System gildiowy

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

System gildiowy

Post autor: Kerian »

Tak pomyslalem, ze sobie zaloze topic w ktorym bedziemy dyskutowac o systemie gildiowym.

Moje przemyslenia:
- System gildiowy nie dorasta do mozliwosci zmieniania zawodow, jest pole do poprawy.
- Gdyby skasowac obecne gildie i postawic nowe domki typu "mieszkancy Nuln", nie bylo by realnej zmiany, ot tak ktos by zakodowal.
- Gdyby przerobic istniejace gildie na takie zdobywalne to raczej zmiana wstecz. Juz mielismy gnebienie poszczegolnych gildii o 3 nad ranem
- Problem ludzi ktorzy maja malo umiejetnosci ukladania sie z innymi.

Moje odczucia:

- Moze system mieszanych domkow w wersji pvp i pve by cos zmienil ? PvP byly by stale do zdobycia i dawaly by mozliwosc sie zrzeszania wiekszej grupy graczy, a te pve nie do zdobycia i limitem przyjetych graczy.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: System gildiowy

Post autor: Alicia »

Ja też mam przemyślenia i własną wizję gildii, jedną z wielu istniejących, ale niezależnie od mnogości opinii, żali i propozycji i tak jest o wiele lepiej niż było kiedyś, gildie mocno wyewoluowały w konkretne kierunki, zaspokojono i nadal się zaspokaja znaczną grupę graczy, wszystkich i tak się nie zaspokoi, system, choć może nieidealny, wydaje się być stabilny, więc po grzebać w g...? :?
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: System gildiowy

Post autor: Kerian »

No grzebac trzeba, zeby nie bylo nudy.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
ODPOWIEDZ