Drobne Pomysły

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Coronius »

Pulp pisze:Chyba w dzień, na niekorzystnym dla zawodu terenie.
A szukanie jest zawsze tak samo skuteczne niezaleznie od terenu.
Co z tego, ze 1000 to duzo mniej niz 3000, skoro próg widzialności osoby ze spostrzegawczością na doskonale to 800.
To masz kiepskie to doskonale, bo ja tam nie mam problemow, zeby zobaczyc osoby z moim zawodem.
Więcej dramatyzmu! :mrgreen:
Wiecej placzu! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Huggus »

To masz kiepskie to doskonale, bo ja tam nie mam problemow, zeby zobaczyc osoby z moim zawodem.
Zamien sie na spostrzegawczosc. Ja na doskonale mam problemy.
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Atan
Posty: 40
Rejestracja: 02 sty 2010 00:43

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Atan »

Mam pomysl, ktory nie wymaga chyba jakis generalnych zmian, wiec kwalifikuje go jako drobny.

Proponowalbym lekka modyfikacje zawodu fanatyka w zakresie doboru broni. Umozliwilbym wieksza roznorodnosc wyborow, np.: miecz i sztylet, topor i sztylet, topor i maczuga, praktycznie kazda para z pominieciem drzewcy skoro ich i tak teraz nie ma w tej profesji. Biorac pod uwage fakt, ze magiki zdaje sie sa w znakomitej wiekszosci praworeczne, mysle ze nie zachwialoby to balansem zawodu, a daloby wieksza roznorodnosc (chyba) niskim kosztem.

pzdr
pulkownik Jurgen von Krall zwany Gryfem
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Coronius »

Sztyletow tez nie ma w fanatyku.

Wiec tak: mam pod nosem i wyciagamy gildiowo codziennie np magiczny topor to jako bron wezme topory, ale zaraz obok jest fajna niemagiczna maca to sobie jako druga bron wezme mace i bede mial przegietego ofensa?
Atan
Posty: 40
Rejestracja: 02 sty 2010 00:43

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Atan »

Coronius

zamiast macy biore fajny topor i efekt jest ten sam. Jesli jestem w stanie wyjac magika to moge wyjac cokolwiek innego skutecznego i zamienic na skuteczny drugi topor.
Pozostaje kwestia leworecznych magicznych sztyletow, nie wiem czy jeszcze istnieja. Ale akurat przyklad podany przez ciebie to moim zdaniem demonizowanie problemu.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2010 17:25 przez Atan, łącznie zmieniany 1 raz.
pulkownik Jurgen von Krall zwany Gryfem
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Coronius »

Nie jest taki sam. Inny typ obrazen, inna dostepnosc.
Gość

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Gość »

To dac do wyboru: albo jeden rodzaj broni, albo dwa rodzaje broni na rozsadnie nizszym poziomie uma.
Amavandrel
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2009 07:29

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Amavandrel »

To moze zamiast broni dodac kilka umow z tarczownictwa? Czasami by sie przydalo...

A powazne: Skoja ma kilka treningow w nozach (chyba, ze obcieli), wiec zmien zawod. Ruszanie jednego zawodu poskutkuje kolejnym balansem, a teraz jest juz chyba calkiem niezle.

Pomysl moze ciekawy, ale IMO absolutnie nierealny.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Herenvarno »

Przydała by się komenda działającą jak "kondycja" , jednak dotycząca mentali (np. nieeleganckie "mentalne"),
konkretnie "wyczerpania mentalnego". Wiem ze jest komenda "stan", lecz zwrotna informacja daje mnóstwo śmieci które nie są w niektórych sytuacjach potrzebne (na myśli mam walkę z przedstawicielami tych, którzy żerują na mentalach właśnie).
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Haern »

No to powodzenia z dualem na dwoch roznych typach broni :P
Zablokowany