Problem - Bhorin = Borin?

Archiwum zamkniętych tematów.
Tellan
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2009 21:26

Problem - Bhorin = Borin?

Post autor: Tellan »

Salvete!

Dawno już moja noga nie chodziła po tym świecie. Ostatni raz do Imperium przybyłem ładny rok temu, jeszcze przed wieloma zmianami jakie ostatnimi czasy nastały.
Mam pytanie do podróżników którzy już to i owo po ostatnich zmianach widzieli. Jako niezbyt doświadczony gracz param się zajęciem roznoszenia listów i paczek. Na poczcie w Nuln dostałem list do Bhorina syna Bhrandina w twierdzy Karak Varn. Udałem się tam, (ku mojemy zaskoczeniu twierdza się bardzo rozrosła), szukałem szukałem szukałem, ale Bhorina znaleźć mi się nie udało. Jubiler natomiast nazywał się Borin. Uznając że może to być błąd w pisowni oddałem mu list. Borin list zabrał ale nic nie powiedział, nie nagrodził, doświadczeniem też się nie podzielił. Po powrocie do Nuln okazało się że nowego listu nie dostanę bo wciąż mam stary!
Wróciłem do Karak Varn, próbowałem wypytać Borina i odzyskać list ale nic z tego. (Co mnie zdziwiło, kiedyś list można było dać tylko właściwej osobie, inni przyjać nie chcieli). Poszedłem na pocztę w Karak Varn, wziąłem paczkę zaadresowaną znów do Bhorina, oddałem ją również jubilerowi. Sytuacja dokładnie ta sama, paczki nie mam a nowej nie mogę wziąć :( Zakończenie gry i uruchomienie od nowa nic nie daje.

Czy Borin to Bhorin ? Czy to może błąd? Jakieś pomysły co mogę teraz zrobić? Chciałbym jeszcze trochę na poczcie popracować :)
Caceras
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2009 14:25

Re: Problem - Bhorin = Borin?

Post autor: Caceras »

Bardziej Bhorin to Khadin ;)
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Problem - Bhorin = Borin?

Post autor: Grrid »

Bhorina znajdziesz tuz obok jubilera. Wystarczy dobrze poszukać, naprawde juz w latwiejszym miejscu nie moze stac ;-) . Sa to dwie osobne postacie. Co do listow i paczek wydaje mi sie ze obie sprawy wroca do normy po apokalipsie, jesli nie to zglos blad u Borina.
Pozdrawiam.

Edit:
Bardziej Bhorin to Khadin
Nic bardziej mylnego. Khadin to Khadin i jest w sali tronowej, gdzie jego miejsce. A Bhorin to Bhorin.

Edit2:
Tellanie i nastepnym razem nie zakladaj kolejnego tematu, a uzywaj: Porady dla graczy.
Tellan
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2009 21:26

Re: Problem - Bhorin = Borin?

Post autor: Tellan »

Dziękuję za pomoc, wierzę że po apokalipsie się to wszystko rozwiąże.
Dobrze też wiedzieć że to jednak dwie różne osoby :)

Temat do zamknięcia. Przepraszam za śmiecenie, następnym razem wrzucę do porad :)
Caceras
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2009 14:25

Re: Problem - Bhorin = Borin?

Post autor: Caceras »

Ale stoi w tym samym miejcu, a to juz calkiem niezla wskazowka dla kogos kto kiedys gral moim zdaniem.
Gość

Re: Problem - Bhorin = Borin?

Post autor: Gość »

To i mi wypada podziekowac za te informacje... mialem podobny problem ;) Oczywiscie Bhorina juz znalazlem.
ODPOWIEDZ