Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Aylinn
Posty: 40
Rejestracja: 26 sie 2011 15:57

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Aylinn »

Siro pisze:Myślę że Dhor, Iron, Oscar, Yarps, Conrad, Kart, Khar, Boris, Arvid, Athil, Sergl, Sargl, Nikadur, a także kilku innych, przez lata konsekwentnie odgrywających swoje postaci i dzięki temu będących pamiętanymi, szanowanymi i czasem nawet poważanymi członkami Zakonu, będą/są niesamowicie szczęśliwi z powodu dewaluacji ich przekonań przez przedstawiciela Administracji (bądź co bądź poniekąd ustalającego też reguły) i ustawieniu ich prawie w tym samym szeregu co "szumowiny" z innych stowarzyszeń. :)
Siro... zapomniałeś o moich 2 ulubieńcach!
A gdzie Ghar i Hrut? Jak mogłeś... :shock:

Swoją drogą, nie wiem po co ciągle bijecie pianę.
Wizowie od zawsze faworyzowali Zakon. I tu nic się nie zmieniło (nie żebym miała coś przeciwko temu). Kilku ex zakonników zwizowało się i naprawdę wiele wnieśli do Arkadii - Oscar, Ghar, Sargl, Dhor (nie pamiętam czy ktoś jeszcze poszedł na górę - a przynajmniej nie "w moich" czasach).

Szczerze, mam mocno mieszane uczucia wobec tego co pisze Raf. Może to dlatego, że za moich czasów były jeszcze ideały... może dlatego, że jestem naprawdę starym graczem - nie tylko w temacie Arkadii ale również papierowego WH.
Może to po prostu wina tego, że Arkadia ciągle się zmienia? Zmienia się mentalność graczy (niestety w większości na gorsze), priorytety.
Kiedyś Zakon był znienawidzony, ale również szanowano jego przedstawicieli. Potrafili zachować się, nie nosili tyłków wyżej niż głów (no dobra, kilku owszem). Spędziłam z nimi wystarczająco dużo czasu, by o tym wiedzieć. I paru z nich przyprawiło mnie o szybsze bicie serca - były momenty, że już zabierałam ręce z klawiatury, bo ich brawura była przerażająca (pozdrowienia dla Hruta, który zabrał mnie na wycieczkę na trolle... i który uznał, że po co się rozrabniać i poczekamy aż się połączą. We dwoje).

I powiem wam jedno - obecni zakonnicy to nie to samo co kiedyś. Tak jak kiedyś chętnie spędzałam z nimi czas, nawet na zwykłych rozmowach (mieli klasę i erpegowanie z nimi to była czysta przyjemność - pozdrowienia dla Arvida, Hruta, Dhora, Irona, Ghara, Oscara, Sargla, Karta, Yarpsa, Borisa i Nikadura. Sergla nie pozdrawiam, bośmy nigdy się nie lubili :P), tak teraz raczej wolałabym ich unikać, mając na uwadze to, jak zachowują śię zakonnicy obecnie.

Ot, takie małe przemyślenia :)
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Terenes »

re: Aylinn
Jestem PEWIEN ze dzisiejszy Ferd czy Nikadur to zupelnie inny Ferd czy Nikadur niz kiedys... Na gorsze rzecz jasna.
Chodz nie... tak naprawde w sumie jestem pewien ze NIE.

Tak samo jestem pewien ze brak wlasnego zawodu nie swiadczy o nadmiernej sympati wizow.

Naprawde, takie ogolnikowe pretensje o cos blizej nieokreslonego to nic wiecej jak nostalgiczne zale za straconymi dniami mlodosci.
+ Oczywiscie odrobina lansu jakich sie mialo kiedys wspanialych i wysoko postawionych znajomych.
Awatar użytkownika
Aylinn
Posty: 40
Rejestracja: 26 sie 2011 15:57

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Aylinn »

Terenes - Ty to naprawdę szukasz dziury w całym. Przeczytaj mój post jeszcze raz. Albo dwa, tak dla pewności.
I przestań sam się lansować, bo to już nie działa :lol:
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

Aylinn - kiedyś trawa była zieleńsza :mrgreen:
Kolejna stary gracz z chłodna ocena sytuacji i godzący bijących pianę krzykaczy...

To ja sobie popłaczę o zakonie:
skoro Fabiana można, to może i Saviniena, Vernena, Helkora, a może nawet Ungrima. Przebieraniec, innowierca, potajemny wyznawca chaosu, stoi w złym miejscu, ma brzydką zbroję, emotem zmarszczył na mnie brew. Taką argumentacją da się wszystko uzasadnić 'erpegawo' :mrgreen:
Wydaje mi się, że to, co mówią npce trzeba brać za prawdziwe, chyba że są sensowne przesłanki, że to ściema. Inaczej absurdy, jak wyżej.
A wydawało mi się, że na tym polega niepisany układ - jest grupa graczy o ostrzejszych wymaganiach, ale mająca za to zabawki (mam tu na myśli i zakon i ich sojuszników cieszących się wsparciem trzech gildii elitarnych). A tu okazuje się, ze jest siódma kaplica fanatyków, którzy mogą wszystko, tyle że z elitarnymi umami (i szarżą)... Klawo.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Einholt »

Ludzi, siedzicie sobie na forum, piszecie bzdury czy tez czytacie bzdury pisane przez innych ludzi i wyciagacie jeszcze bardziej bzdurne wnioski.

Ropuk masz jakas postac w zakonie, ze wiesz jaka sa wobec nas oczekiwania? Wiesz co musimy, czego nie, a czego wrecz nam nie wolno?

Terenes w jakim sensie inni? Bo z tego co ja wiem to sa te same osoby.

Aylinn gralas kiedys z nami, ze wiesz jak my sie zachowujemy? Czy wnioski opierasz na tym co zaslyszysz.

Co do posta Rafgarta. Napisal on swoj pkt widzenia, my sie z nim nie zgadzamy i staramy sie grac jak najlepiej umiemy, strasznie nam przykro, ze spolecznosc arkadii jest tym poziomem zawiedziona.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Terenes »

Einholt pisze: Terenes w jakim sensie inni? Bo z tego co ja wiem to sa te same osoby.
Na ktoryms forum widzialem taki zwyczaj, ze zdania naznaczone ironia barwi sie na niebiesko. Nie spodziewalem sie jednak, ze w mojej notce bedzie to potrzebne. Szczegolnie ze druga linijka mojej notki jest bezposrednim zaprzeczeniem pierwszej.

Jednak od dzis obiecuje ze bede stosowal ten zwyczaj.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Loptak »

Czy wy nie możecie się wszyscy szanować jako gracze? ;/
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Grothan »

A czy ktos dzisiaj szanuje kogos?
Niestety, arka jest tylko krzywym odzwierciedleniem tego co dzieje sie z graczami w obecnym-realnym swiecie, dlatego dawniejsze czasy byly zielensze. To nie arka jest winna, ale gracze.

Loptak wspaniale zdjecie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aylinn
Posty: 40
Rejestracja: 26 sie 2011 15:57

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Aylinn »

Einholt pisze:Aylinn gralas kiedys z nami, ze wiesz jak my sie zachowujemy? Czy wnioski opierasz na tym co zaslyszysz.

Co do posta Rafgarta. Napisal on swoj pkt widzenia, my sie z nim nie zgadzamy i staramy sie grac jak najlepiej umiemy, strasznie nam przykro, ze spolecznosc arkadii jest tym poziomem zawiedziona.
Problem w tym, że grałaś. Nigdy nie wydaję oceny bez poznania faktów z pierwszej ręki.
Aczkolwiek, zauważ słowo "raczej". Nie wykluczam jakichkolwiek kontaktów. Po prostu obecnie zakon to nie moja "bajka". Nazwij to lekkim konfliktem interesów (chociaż mocno neutralna jestem - bardziej się już nie da :D).
Jednakże, jeśli chcesz mnie przekonać, że się mylę, to zapraszam :) Zawsze jestem otwarta na nowe znajomości.
Grothan pisze:A czy ktos dzisiaj szanuje kogos?
Niestety, arka jest tylko krzywym odzwierciedleniem tego co dzieje sie z graczami w obecnym-realnym swiecie, dlatego dawniejsze czasy byly zielensze. To nie arka jest winna, ale gracze.

Loptak wspaniale zdjecie :mrgreen:
Żeby szanować innych... trzeba szanować siebie samego. A odnoszę wrażenie, że to stanowi jakiś problem obecnie. Ale spokojnie, usilnie walczę z tym durnym trendem - moi podopieczni mogą to potwierdzić :D Szybko uczą się tego, co potrzeba. I raczej nie mam z nimi problemów (ani skarg z zewnątrz - zazwyczaj).

Wiesz, wydaje mi się, że samo forum ma też na to wpływ. Kiedyś forum nie było integralną częścią gry. Pewne rzeczy robiło się tylko cichaczem i modliło, żeby żaden wiz Cie a tym nie przyłapał, bo kasacja murowana. Obecnie naprawdę trzeba nieźle zamieszać, żeby dostać bana.
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Grothan »

A komu przewodzisz?:)
Najwazniejsze mlodym wpajac dobre zachowania, inaczej bedziemy grali tylko dla siebie. A wtedy to juz single player.
Zablokowany