Zawody elitarne

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Zawody elitarne

Post autor: Brygu »

Cird:

1. Rzucac się o jednorazową akcje z TW, która nie odbyła sie bez wzajemnej wymiany niechęci wobec siebie, która zdazyła sie raz i więcej pewnie sie nie zdazy jest płytką argumentacją.

2. Spróbuj sobie choć trochę uzmysłowić, że w tej grze można mieć także inne ograniczenia niż kodowe. Ograniczony sprzęt to na ten przykład sprzet reptilioński, skavenów i wszystko inne co ma znaki. Żeby daleko nie szukać Smolistoczarne topory ze zwierzoczłeków, czy krasnoludzkie z wyznawców hashuta.

3. Mówić o sile speca, na jakimś marnym przykładzie. Cztery kondycje? Chyba Magicznym dwurekiem, przy różnicy poziomów o 4-5, przy wytrzymałości halflinga i bez zbroi. Takie przykłady to wiesz gdzie się nadają.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zawody elitarne

Post autor: Gniot »

Re Ghazar:
"Piszac o sile speca pamietaj jednak o tym jaka sile ma rasa zadajaca obrazenia, jaka wytrzymalosc rasa, ktorej przedstawiciel obrazenia dostaje oraz nade wszystko CZY MA ZBROJE."

Ze zbroja i wytrzymka sie zgodze... ale sila :D ma wplyw ale zeby go zauwazyc to bys musial chyba mikroskopu elektronowego uzywac. Zreka ponad wszystko ! :lol:
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Zawody elitarne

Post autor: Rafgart »

Czyli ZT to sa takie KGKS'y z elitarnymi umami, ktore moga biegac w zbrojach, byle nie reptilionskich? :)
Gość

Re: Zawody elitarne

Post autor: Gość »

Brygu, no ja ci szczerze powiem, ze poza sprzetem z saurgla korzystam tylko i wylacznie z 'dobrego sprzetu'. wiec ograniczenie u was z korzystania z tych zlych broni jest plytka argumentacja - macie dostep do praktycznie kazdej innej broni w imperium. A i nieraz widzialem zabojce w plaszczu i kolczudze z xaviera, kultysty zlych bozkow czy czego tam. Zgadza sie?

Marny przyklad? Jakies 2 czy 3 tygodnie temu. Torgen kawalarz, ja przelom wiele/kawal. Z dobrej kondycji zajechal mi do zlej. Zwyklym toporem. A zbroi nie mialem, fakt. Suma sumarum, kazdemu graczowi z uda sie czasem mocne pierdolniecie, jednakze, wy macie o wiele wiekszy przelicznik speca [niech tutaj sie wypowiedza eksperci, ja nie mam zielonego pojecia] niz szara masa.


ps. a za toporami z hashutow nie masz co plakac ;-)
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zawody elitarne

Post autor: Gniot »

Jak by tak popatrzec to nozownicy jeszcze bardziej elitarni niz zt... nie to ze plyty nie zaloza to jeszcze sztyletami zmuszeni sa walczyc :D

p.s.
i mala prosba przestancie pisac ze dmg speca zalezy od sily... bo to jakas bzdura :P szczegolnie jesli piszecie o fanatyku i gladzie.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2009 16:21 przez Gniot, łącznie zmieniany 1 raz.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Zawody elitarne

Post autor: Ennyen »

A my najbardziej i kropka.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Zawody elitarne

Post autor: Brygu »

Rafgarcie, dobrze wiesz że nie chodziło mi o to. Tylko podawałem Cirdowi przykłady innych ograniczeń. Nie korzystanie ze sprzetów które mają złe wskazują na produkcje odwiecznych wrogów, bądz pokrytych znakami. Jak również ograniczeniem jest zdobywanie tychże dobrych sprzetów z NPCów z natury dobrych. Nie wiem, chociażby topor chorążego z osady górniczej.
Chaos może zabić swojego, bo to rywalizacja, chwilowe szaleństwo, czy inny powod.
Ale jak źle mówie to przepraszam. I tak zrobicie po swojemu.
Pozdrowienia i miłego wieczoru.
B
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Zawody elitarne

Post autor: Buluar »

To pewnie Fabiana, Lowcy Czarownic i dobrych elfich duchow tez nie lejecie?
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zablokowany