Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Grothan »

Fistus pisze:Raczej skasować gildie... Porobić kluby.
Na arce nic nie dziala wstecz, jak z prawem, wiec usuwanie czegokolwiek nie wchodzi w gre. Jak sie zastanowic nad startem mlodego gracza, ktory ma przed soba 2 lata obowiazkowej gry, zeby moc czerpac z wszystkich jej dobrodziejstw, i co wazne bo to nie single player - moc przeciwstawic sie drugiemu graczowi, to ma on przerypane.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Loptak »

Fistus pisze:
8) Czas staran (mysle, ze pol roku to min. zeby odsiac mniej zdecydowane sekondy)
Pół roku, żeby się ogarnąć, zrobić AJ, umy i znajomości
Pół roku, żeby dostać się do gildii.
Pół roku, żeby dostać zawód.
Þół roku, żeby zrobić umiejętności w zawodzie.

Z 1,5 roku gry...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fistus ja się brechtam, bo do OK się dostały 2 osoby, które założyły postać 3-4 miechy temu, a starały się z 2 miechy. Ot, taka elitarność:)
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

Może były bardzo elitarne :mrgreen: Ty byś się starał pewnie z rok, jak niektórzy u nas :P

Fistus: Jak już się ktoś dostaje do gildii, to zazwyczaj nie musi dodatkowo się starać o zawód, tylko go dostaje. Bulwa napisał to pół roku tak z nieba, orientacyjnie. Robienie czystych wymogów czasowych jest nieporozumieniem. Tylko po prostu żeby faktycznie spełnić sensownie wymagania na członka gildii i wykazać, ze zasłużyło się na przyjęcie (co zresztą jest w zasadach gry) potrzeba tych kilku miechów. Jednemu to zajmie 2 miesiące, innemu 8.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Paulie »

Larius pisze: EDIT: Ja na przykład też bym chciał takie zbroje jakie wy macie i etat na swoim terenie, a mam średnią zbroję w kuźni, która ma staty tak gówniane, że noszenie jej dla RPGa nawet traci sens.
Istnieje zbroja z kuzni ogolnodostepnej, ktora aktualnie jest lepsza statowo, a pozbawiona szeregu minusow templarki.
Masz gryfa w bardzo podobnej odleglosci.
I chyba zgodzisz sie, ze gdyby kazda gildia miala dokladnie to samo, tylko z innymi opisami, to byloby troche szarawo.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Zurwen »

Paulie pisze:
Larius pisze: EDIT: Ja na przykład też bym chciał takie zbroje jakie wy macie i etat na swoim terenie, a mam średnią zbroję w kuźni, która ma staty tak gówniane, że noszenie jej dla RPGa nawet traci sens.
Istnieje zbroja z kuzni ogolnodostepnej, ktora aktualnie jest lepsza statowo, a pozbawiona szeregu minusow templarki.
Masz gryfa w bardzo podobnej odleglosci.
I chyba zgodzisz sie, ze gdyby kazda gildia miala dokladnie to samo, tylko z innymi opisami, to byloby troche szarawo.
To forum nie służy do siania propagandy. (Odnoszę się także do notek wyżej)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Loptak »

Paulie pisze: Istnieje zbroja z kuzni ogolnodostepnej, ktora aktualnie jest lepsza statowo, a pozbawiona szeregu minusow templarki.
.
Jeden lepszy od drugiego, coraz tutaj weselej.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Paulie »

Coz, pologowalem, zeby sprawdzic az, bo stwierdzilem, ze byc moze cos mi sie popierniczylo. Ale nie - to co napisalem, to zadna propaganda, a faktyczny, aktualny stan rzeczy - suma defow taka sama, zbroja z kuzni nieznacznie ciezsza, drozsza, dluzej na nia trzeba czekac i pozbawiona pewnych niedogodnosci, o ktorych nie mam zamiaru pisac na forum ogolnym. Templarka to nadal bardzo fajny bonus i dobra zbroja, jednak przywolywanie jej, jako cos przegietego, mimo ze istnieja lepsze przedmioty na mudzie jest conajmniej dziwne.
Moglbym wiec dowiedziec sie Zurwen o co chodzi?
Loptak - moja reakcja na jej obciecie po masowym placzu wiesciowym byla bardzo podobna, bo przeciez na Arkadii nie moga byc przeprowadzane zmiany w balansie, ktore wymuszaja gracze. Komentarza za to nie bardzo lapie, rozwiniesz?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Larius »

Paulie, która zbroja z kuźni ma staty lepsze od templarki? Chodzi Ci o zbroje Druchii, która i tak już jest gorsza? :)
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Paulie »

Zblizona w zasadzie, suma statow ta sama, ale w zaleznosci od sytuacji moze byc gorsza/lepsza. Sprawdz na arce, taka najlepsza to wlasnie ta. ;-)

Edit: No ale nie, nie chodzi mi o druchii.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2013 22:09 przez Paulie, łącznie zmieniany 1 raz.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Larius »

Teraz mogę się z Tobą zgodzić. Zbliżona, ale jednak gorsza.
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Zablokowany