Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Urs
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011 17:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Urs »

Jak dla mnie to nie powinno byc zadnego "klubu" zwiazanego z Brokilionem co najwyzej czasowa przychylnosc driad w stosunku do kogos kto przyniesie leb gracza ktory driady zabija.

Co do magikow z Broku to moze niech je posiadaja driady tyle ze wtedy to Ulav i lesna banda beda pokrzywdzeni, prawie jak elfy z Loren ktorym nie oplaca sie polowac na jednorozca :?

p.s.
Nagroda za skalp z driady tyz mizerna ale to pewnie przez to ze strzaly juz nie tak ostre jak kiedys.

Re Ulav:
Napisales ze nie dotykacie driad ... a po co je dotykac skoro korzysci zadne ? Chyba ze o czyms nie wiem to przepraszam.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Jesli chodzi o magiki, to mi osobiscie chodzilo o szersza skale.
Poprostu chodzi o to, ze roznica miedzy trudnoscia wyjecia takiego antycznego sztyletu, a lewaka, czy opalizujacego topora, a mistera jest kolosalna.
Potrafi ktos odpowiedziec z czego to wynika?
Ostatnio zmieniony 10 lip 2013 17:55 przez Buluar, łącznie zmieniany 1 raz.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Deli »

Antyka wyjmujesz przy okazji etatu a lewak przy okazji expa. Do samego antyka, jeśli masz klucz, nie potrzebujesz ekipy większej niż do wyjęcia lewaka. A zresztą... Równie dobrze mogę płakać nad tym, że halfom tak nie przyrasta siła jak ogrom. I dlaczego tak jest?

Ja bym wolał zamiast dużych ekip potrzebnych na magiki żeby wydłużono czas/zmieniono sposób ich wyjmowania - coś na wzór obecnego szczerbca albo gadacza.

A już cudownie jak w bajce by było gdyby magiki były losowe (tak jak np. w skrzyniach w drachen).
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Wojtus, dobrze wiesz ze chodzi mi o kampienie magikow.
Wedlug mnie, tak jak wyjscie po etat to duza wyprawa, tak po magika powinna byc nieco mniejsza, ale jednak tez wyprawa.
W obecnej sytuacji taki lewak, mister, espadon, bulawa jest do lajtowego farmienia i mnie osobiscie to juz nudzi, jak widze 2 kamperow na golemach, albo na lewaku.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Nodren
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2011 18:00

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Nodren »

Podobnie skrzynkę z Drachen można wyciągnąć w 3 osoby wykorzystując bug z klątwami a magik może trafić się bardzo dobry.

Brokilon to już w ogóle banał. Jeden nożownik na zwiedził bez problemu wyjmuje dwa bardzo dobre magiki. Jeszcze o ile jest to nożownik/osadnik to ryzykuje przy lagu strzałę w oko i natychmiastową śmierć. Natomiast nożownik/wióra ma gwarantowane dwa magiki z możliwością bezpiecznej ucieczki na driady,praktycznie bez żadnego ryzyka. Lewak wypada w tym przypadku na bardzo trudną do wyciągnięcia broń.

Myślę ze Czarodzieje z czasem podniosą poziom trudności wyciągania niektórych magików, tak jak poprawili np. Borowika, przenieśli Mithrylka itp.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Co do tych trzech osob wyciagajacych skrzynke w drachen, to ile z nich ma szarze?

PS: Dla mnie osobiscie chore jest umieszczanie magikow na expowiskach. Bo co za problem expic i przy okazji sprawdzac respawn?
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Apropo Przyjaciol brokilonu. Bardzo chetnie wezme na siebie to brzemie. Lesne moga rozdawac swoim przydupasom wlosy jednorozca, zeby mogli sami lazic po loren. Z wielka przyjemnoscia zajme sie rozdawaniem prawdziwym przyjaciolom broka slicznych itemkow, zeby mogli po nim spacerowac spokojnie. Niestety trzeba bedzie rpgowac, wiec dla lesnych lipa. Nie wyplacza tego na forum ;(
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gruer »

Buluar wierz mi ze zadna nie ma szarzy : na bugu zakon ma zakaz wyjmowania tego bo nie dopuszczamy oszukiwania jednak znam pewna ekipe ktora robila to regularnie i pewnie nadal to robi - sami na pewno wiecie jak wiec nie bede sie wdawal w zbedne dyskusje. Na blekitnych tez mozna bylo w 3 osoby wyjmowac tasak na szczescie to zostalo zmienione - czekamy na podobne interwencje w drachen.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Idzcie lepiej fabiana zabic, rpgowcy ;]
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gruer »

Niestety Mistrz rowniez nie dopuszcza takiej mozliwosci. Coz nie kazdy moze korzystac z dobrodziejstw typu Fabian i calej listy fantow "dla tych zlych". A byloby w czym wybierac...
Zablokowany