Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

Rork pisze:
Evandeil pisze:stworami o inteligencji orków z gumisiów (nie licząc Toudiego).
W gumisiach były właśnie ogry, nie orki :!:

Evandeil to, jak widzę, przykład gracza, który nie potrafi oddzielić się od swojej postaci. Ksenofobiczne i przepełnione stereotypami myślenie leśnego elfa? - ok. Ale uparte głoszenie takich tez na forach (i bez wysilenia się i sięgnięcia do źródeł) to już komedia.


Ale żeby było zgodnie z tematem:
gratuluję podpakowania expowiska dla gp to&owo, bo to groziło zachwianiem balansu Arkadii. Jak to dobrze, że jest kolejne dla spasionych masowców.



@Rafgart poniżej:
no właśnie bilans popsuty, to emocje spływają tutaj :lol:
Ostatnio zmieniony 06 lip 2013 12:27 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rafgart »

Jak dobrze, ze w koncu wracamy do tematu.
Tu macie jeszcze liste rzeczy, na ktore mozna potencjalnie poplakac:
Rafgart pisze:Zostana usuniete zawody elitarne, umiejetnosci beda spadac po odejsciu z gildii, ogrom zblansujemy cechy, lesnym nie zakodujemy zielonej kolczugi w kuzni, w kupcach po raz piaty zmienimy wladze, a ohmowi pozwolimy legitymowac kmy.
Reszta 'dyskusji' -> na bilans
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

A mogę popłakać na zepsute mechanizmy gildiowe, które były zgłaszane i ciągle są popsute?
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Larius »

A ja podziękuję za to, że są wprowadzane tak fajne zmiany cały czas pomimo tak małej ilości aktywnych czarodziei. :D
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rafgart »

Coronius pisze:A mogę popłakać na zepsute mechanizmy gildiowe, które były zgłaszane i ciągle są popsute?
Niestety nic takiego nie kojarze, ale dobry placz jest tu zawsze mile widziany.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

Raz zgłaszałem problem z wprowadzaniem kandydatów. Pojawiłeś się, powiedziałeś, że to będzie naprawione jakoś globalnie i cisza. To było z rok temu.
Reszta była zgłaszana bardziej niedawno w sygnecie. Jak bardzo trzeba, to mogę daty z logów wyłuskać.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rafgart »

Zglos jeszcze raz. Jak dla mnie wszystko w Syndykacie na te chwile dziala.
Veiro
Posty: 46
Rejestracja: 13 cze 2013 18:40

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Veiro »

"Zostana usuniete zawody elitarne, umiejetnosci beda spadac po odejsciu z gildii, ogrom zblansujemy cechy, lesnym nie zakodujemy zielonej kolczugi w kuzni, w kupcach po raz piaty zmienimy wladze, a ohmowi pozwolimy legitymowac kmy."-Rafgart

Ale nadal zostawicie niesmiertelnosc w postaci ukrywania sie?
Moze tu dostane odpowiedz. :)
Troal
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2009 20:41

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Troal »

Nadal jest niezbalansowana mozliwosc logowania sie do arki.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Bam »

Rafgart pisze:
Bam pisze:A mi po prostu przeszkadza przyzwolenie wizów na zachowania, o których wcześniej pisałem.
- całkowity zakaz wstępu (także przechodzenia przez Tilee) - powód RA: wyjmowanie turniejówki
- całkowity zakaz wstępu (także przechodzenia przez Kaedwen, Góry Sine, Pustynie i Val'kare itd..) - powód SC: wyjmowanie magików na pustyni
- całkowity zakaz wstępu do jaskiń Mahakamu, jaskiń pająków i coś tam jeszcze - powód OHM: wyjmowanie leża pająków
- obowiązek schodzenia ogrom z OK z drogi w Bretonii, gdy zamierzają np. wyjąć amulet
Zadna z tych gildii nie dostala na to przyzwolenia od MG (byc moze byly jakies ustalenia pomiedzy nimi, a szefostwem kupcow, ale to zupelnie inny poziom).

Dzięki za odpowiedź. ;) Skoro przyzwoleń nie było to znaczy tylko tyle, że gracze sami sobie psują grę. Tak więc niesłusznie Was o to posądziłem :roll:
Endless learning the basics...
Obrazek
Zablokowany