Drobne Pomysły

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Masevoli
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2010 20:14

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Masevoli »

Moze daloby sie przywrocic informacje o tym, ze sa nowe wiesci, przy zalogowaniu?
Czy to tylko ja nie zauwazam tego komunikatu?
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Werbat »

Jeśli chodzi o te wczorajsze, to pojawiły się 'jakiś czas później', pewnie już byłeś zalogowany. Wtedy nie ma komunikatu. Kiedy jesteś wylogowany w trakcie powstania nowej notki, komunikat się pojawia przy następnym logowaniu.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Esten »

Zainspirowany ogolnym placzem na wizow, wpadlem na taka mysl: przemierzajac swiat i wybijajac najrozniejsze npc'e nie udalo mi sie jeszcze spotkac z niemagiczna bronia o statystykach maksymalnych, nie wiem czy to wina rozstrzalu czy tez balans ale milobyloby pomachac mieczem/wlocznia/maczuga ktora bedzie zabojczo i smiertelnie skuteczna/wywazona. Od tego wydawac by sie moglo sie wszelcy "minibossowie" zeby wypadal z nich lepszy sprzet, a tymczasem podobna jakosc mozna uzykac czesto i gesto na "expowisku" dla szeregowych graczy.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Sivlaryan »

Są przecież egzemplarze broni o maksymalnych statystykach (fantastycznie skuteczne). Wystarczy poszukać, ale nie na expowiskach czy łatwo dostępnych miejscach :)

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Deli »

Przypuszczam, że Estenowi chodzi o bronie niemagiczne ze statami maksymalnymi zarówno w wyważeniu jak i skuteczności.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Esten »

Chodzi mi o pelne maksymalne staty- a uwierz ze po bron ktora walcze - drzewce - chodze w najrozniejsze miejsca i wychodzi na to ze podobne staty ma szeregowa bron z expa jak i piekny w opisie egzemplarz z naprawde silnego npca
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Paulie »

Przeciez broni, ktore maja maksymalne obie cechy, to nawet wsrod magikow nie ma.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Mestoph
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2011 00:43

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Mestoph »

Pewnie nie przejdzie, ale co mi tam. Nie byłoby sensownie, gdyby drukhi nie szyły z balist do innych mrocznych elfów próbujących przepłynąć rzekę (oczywiście pod warunkiem ujawnionego pochodzenia)? Fajnie by było, gdyby obóz był czymś w rodzaju schronienia dla mrocznych, które, jak powszechnie wiadomo są permanentnie gnębione w innych zakątkach świata;)
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Huggo »

Taki drobny pomysł, dopasujcie ilość ZAPAMIĘTANYCH do ilości graczy na arce - teraz znam chyba 80% grających postaci które są on-line i pewnie nie ja jeden, dziwnie tak znać prawie wszystkich w grze.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Hunrim »

Czy zawód trapera nie jest za bardzo wybrakowany? Ostatnio spotkałem na grzybkach trapera, który mówił mi, że nie wytnie nic lepszego niż skórka zająca i bardziej mu się opłaca zbierać obsydiany. Sam myślałem ostatnio, żeby się pobawić secondem w ten zawód, ale jaki to sens? Handlarz się opłaca, zielarz się opłaca, dlaczego traper nie? Chyba by należało poprawić u niego umiejętności łowieckie.
Zablokowany