Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Hiof »

Moze faktycznie zazylem jakies placebo.

Pierwszy post, ktory skasowalem byl bardziej ostrozny w opinii i o wiele skromniejszy. Moze rzeczywiscie poniosla mnie fantazja, a moze nie.

Jednak co do jednego zgodzic sie nie moge. Zmienila sie ilosc aktywnych gornikow i stad napewno inny obraz zarysowal mi sie przed oczyma. W przeciwienstwie do was, dopiero od niedawna kopie wespol z kims i mam ku temu wiele okazji.
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Fantaji »

No tak, mój błąd. Ilość górników zdecydowanie zmieniła się ostatnio na plus.
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulik »

Za cel obrony/ataku... choć równie dobrze może być od lat, a ja dopiero teraz odkryłem ;)
Damli
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2013 18:14

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Damli »

Co do kopalni niestety nic się nie zmieniło. Przy Błękitnej przed minutą jeden zawał w pół sekundy uwięził mnie w kopalni, a pół minuty później nastąpił drugi, który zwalił mi się na łeb =/
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Torgen »

Ja rowniez dziekuje wizom za zmiany majace na celu ograniczenie pk na arce. W koncu ma to sens i zaczynam widzec swiatelko w tunelu. Czerwone bo czerwone ale zawsze to swiatelko.
Awatar użytkownika
Trygg
Posty: 22
Rejestracja: 25 wrz 2012 13:41

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Trygg »

Damli olej tą kopalnię. Jest totalnie beznadziejna. Urobek marny, a zawał za zawałem.

Btw nie wiem jaki jest problem w podmiance kopalni z Błękitnej Wstęgi na tą z Tileii. Nawet na totalnie identyczną. Szkoda gadać.
Jeśli uważasz, że publiczna odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie zepsuje komuś grę, a mimo to chcesz mi pomóc, to czekam na PMa!
Dew
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2012 22:47

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Dew »

Wielkie ogromne zaległe podziękowania dla Rafgarta za pomoc z "wez" oraz ogromne wielkie dla tego kto pomógł po wczorajszym problemie z Dew tak błyskawicznie i wyrozumiale.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Deli »

Dziękuję za "cel obrony/ataku" :)
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rennz »

Ja także dziękuję.

Chciałbym jednak zapytać czemu takie zmiany nie są nigdzie opisywane, a ludzie muszą się o nich dowiadywać z podziękowań od graczy?
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Yalom »

Ja liczę, że będzie info jak zakończą się wszystkie testy. Sporo zmian z tego co widziałem było testowanych.

Edit: No i dołączam się do podziękowań!
Zablokowany