Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Deli »

A na ile masz speca?
Ja mam jakieś "mocne" zadowalające i prawdę mówiąc stun wchodzi od wielkiego dzwona. Chociaż prawdę mówiąc od kiedy nie oram golemów to ciężko to porównać... Większe moby typu licz/ożyw/smoczy/demon to wyższa liga :)
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Fuggazi »

@Deli
Mam zawód max. Co prawda ostatnio dzwona to ja zaliczyłem, dopiero odexpiam. Ale: jakieś 2-3 tyg. temu (już po zgonie) ogłuszanie wchodziło znacznie znacznie częściej.
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

Za drapanie się po policzku (mam nadzieję, że to nie dlatego arka pada co chwila :D).
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Iluandile »

Dziekuje za spodniczke.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Awatar użytkownika
Ursa
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2011 18:02

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ursa »

o ho ho! Ale któryś mag ładnie poprawił OPCJE. Drobna rzecz, a ładnie to wygląda i stało się bardziej praktyczne. :) Dzięki :)
"Ni ma gorszyj bestyi na świcie, niżli uzbrojona krasnoludzka baba w pełnym galopie"
Awatar użytkownika
Garlan
Posty: 34
Rejestracja: 05 lut 2011 17:31

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Garlan »

Witam.

Jakiś czas temu do (zamkniętych już) Pytań do Czarodziejów, jednego z 'odpowiedzianych' już pytań zostało doedytowane pytanie które pozostało bez odpowiedzi:
Ennyen pisze:Nawiazujac do odpowiedzi chcialbym dopytac tutaj. Jaka jest korelacja miedzy ocena obiektu, a umem broni. Czy osoba doskonale oceniajaca obiekt w postaci broni tak samo ja oceni jak osoba doskonale poslugujaca sie dana bronia? Chyba tak powinno to wygladac? Kupiec idealnie oceni wszystko co mu sie podsunie, wojownik idealnie tylko "wyumiona bron"? Pytam bo rozstrzal jest czesto zastanawiajacy :>
Czy mógł bym prosić o ustosunkowanie się do niego? Ponieważ w tej chwili w społeczności pokutuje kilka skrajnie od siebie różnych teorii, których konsekwencją jest to, że ktoś kto zawierzy niewłaściwej osobie jest stratny w stosunku do tego kto zawierzy właściwej. Moim zdaniem, mimo że kwestia ta mocno wchodzi w mechanikę, w imię sprawiedliwego traktowania graczy powinna jednak zostać jednoznacznie określona.

Więc wprost, kto ma rację? Czy prawdziwa jest teoria że zawsze najwyższa ocena obiektu wygrywa, a ocena broni może tylko poprawić słabość na polu oceny obiektu?

Kto lepiej oceni cechy miecza? Ktoś kto nim się doskonale posługuje, ale tylko pobieżnie ocenia przedmioty, czy też ktoś kto doskonale ocenia przedmioty, ale tylko pobieżnie zna się na mieczach, czy może obydwaj porównywalnie? Wyszkolony miecznik czy wyszkolony kupiec?

Bardzo proszę o odpowiedź kogoś kto WIE, a nie tych którzy słyszeli albo mają teorie na ten temat lub magiczne testy które wszystko objawiają.


ps. Bardzo dziękuję za kolorki, cel ataku i obrony, oraz parę inny bajerów. I całokształt prac nad Arką oczywiście.
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Nazira »

Dziękuję dziękuję dziękuję za pierdzionek!!!!! :D You made my day!!! Obrazek Obrazek Obrazek
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Moira
Posty: 84
Rejestracja: 29 wrz 2012 19:37

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Moira »

Mojemu dzisiejszemu darczyńcy! Za zrozumienie i łaskawość. Dziękuję! Dziękuję! I jeszcze raz dziękuję! hmm Mówiłam już, że dziękuję? Tak na wszelki wypadek, jakbym nie mówila- DZIĘKUJĘ ! ! ! :D
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ethel »

Czy wiadomo, co powoduje u niektorych graczy takie masakryczne lagi?
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rafgart »

Nic nie wiadomo o zadnych lagach. Ostatnio byl zmieniany serwer Arkadii.
Jesli to nie sa lagi na Arkadii, to raczej nic nie poradzimy. Jednak zeby w ogole rozeznac sie w temacie potrzeba wiecej danych: kiedy sa lagi, u kogo, jaki dostawca internetu, jaki ping na muda itd
Zablokowany