Dziwna sytuacja

Archiwum zamkniętych tematów.
Kaein
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2009 15:32

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Kaein »

A moglbys Ziomek nie uzywac wulgaryzmow? Ponizasz siebie i rozmowcow takim zachowaniem a to nie miejsce na to raczej. Po za tym to nie jest sprawa wewnatrz gildiowa jak ja nazwales a sprawa lamania praw i zasad rzadzacych tym MUDem. Wiec wybacz ale jesli Cie to razi wyloguj sie i z usmiechem obejrzyj inna strone lub poczytaj inne forum. Milego dnia
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Ovidus »

Eric jesli cie temat nie interesuje, albo nie masz ochoty wypowiadac sie to tego po prostu nie rob. Jak to mi radzono "zignoruj sobie watek" (calkiem przydatna fukncja :P i nawet w oczy nie razi) Tak naprawde to tych poszkodowanych nie interesuje Twoja wypowiedz, tylko to jaka bedize reakcja wizow (chyba ze bedzie jej brak). A o berserkerach /korsarzach zawsze bylo glosno. Pozdrawiam i popieram Borsa. Arkadia to nie widzi mi sie. Skoro Najemnicy zostali ukarani to czemu niby korsarze maja nie byc?
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Sirius »

Eric - zmienią. Nagłośnią sprawę. Wizowie zobaczą, że znaczna większość graczy nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. A nie zareagowali, bo może póki co czasu nie mają.

Wbrew pozorom, Wiz też człowiek. :P
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Bors
Posty: 30
Rejestracja: 27 maja 2009 15:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Bors »

Jasne to jedna z wielu spraw którymi muszą się zajmować. Cierpliwość jest ponoć cnotą:)
Gość

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Gość »

złamano wewnętrzne przepisy stowarzyszenia, z tego co zrozumiałem,
a w takich sprawach stowarzyszenia są samorządne raczej :roll:
tylko pytanie jak długo pociągną na czymś takim - ale to sprawa korsarzy nie moja

a wyciąganie takich rzeczy na publiczne forum to faktycznie potężna wiocha :evil:
i nie chodzi o czytanie/nie czytanie (ignorowanie wątku)
jak chcesz kogoś piętnować, to piętnuj w grze
Eric

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Eric »

Kaein ziomka sobie poszukaj na osiedlu, obrazasz Mnie tym.
Kaein pisze:Po za tym to nie jest sprawa wewnatrz gildiowa jak ja nazwales a sprawa lamania praw i zasad rzadzacych tym MUDem.
Wlasnie przejrzalem ?zasady i nic nie umiem znalezc, mozesz Mi przypomniec ktore to zasady rzadzace tym mudem zostaly zlamane?

Odnosnie reszty ktora doradza ignorowanie watku, mam rozumiec ze ten watek sluzy tylko do wyrazania poparcia dla biednego Borsa ktoremu zli i niedobrzy korsarze spalili statek? To publiczne forum i tak jak Wy mozecie plakac, tak Ja moge sie z tym nie zgadzac :)
Kaein
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2009 15:32

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Kaein »

Jesli idziemy tym torem dociekania jakie prawa zostaly zlamane wiec prosze bardzo o komentarz do tego:

Osoby ktore spia od wielu miesiecy lub loguja sie od 3s do 21s raz na 2 tygodnie (wiem bo sprawdzilem) nagle przebudzily sie i po spaleniu statku ponownie zasnely.

Mozna to rpgiem tlumaczyc - jak zreszta wszystko ale dla mnie jest to lamanie podstawowej zasady i regulaminu Arkadii jako MUDa czyli "kontakty poza Arkadyjskie" za co by the way zostalo wiele postaci skasowanych zarowno w mutantach, ogrzej kompanii, zakonie, najemnikach itp a o dziwo Berserkerzy mieliby ujsc na sucho? No bez przesady. Wszystko jest dla ludzi ale moze jakies zdrowe klimaty by tu weszly com?
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Ovidus »

Eric to opisz chociaz czemu uwazasz inaczej. W Werbata sie bawisz?
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Eric

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Eric »

Ovidus no przeciez napisalem juz, nie podoba mi sie wyciaganie wewnatrzgildiowych problemow na forum publiczne, takie rzeczy powinni rozwiazac na mudzie, a do tego nie widze zadnego lamania ?zasad.
Ten temat odbieram tylko jako placz i probe "wymuszenia" na MG ingerencji w wewnetrzne sprawy korkow. Takie uzasadnienie cie satysfakcjonuje?
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Ovidus »

Jak cie wywala np. z gildi z kaprysu to o jakich sprawach wewn. gildiowych chcesz pisac? Zaprosisz wiza na herbatke na arce? Masz czysty przyklad Mokloka.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Zablokowany