Wyjasnienia

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Deesis
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2011 10:29

Re: Wyjasnienia

Post autor: Deesis »

:D :D :D :D
I to by było na tyle... No ileż można?! :)
[19:51:48] <@InTRuZ> A co Ty Elfie robisz na krzyzu?
[19:53:17] <+Gnomokacy> Cierpie za grzechy Wasze.
Zornok
Posty: 46
Rejestracja: 14 mar 2010 10:46

Re: Wyjasnienia

Post autor: Zornok »

:D :D :D Śmiesznie. Popcorn się przyda, Rafgart zły taki i niedobry, bo śmiał zbanować za przeszłe przewinienia na innej postaci (i na innym IP, więc trzeba się było postarać, żeby dać się nakryć :D). Najlepiej niech wszyscy grają, grają na botach, utrudniają grę innym i wszyscy będą szczęśliwi, hmm, a może jednak nie?
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Wyjasnienia

Post autor: Gniot »

Żono wróć !
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Throg
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2010 02:11

Re: Wyjasnienia

Post autor: Throg »

Witam,

Czy istnieje szansa na upublicznienie powodow kasacji?

Dziekuje za wspolna gre, Kirano. Duzo fajnych arkowych przygod, poza tym strasznie cicho sie w Nuln bez Ciebie zrobilo ;) Zle sie stalo, ale glowa do gory - to tylko gra.

Pzdr,
M.

PS. Wszystkim forumowym malym pieskom, ktore musza glosno szczekac w kazdym temacie - dajcie sobie na wstrzymanie albo przeniescie sie na jakis onet.

PlayStation 2: Loptak, wracaj do laboratorium lepiej ;)
Awatar użytkownika
Aslinth
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 13:20
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Wyjasnienia

Post autor: Aslinth »

Szkoda, że Cie nie będzie, bo całkiem fajnie odgrywałaś swoją postać (Mimo że ostatnio po przeciwnej stronie barykady :). Szkoda takich graczy. Mam nadzieje że MG dobrze przemyśleli sprawę i mieli jakiś realny powód niż jedynie domysły (na podstawie tego co tutaj jest napisane nie da się nic wywnioskować).

Można rzec jedynie dzięki za wspólną grę i powodzenia :)
Czas goni nas goni nas cały czas...
Lim
Posty: 8
Rejestracja: 27 paź 2013 09:07

Re: Wyjasnienia

Post autor: Lim »

Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Wyjasnienia

Post autor: Loptak »

"Hau, hau aka Wuf, wuf" !!
Po notce Throga jestem coraz bliżej rozwiązania zagadki "Byłam żoną, już nie jestem" :geek:

Zornok: O czym Ty kurde piszesz? Jeśli znasz jakiś sekret tej zagadki to się nią proszę podziel!
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Cird
Posty: 19
Rejestracja: 30 wrz 2012 19:16

Re: Wyjasnienia

Post autor: Cird »

Ze tez Krzychu nie znudzila ci sie historia o Kasi (eks) zonie Krzysia :)
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Wyjasnienia

Post autor: Rafgart »

Wszystko macie w pierwszej notce - Swan dostal kolejna 'ostatnia szanse'-ultimatum, na jakich zasadach moze grac w Arkadie. Zlamal je, wiec grac juz nie bedzie. I nie chodzi o to, ze ukrywal swoja tozsamosc, w zdecydowanej wiekszosci przypadkow w ogole nas ona nie interesuje. Bylo to tylko kolejne pole, na ktorym pokazywal, ze ma problemy sam ze soba. Czasem gra tutaj powoduje, ze ktos robi sobie krzywde, temat jest wiec powazny, przykry i mam nadzieje, ze wykazecie sie chociaz odrobina dojrzalosci.

Przy okazji chcialbym wyrazic szczery podziw dla osob, ktore nie majac zielonego pojecia o co tu chodzi, przedstawiaja swoja opinie.
Gurren
Posty: 24
Rejestracja: 06 lis 2013 16:30

Re: Wyjasnienia

Post autor: Gurren »

Czyli nie otrzymał/a bana za nieprzyznawanie się do swojej tożsamości, a kontakt z mutantami chaosu? I stąd piorun dzień po przyjęciu do gladów?

Małe przypomnienie, że nie wszyscy grają po IRCach i zlotach, więc niektóre sytuacje są wysoce niezrozumiałe i wymagają jasnego wyjaśnienia sytuacji. (:
Zablokowany