Pomysly Wieksze

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pomysly Wieksze

Post autor: Herenvarno »

Re Up
No fakt, ale gdyby fakt posiadania takiego zawodnika, kładł "cień" na całe konto gracza (dotyczy śmiertelności wszystkich postaci na tym koncie), do momentu gdy konto zostanie wyczyszczone z postaci do zera?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Pomysly Wieksze

Post autor: Coronius »

Herenvarno pisze:Re Up
No fakt, ale gdyby fakt posiadania takiego zawodnika, kładł "cień" na całe konto gracza (dotyczy śmiertelności wszystkich postaci na tym koncie), do momentu gdy konto zostanie wyczyszczone z postaci do zera?
To zakladam dodatkowe konto na shellu i sie nie musze przejmowac.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pomysly Wieksze

Post autor: Herenvarno »

Szkoda ze nieuczciwość ludzka nie pozwala czasem na proste zabiegi.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Amane
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2010 13:01
Lokalizacja: KrK/LPL

Re: Pomysly Wieksze

Post autor: Amane »

shell zmienia ip? nie da sie go zbanowac?

osobiscie nie wiem jak to dziala w ogole, wiec sorry jezeli to pytanie jest glupie.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Pomysly Wieksze

Post autor: Coronius »

Amane pisze:shell zmienia ip? nie da sie go zbanowac?

osobiscie nie wiem jak to dziala w ogole, wiec sorry jezeli to pytanie jest glupie.
Masz IP shellowe.
Da się zbanowac.
Zornok
Posty: 46
Rejestracja: 14 mar 2010 10:46

Re: Pomysly Wieksze

Post autor: Zornok »

Coronius pisze:
Amane pisze:shell zmienia ip? nie da sie go zbanowac?

osobiscie nie wiem jak to dziala w ogole, wiec sorry jezeli to pytanie jest glupie.
Masz IP shellowe.
Da się zbanowac.
Ale kto Ci udowodni że to Ty grasz z tego ip? Teoretycznie można sprawdzić czy ip nie jest ip jakiegoś serwera shell, ale zawsze można sobie u znajomego np. postawić :P
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Pomysly Wieksze

Post autor: Coronius »

Administracja nie musi nic udowadniac, zeby sobie zablokowac dany adres, przez co dostana po dupie niewinni gracze.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pomysly Wieksze

Post autor: Herenvarno »

Heh, inne lekarstwo: 50 dni wieku i poziom min. Dosw?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Pomysly Wieksze

Post autor: Visborg »

Hmm... a spojrz tak, pół roku tworzysz postać, jej historie, sieć znajomości, expisz ją mozolnie na wysoki poziom, piszesz dla niej skrypty...

Po czym pada Ci w złym momencie łącze i wszystko to (no może poza skryptami, które można jeszcze przerobić) idzie się kochać.W taką arkadie to grali by albo ludzie którzy mieli by wszystko gdzieś i biegaliby postaciami z wiekiem 3 godziny max, albo jacyś kosmici którym nie żal zmarnowanego czasu.

Odpowiesz - zgony z powodu padu można by wtedy cofać. A z powodu laga? A z powodu tego że kopnąłeś listwę i wyłączyłeś kompa? A z powodu tego że nagle dostałeś sraczki i musiałeś biec do kibla?

Nie trafiony pomysł. (chociaż sam kiedyś o tym myślałem i na pierwszy rzut oka wydawało mi się fajne).
Gość

Re: Pomysly Wieksze

Post autor: Gość »

Pomysl:
Ograniczyc pojemnosc dawnych zawodowek do 10 osob oraz przerobic dawne rasowki i otworzyc je na wszystkie rasy, bez ograniczen rasowych i bez limitu ilosci czlonkow.
ODPOWIEDZ