Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Miuosh »

Już to pisałem, ale co mi tam. Dobre gildie mają najgorzej jeśli chodzi o kwestię wyjmowania sprzętu. OK jest tu najlepszej pozycji bo jest (uwaga uwaga) CHAOTYCZNE NEUTRALNE i może lać wszystkich, łącznie z sobą samym (Sulgor mam nadzieje, że expisz bo nie zamierzam napierdzielać chuderlaka :P ). Nawet MC ma tu teoretycznie trudniej ;)
A poniżej kilka prawd fundamentalnych:
-> Wszelkie płacze LE są z definicji żałosne, bo mają kodowo zamknięty las, niedostępny dla nikogo innego, do tego przepakowaną elitarke, z którą dodatkowo nie potrafią się dogadać.
-> Wszelkie płacze ZS są z definicji żałosne, bo mają szarże, która jest... a szkoda gadać. Po prostu jest zjebana.
-> Wszelkie płacze SC są z definicji żałosne, bo mają Ulava ( ;) ). Ale fakt, z Brokilonem trza coś zrobić podobnie jak z Loren.
Ogre!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Gruer robienie z faktow blahostek i proba obrocenia wszystkiego w zart, to metoda godna Bractwa Cieni, ale nie Zakonu. Zlituj sie.

Na obrone Zakonnikow dodam, ze sytuacja, ktora tak nieroztropnie opisala kolezanka Lesna Elfka byla zdaje sie za kadencji Mistrza Ansgara i zdaje sie wtedy w teamie nie bylo Ferda.
To, ze Mistrz Ferd nie dopuscilby do tego morderstwa motywowanego meterializmem jestem rowniez swiecie przekonany, poniewaz to chyba jeden z ostatnich bialych plaszczy, ktory budzi jakikolwiek szacunek po zlej stronie mocy.
Abstrahujac juz od sytuacji, ciesze sie ze na czele Zakonu wkoncu jest Zakonnik, a nie sekond mutanta.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gruer »

Zartuje bo mam dobry humor z rana - czy kazda dyskusja dotyczaca tej gry musi byc wielka nieustajaca spina?
A po drugie opisalem sytuacje jaka znam od poczatku mojego zycia w gwardii mistrza zakonu wczesniej gralem 2 lata w cechu. Jak mamy sie glupio denerwowac zamiast normalej dyskusji to ja sie wylacze.
Milego dnia.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Deli »

No w czasie "cechowania" Gruera to Fabian nie miał lekkiego a krótkie życie :) Podobnie jak patrol wojsk redańskich :)
Pozdrawiam z tego miejsca Gruera i Mugrima :)

A tak nawiasem mówiąc, w nawiązaniu do Fabiana - czy gdzieś wizowie napisali, że npce są zawsze tymi za których się podają? Tak z ciekawości pytam.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Miuosh »

Gruer pisze:Zartuje bo mam dobry humor z rana - czy kazda dyskusja dotyczaca tej gry musi byc wielka nieustajaca spina?
A po drugie opisalem sytuacje jaka znam od poczatku mojego zycia w gwardii mistrza zakonu wczesniej gralem 2 lata w cechu. Jak mamy sie glupio denerwowac zamiast normalej dyskusji to ja sie wylacze.
Milego dnia.
Gruer, nie wymiękaj, tylko bij piane! :P
Ogre!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Nie ma co bic piany. Trzeba dupe ruszyc do wiezy, bo Wojtus juz pewnie zalogowany, a i powszechnie wiadomo co Gruer robi zaraz po zalogowaniu sie!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Nie zgadzam sie Buluarku. Wszystkie gildie maja bonusy, ktorych komando nie posiada. Dlatego wlasnie mamy inne zabawki. Przyklady:

Zreszta, co do broka, sprawa jest bardzo prosta. Chodzi o balans. Jedna gildia ma taki bonus, druga taki. Przyklady:

KS: Statki ktore moga doplywac w praktycznie kazde miejsce swiata. Kuznia w gildii.
KG: Przenosny oboz, ktory mozna rozstawic w wielu miejscach na swiecie. Kuznia w gildii.
OHM: Twierdza Craag Ross jako cala gildia, skrytka w Carbon, sztandar. Kuznia w gildii.
LE: Cale miasto + ogromny las(ziola) jako gildia. Wyjscia w 2 roznych czesciach swiata z Loren. Kuznia w gildii.
MC: ZC, burza, templarki(lol:D), fajne powykrecane konczyny. Kuznia w gildii.
RA: Maja makaron i bardzo duzo placa miesiecznie za gildie.
OK: Gory, katapulty, obserwowanie gor, kuznia, szczury, mozecie dudnic i klepac w leb.
Elitarek nie wymieniam, bo słowo "szarza" przebija wszystko razem wziete i tak.

Jak widzicie - same zalety. Nie chce mi sie wymieniac dalej, ale wszyscy wiemy jak to wyglada.

Dalo by sie znalezc na inne gildie tak samo, + wiecej. Bo niektore maja swoje golebie/szczury(ja w kaedwen nie mam nigdzie, Aedirn i Mahakamie tez.) itd. Takze nie spinac dupy o broka i zajac sie swoimi zabawkami prosze ;) W przeciwnym wypadku rozpoczynam kontrplakanie na wasze bonusy,
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Ulavie - w ktorym miejscu ja pisalem o bonusach gildiowych?

Jakby ktos mial problem z czytaniem ze zrozumieniem - plakalem o kampienie i farmienie magikow, _roznych_, w _roznych miejscach_.
Co do wymiany zdan odnosnie dobrodziejstw z Gruerem to byly to wzajemne uszczypliwosci niezwiazane z watkiem glownym.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Wy do drachen od razu po apsie lecicie i jakos nie placze na przekrety, ktore tam krecicie.

POPRAWKA(brat mnie skrzyczal): Macie najblizej, wiec ciagle tam zagladacie i wyciagacie magika jak sie da. Ja do broka mam CALE ishtar do przejscia, kazdy inny zdazy przedemna jak bedzie chcial. Miedzy innymi dlatego wksy osada mc itd. czesto wyciagaja nam sniezke :)

DÓŁ:
No zapomniales chyba wspomniec o kilku przegietych magikach, ktore moga wypasc. Zdaje sie proporcja bojowych do niebojowych jest zdecydowanie na korzysc bojowych. Postawcie mi gildie pod brokiem i kazcie driadom strzelac do mnie, a w broku skrzynke. Pasuje mi :)
Ostatnio zmieniony 11 lip 2013 10:37 przez Ulav, łącznie zmieniany 3 razy.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Jakie przekrety?

Jesli tak bardzo chcesz, to ja nie widze problemu zeby sniezny sztyl byl do zdobycia na zasadach skrzynki z drachen - raz na apoke i losowo wypada albo sztylet, albo pierscien do jezykow, albo super plecak.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zablokowany