Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Raglak »

Zurwen pisze:Aktuariuszem w koncu zostales chociaz? :-)
No pracuje w aktuariacie, egzaminy hmm.. kiedyś może zdam ;p Póki co jakieś studia podyplomowe skończyłem :) A ty co, doktoryzujesz się? :)

Redaan:
Padłeś 3 razy od jednego ciosu z poziomu, który ora się ze 2 lata intensywnej, ciągłej gry? Takiego, na którym mogłeś sam solować moby, na które normalnie 3-4 zawodowców koło kawał świata trzeba? Jeżeli nie, to jednak nie dokładnie w ten sam sposób :)

Bilans faktycznie okropnie nieczytelny. To już ten pierwszy, robiony przez Yngulga był lepszy.

Płacze na nowy strach, tak patrząc na loga ze zgonu Throga jak najbardziej słuszne, totalny bezsens coś takiego kodować, jak AoB może takie kwiatki puszczać?
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Deli »

Raglak - Ty mówisz o tym swoim zgonie od trolla na banitach?
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

hehe każdy ma na swoim koncie jeden albo więcej takich zgonów, ale ten jest lansowany na legendarny :D
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

Raglak pisze: Płacze na nowy strach, tak patrząc na loga ze zgonu Throga jak najbardziej słuszne, totalny bezsens coś takiego kodować, jak AoB może takie kwiatki puszczać?
Normalnie. Strach działa tutaj jak trucizna z krwiaka. Zamiast pilnować poziomu strachu to zostało to olane i są skutki.
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rafael »

Zmiana strasznie z du.y i lansujaca i tak bardzo mocnego nozownika.
Trzeba bedzie znalesc ziolo ktore ta trutke zbija i nosic znowu kolejnego kwiatka :evil:

Ja postuluje w takim razie inna rzecz. Niech npce ktore teraz maja te sztyle, maja bronie losowe, czasami miecz, czasami macke czy drzewca, tak bedzie troche bardiej fair. Ewentualnie dodac jakies bronie w obu domenach, ktore beda mialy trucicne, bo teraz jest to mocno jednostronne (wiem wiem niby tez moge wziac taki sztylet i nim machac, ale to naprawde glupi argument)

Pozdro
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Miuosh »

Generalnie pomysł w wymiennymi broniami u NPCy jest bardzo OK. W moim sąsiedztwie jest 2 czy 3 takich NPCów i nie narzekamy.
Ogre!
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Zurwen »

Brakuje opisów broni, bo inaczej takich NPCów byłoby więcej ;)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Opisy, opisami, co nie zmienia faktu, ze moglibyscie jakos poinformowac oficjalnie o tym.
Jak zmiany w jakis depozytach czy innych duperelach to od razu wiesci sie pojawiaja itp. . Tu zmiana decydujaca, jak widac o zyciu i smierci i ludzie dowiaduja sie o niej na wlasnej skorze.
Nie wiem kto tam u Was odpowiada za informowanie graczy, ale w moim odczuciu powinien dostac przyslowiowego karnego kutasa za brak infa o tym strachu.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Miggh
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2013 10:47

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Miggh »

Czas działania trucizn tych skavenskich przynajmniej został już poprawiony - może nieco przegięty w drugą stronę.. nie wiem jak ze strachem ( czy tam trucizną co go wywołuje ) ale pewnie podobnie.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Bam »

Rafael pisze:Zmiana strasznie z du.y i lansujaca i tak bardzo mocnego nozownika.
Trzeba bedzie znalesc ziolo ktore ta trutke zbija i nosic znowu kolejnego kwiatka :evil:

Ja postuluje w takim razie inna rzecz. Niech npce ktore teraz maja te sztyle, maja bronie losowe, czasami miecz, czasami macke czy drzewca, tak bedzie troche bardiej fair. Ewentualnie dodac jakies bronie w obu domenach, ktore beda mialy trucicne, bo teraz jest to mocno jednostronne (wiem wiem niby tez moge wziac taki sztylet i nim machac, ale to naprawde glupi argument)

Pozdro
O to, to.
Endless learning the basics...
Obrazek
Zablokowany