"Loza Zycia I Smierci" czyli ku zmianom na gorze

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Bodvar

"Loza Zycia I Smierci" czyli ku zmianom na gorze

Post autor: Bodvar »

Witam,

Siedzac w pracy, nie majac dostepu do arkadii, jedynie do forum, stron z logami (logizarki i pare innych) i wikiarki wiele czasu ostatnio spedzilem na przegladaniu logow, takich jak np 'rozmowa z wizami i kasacja', 'brak mozliwosci na argumentacje' oraz 'wizowie wiedza lepiej'. W zaden sposob nie chce tu obrazac niczyjej kompetencji, wiele z tych przypadkow faktycznie mialo pelna argumentacje do otrzymania kary, jednakze aby dazyc do nieomylnosci wpadlem na pomysl stworzenia lozy, w ktorej zasiadaliby jednoczesnie wizowie jak i gracze (sadze ze dobrym pomyslem byloby tu napisac 'przedstawiciele gildii na arkadii'). Wizowie tak naprawde nie znaja naszych zachowan, umiejetnosci, zwyczajow gry itd. W kazdej gildii bylby portal (napisany oczywiscie z pelnymi zabezpieczeniami w razie gdyby ktos chcial podczas walki wejsc, jak i w lozy byloby niemozliwe zaatakowac, mozna byloby zrobic ze wszyzscy beda przedstawieni i nie widac lvli, albo nie mozna byloby przedstawiac) przez ktory wchodzac przenosilby nas do sali zgromadzenia-lozy. Loze oczywiscie moglby zwolac czarodziej, jak i gracz jesli widzialby taka potrzebe. Moca decyzyjna byloby poparcie ponad polowy zebranych.

Jesli moge tracic, pomysl z 'bossami' gildii wydaje mi sie dobry, poniewaz w tym momencie rowniez mozna byloby w odpowiednim gronie rozmawiac o losach tych 'maluczkich', czyli polityce wojen itd.

Wspomniec nalezy po ran n`ty o karach. Chcialbym przypomniec pomysl, ktory kiedys na twoj.necie zaproponowal uzytkownik 'Szydell', to jest kula u nogi na okreslony czas, ktora dostatecznie obciaza gracza by sprawic mu klopot w grze, a nie puszcza z dymem pare dobrych miesiecy gry, czym jest kasacja/piorun.

Sadze iz gdyby juz ta loza powstala, wiele pomyslowych pomyslow kar (bo takie zasiadaja na szczytach gildii, miejmy nadzieje ze sie nie myle) zostaloby zaproponowanych wlasnie przez zasiadajacych w lozy.

Co o tym sadzicie?
Bodvar

Re: "Loza Zycia I Smierci" czyli ku zmianom na gorze

Post autor: Bodvar »

Tak jeszcze przeszlo mi przez mysl ze mozna byloby zrobic rowniez stale spotkania, powiedzmy raz w tygodniu/miesiacu w ktorys tam dzien, o jakiejs tam godzinie, kazdy przygotowalby temat i to byloby podstawa do rozmowy. Napewno daloby to wiecej niz suche, komentowane przez bande ignorantow notki na forum.
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: "Loza Zycia I Smierci" czyli ku zmianom na gorze

Post autor: Brorok »

Bodvar pisze:Siedzac w pracy, nie majac dostepu do arkadii, jedynie do forum, stron z logami (...) Co o tym sadzicie?
Ja mysle tak - postawie Ci tunel na porcie 80 (tylko to zglos), a Ty sie grzecznie z pracy polaczysz i przestaniesz wymyslac. Moze byc?

Sorry, ale mieszanie wizow i graczy jest kiepskim pomyslem. Cytujac:
"Jeden jest rodzaj ludzki, jeden boski
Ta sama Matka tchnela w nas zycie
Lecz roznica mocy
Rozdziela nas we wszystkim"

Pzdr.

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Bodvar

Re: "Loza Zycia I Smierci" czyli ku zmianom na gorze

Post autor: Bodvar »

Brorok pisze:
Bodvar pisze:Siedzac w pracy, nie majac dostepu do arkadii, jedynie do forum, stron z logami (...) Co o tym sadzicie?
Ja mysle tak - postawie Ci tunel na porcie 80 (tylko to zglos), a Ty sie grzecznie z pracy polaczysz i przestaniesz wymyslac. Moze byc?
Brzmi jak plan. :D
Awatar użytkownika
Calis
Posty: 26
Rejestracja: 29 sie 2009 22:02

Re: "Loza Zycia I Smierci" czyli ku zmianom na gorze

Post autor: Calis »

Hahhahahahaha...
Sorki nie moglem tego inaczej skomentowac :D
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: "Loza Zycia I Smierci" czyli ku zmianom na gorze

Post autor: Werbat »

"Kula u nogi" to rzeczywiście jeden z "wielu pomysłowych pomysłów".
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Grumsh
Posty: 29
Rejestracja: 09 mar 2009 14:02
Lokalizacja: Wawa/Lublin/Lubartów/Remote

Re: "Loza Zycia I Smierci" czyli ku zmianom na gorze

Post autor: Grumsh »

Brorok pisze:
Bodvar pisze: Ja mysle tak - postawie Ci tunel na porcie 80 (tylko to zglos), a Ty sie grzecznie z pracy polaczysz i przestaniesz wymyslac. Moze byc?
Ja też poproszę!
Wszystko idzie, wszystko powraca i wiecznie toczy się koło bytu,
wszystko zmienia, wszystko zakwita i wiecznie rok bytu bieży.

Nietzche
Baldar
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2009 16:13
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: "Loza Zycia I Smierci" czyli ku zmianom na gorze

Post autor: Baldar »

Takie rzeczy jak blokada na pisanie listow wysylanie wiadomosci albo zeby postac nie mogla mowic jakis dluzszy okres czasu bylo by nieraz napewno rownie efektywne jak piorun czy kasacja a jednak mniej bolesne
Dymi wam z dyni!
Awatar użytkownika
Bierdol
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2010 00:29

Re: "Loza Zycia I Smierci" czyli ku zmianom na gorze

Post autor: Bierdol »

Knebel wszak istnieje. Albo przynajmniej kiedyś istniał, wiem bo nosiłem i to właśnie jako kare ;)
BTW, miałem z nim masę zabawy.
Kobito, siedmiokrotne zbliżenie może ci zapewnić jedynie luneta.
ODPOWIEDZ