Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Calkiem niedawno pisal Wam to bodajze Daggerro - chetnie zamienimy te dobrodziejstawa na zestaw umow rycerza.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

Gruer: brakuje promu z zamku Sigmara do Drachenfels, co?
troszkę na wymioty się zbiera od Waszej hipokryzji, Panowie

Za łatwe do wyjmowania w stosunku do miodności magika są wg mnie tylko mister, lewak i śnieżka. Reszta ok. Przecież musi być zróżnicowanie trudności.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gruer »

Chetnie oddam wszystkie moje dobrodziejstwa czyli zawod legionisty, brak jakichkolwiek bonusow mimo bycia dowodca, zajebista zbroje w ktorej tylko moge postac w nuln bo juz cos wiecej to max gobliny pociac no i wisienka na torcie czyli cale 6 niedzwiedzi wokol zamku :)
Ropuk jak juz to jakis transport powietrzny bo prom malo klimatyczny w gorach :P
A na koniec do za latwych magikow dodalbym ze 2 pozycje ale to juz gora decyduje i faktycznie dobrym rozwiazaniem byloby umieszczanie magikow w skrzynkach itd zeby nie bylo widac.
Pozdrawiam szarzujac wesolo do kuchni po kawe.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Haern »

Wybierając stowarzyszenie, do którego dołączasz, decydujesz się na wszystkie jego nakazy i zakazy. Późniejsze narzekanie na znane wcześniej konsekwencje swojego wyboru jest trochę, hm, infantylne, delikatnie mówiąc. Nie wszystko (na mudzie) jest dla wszystkich, i jest to moim zdaniem słuszna koncepcja.

[notka prywatna, nie autoryzowana przez Administracje Arkadii! ;) ]

Zdobywanie/lokalizacja/trudność niektórych magików są faktycznie czasami średnio rozwiązane. W miarę możliwości (i uznania) będzie to zapewne powoli zmieniane.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gruer »

Drogi Haernie,
Stowarzyszenie wybralem bardzo swiadomie znajac jego plusy i minusy. Moja notka poprzednia miala charakter przesmiewczy bo ci co mnie znaja wiedza ze expie sobie wszedzie gdzie sie da a na brak zbroi nie musze narzekac - natomiast nietrudno zauwazyc ze w niektorych stowarzyszeniach da sie cos zmienic i w ich otoczeniu tez a w innych nie. A od czego to zalezy tego juz najstarsi gora nie wiedza, hej.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Ciesze sie, ze w calej dyskusji Dowodca Gwardii Wielkiego Simgara czesciowo sie ze mna zgodzil oraz ze wzbudzilem zainteresowanie problemem jednego z Padawanow Mistrza Rafgarta.
No i uniknelismy spinki o szarze, a juz niewiele brakowalo!

Pozdrawiam,
Wyczekujacy zmian Buluar
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Virfana

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Virfana »

Gruer pisze:Niestety Mistrz rowniez nie dopuszcza takiej mozliwosci. Coz nie kazdy moze korzystac z dobrodziejstw typu Fabian i calej listy fantow "dla tych zlych". A byloby w czym wybierac...

Hahaha, normalnie splakalam sie do lez. Pamietam jak to jeden z Wielkich Zakonnikow tlumaczyl nam, ze po dlugich studiach nad natura Fabiana doszli do wniosku, ze wspolpracuje tak naprawde z chaosem i trzeba go zlikwidowac :lol: tak wiec bez wciskania kitu prosze.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gruer »

Nie bede sie odnosil do niczego poza to od kiedy jestem w Zakonie a juz kawal czasu tego jest - i od samego poczatku Ferd zakazywal lac Fabiana i tak jest bez zmian. Wiec skonczmy zbedne dyskusje zwlaszcza jesli nie jestes raczej osoba na tyle kompetentna aby wypowiadac sie co do zalecen Kapituly Zakonnej.
Grajmy na arce nie tu. Chcesz sprawdz nas tam a nie siej zametu na forum.
Virfana

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Virfana »

Jestem osoba na tyle kompetentna, ze moge napisac co widzialam. Ja nie neguje tego, ze macie "zakaz" tylko jak to wyglada/wygladalo w praktyce. I nie ja zaczelam ten temat, jak widac po ilosci moich postow staram sie grac na arce a nie tutaj.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gruer »

No i elegancko :). A co do Zakonnikow maja prawo szukac chaosu wszedzie taka ich natura przeciez, czyz nie? Skoro taka rozmowe odbylas widac ze czujnosc zachowuja jak nalezy :D
Co do kompetencji jestem w tej gildii i jej otoczeniu naprawde dlugo, dowodca gwardii jestem tez dosc dlugo a nie przypominam sobie zebysmy choc raz rozmawiali badz tez spotkali sie w ogole. Jestes zatem przypuszczam balamutnica ktora slabych na duchu i zmeczony celibatem rycerzy przeciaga na zla strone i wyciaga z nich informacje :PPP Przygotujemy stos : Sigmar rozpozna swoich :twisted: (zarcik :P)
Zablokowany