Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gerdia »

Olena,
bo tu nie chodzi ani o zakon, ani o szarże, ani nawet o przegrywane pvp.
Tu chodzi o podtrzymanie tradycji, mitów i legend :lol:

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

Trochę w tym jest prawdy.
Dostajesz szarze, bloka i zgon.
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

Wesołe jest, że Ci co padli są zadowoleni z walk, a płaczą jakieś gumisie nie znające/nie rozumiejące tematu :)

Dziękuję Gerdio, że otworzyłaś mi oczy, że szarża to mit. Autoszarża na pewno też mi się przewidziała. Wielokrotnie.

Olena: wystarczy jeden w drużynie i robi się niesympatycznie.
Mori
Posty: 24
Rejestracja: 11 gru 2009 10:29
Lokalizacja: poznan

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Mori »

Ta legendarna szarza faktycznie straszy. Cale szczescie, ze my mamy safe locka w Broku.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Coz, Administracja nie ma poprostu dosc jaj, zeby odciac to w cholere, tylko zastosowano polsrodek i obecnie czekamy, az tym z zawodami elitarnymi sie najzwyczajniej w swiecie znudzi.
Jak napisal Ropuk - nie ma znaczenia czy jest ich 10 czy 3. Wystarczy 1 w teamie z masowcami i jest po jakiejkolwiek zabawie w wojne.
Inna kwestia jest to, ze elitarne chlopaki juz dawno mogly pozmieniac zawody na jakies ogolnodostepne i udowodnic, ze potrafia:
- po pierwsze grac fair play,
- po drugie ze sa rowniez zajebisci bez dziwnych zabawek.
Tym bardziej, ze w zakonie jest juz pare osob z zawodami masowymi i jakos brak kosmicznych umow i szarzy nie przeszkadza im zarowno w walce z chaosem, jak i erpegowaniem sigmarity.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Larius »

Buluar pisze: Inna kwestia jest to, ze elitarne chlopaki juz dawno mogly pozmieniac zawody na jakies ogolnodostepne i udowodnic, ze potrafia:
- po pierwsze grac fair play,
- po drugie ze sa rowniez zajebisci bez dziwnych zabawek.
Dlaczego mają rezygnować? Nie po to starali się x lat o ten zawód by teraz zmieniać na coś ogólnie dostępnego. Zresztą jeśli mowa o udowadnianiu, to wy zaś możecie udowodnić, że elitarny zawód to nie wszystko aby być dobrym. :)

Każdy z was miał możliwość starania się o zawód elitarny. Nie tą to inną postacią. Ja takiej możliwości nie miałem, bo jak ja zaczynałem grę to czarodzieje zamykali temat brania zawodów elitarnych.
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Daggerro »

Larius:

Argument, ze kazdy mogl sie starac jakas postacia o umy elitarne uwazam za slaby.
Jezeli ktos gra po danej stronie od poczatku i konsekwentnie a do tego nie jest 'dziwka gildiowa' to nie mial nigdy mozliwosci lizniecia chociazby odrobiny umow elitarnych.
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Larius »

Daggerro świadomie wybrałeś gildię. Kiedyś też wiele osób decydowało się na gildię rasowe, gdzie nie było zawodów. Na początku gry wcale nie musiałeś przecież odgrywać krwiożerczego mutanta.

Po prostu niektórzy się decydują na taką, a nie inną postać. Idziesz tutaj masz to i to, idziesz tam masz to i to. Miałeś wybór przecież i o to mi głównie chodzi.

EDIT: Ja na przykład też bym chciał takie zbroje jakie wy macie i etat na swoim terenie, a mam średnią zbroję w kuźni, która ma staty tak gówniane, że noszenie jej dla RPGa nawet traci sens.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2013 12:59 przez Larius, łącznie zmieniany 1 raz.
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Davith »

Daggerro pisze:Larius:

Argument, ze kazdy mogl sie starac jakas postacia o umy elitarne uwazam za slaby.
Jezeli ktos gra po danej stronie od poczatku i konsekwentnie a do tego nie jest 'dziwka gildiowa' to nie mial nigdy mozliwosci lizniecia chociazby odrobiny umow elitarnych.
Przeciez Mc mialo umy elitarne (na poziomie starych berkow) plus mcobrone.
Zapomniales o tym czy po prostu klamiesz w zywe oczy?
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Ja mialem maczugi na niezle i co z tego co bylo 10 lat temu? Roznica subtelna polega na tym, ze zakon byl i wciaz jest przepakowany.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zablokowany