Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Archiwum zamkniętych tematów.

Jak uważasz: co powinno się stać z zawodem gracza który odchodzi/zostaje wywalony ze stowarzyszenia?

Powinien zupełnie stracić zawód.
34
23%
Powinien stracić część zawodu.
45
30%
Nie powinien stracić zawodu.
57
39%
Nie chce mi się głosować w tej ankiecie. (Beer for me)
12
8%
 
Liczba głosów: 148

Awatar użytkownika
Viliander
Posty: 30
Rejestracja: 13 lut 2009 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Post autor: Viliander »

Re Hakatri..

O czym Ty piszesz? Po co ktoś ma iść do jakiejś gildii na pół roku robić umy, skoro może te umy sobie zrobić w swojej wymarzonej właśnie gildii?
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Post autor: Tipi »

Moim zdaniem dzialajacy teraz system etatow jest genialnym rozwiazaniem. Osoby moga sie wzajemnie uzupelniac, nie ma placzu (albo prawie nie ma) ze ktos jest przepakowany. Da sie walczyc z wiorkami, bo mozna miec goscia z wysokim spostem itp.
Jednak skoro jest mozliwosc etatow, to mysle, ze fajnie by bylo jakby odchodzaca z gildii postac tracila kilkadziesiat procent umow, tak zeby przychodzac do nowej znow trzeba bylo poswiecic na nia etat.
Moznaby, tez zrobic odejscie za zgoda wladz gildii, wtedy umy by zostawaly o kazdemu po jakims czasie moze sie nalezec odpoczynek.


Pozdrawiam.


Re dol: No to kolego , zachowujesz sie identycznie.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009 13:10 przez Tipi, łącznie zmieniany 1 raz.
Hakatri
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2009 21:43

Re: Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Post autor: Hakatri »

Post usunięty przez użytkownika.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2009 16:43 przez Hakatri, łącznie zmieniany 1 raz.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Post autor: Buluar »

Hakatri pisze:@Buluar: mógłbym wymienić więcej przykładów od ręki, ale nie jestem sproxem, żeby na publicznym forum robić imienne przytyki (poza przytykami w stronę sproxa może)

@Viliander: nie wiem po co, ale jak pisałem wyżej, znam sporo takich przykładów
Rozumiem, jestes kulturalny. W takim razie wyslij mi choc kilka na prv.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Viliander
Posty: 30
Rejestracja: 13 lut 2009 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Post autor: Viliander »

I tu właśnie widać bystrość obecnego systemu etatów, który w chyba najskuteczniejszy sposób ukrócił chodzenie do gildii tylko po umy. Po prostu to nie ma sensu skoro można te same umy zrobić w wymarzonym stowarzyszeniu. Pozytywnym efektem tego systemu jest to, że wybierając stowarzyszenie kierujemy się głównie ideami, a nie tym jakie daje umy.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Post autor: Rafgart »

Nic nie ukrocil, teraz sie za to idzie do gildii, gdzie latwo o etat.
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Post autor: Kagain »

Ja uważam, że powinno się tracić zawód po odejściu z gildii, w której się go zrobiło. Jednak powinna być możliwość zachowania zawodu przy odejściu za zgodą władz gildii. Zdarza się, że osoba, która odchodzi jest postacią zasłużoną dla danej gildii i nikt nie ma jej za złe opuszczenia stowarzyszenia. Teraz jednak nie ma już sensu wprowadzanie jakichkolwiek zmian bo i tak większość postaci ma zawód.
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Post autor: Saggiga »

Powinny tracić zawód zdecydowanie. Niech robią od zera. :)
Koniec z przejściami całych gildii tam gdzie chwilowo lepiej.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Post autor: Buluar »

Budowanie przywiazania i oddania gildii poprzez kodowa, fizyczna trudnosci w opuszczeniu ich, swiadczy nienajlepiej o stowarzyszeniach potrzebujacych takiego rozwiazania.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Zawód a odejście od stowarzyszenia.

Post autor: Saggiga »

A przez co ma być budowane to przywiązanie? Przez spotkania przy butelce jabola na ławeczce przed blokiem? Może niech już lepiej będzie to kodowo rozwiązane.
ODPOWIEDZ