Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

Skoro nie jest mówione np.: właśnie wypowiedziałam wojnę innej gildii, to chyba tym bardziej nie takie niuanse :lol:
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Deli »

Jeśli na danym terytorium znacząco wzrasta populacja jakiegoś gatunku i zagraża on ekosystemowi to natura znajdzie sposób (drapieżnika), który przywróci równowagę.

Bam - moim zdaniem za dużo Was jest aktywnych, w za wielu miejscach, za bardzo widocznych żeby niektóre gildie pozostawały obojętne.

Zurwen - a ja jakiś czas temu próbowałem opchnąc buławę...
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Bam »

Coronius pisze:
Bam pisze: Ten fragment i cała dyskusja po nim nie miała miejsca wg Ciebie?
Która część "nie masz pojęcia o czym piszesz" jest niezrozumiała?

Buluar ma racje: pogadaj ze swoją mistrzynią, bo najzwyczajniej w świecie sporo rzeczy nie jest wam mówione, ale to chyba nie ma co się dziwić w gildii, gdzie każdy tylko broni swojej dupy.
Hm, wypowiadam się tutaj jako gracz, ani arka ani arkowa szefowa gildii nie mają nic do tego jak postrzegam Twoje zachowanie z fragmentu loga. Wg mnie takie zachowania/sytuacje jak te z logów są sztuczne i psują grę i nie mają nic wspólnego z szeroko pojętą kulturą gry. Masz prawo być innego zdania ;)
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Paulie »

Oh bogowie, znowu cech. Dalibyscie juz spokoj i grali na arce. To powoli zaczyna wygladac jak preludium kolejnego restartu gildii. Ilez mozna?

Bam: Coronius tym razem ma racje.
Zurwen: Sprzedaz magikow, moze co prawda w niewielkim stopniu, ma miejsce odkad pamietam. Ale rozwiazania Ulava nie popieram. ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ilane »

Nie wiem dlaczego, ale strasznie mi się kojarzy z obecnym Cechem, a przynajmniej działaniem niektórych w nim osób:

Obrazek

;)
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Merkava »

edit: A zresztą nie ważne. Bam, graj na arce.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2013 15:11 przez Merkava, łącznie zmieniany 1 raz.
Jabocka
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2013 08:42

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Jabocka »

ogpacnij merkave

Zeby nie bylo, ze nie na temat - dziekuje, za uciekajace npce :/
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Paulie: Czemu nie popierasz? jakies sensowne argumenty? Gdyby byli gildia handlarzy to by ich nikt nie krzywdzil, bo by byli bezbronni. Tak jak sgw.
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Larius »

Polityka polityka, a expic trzeba.

Ale zeby na temat... Nie wwiem zbyt wiele o polityce cechu, ale z tego co widze i czytam nie jest to dobra polityka. Bam jak stosunki sa spieprzone bo ktos nie potrafil sie dogadac to niestety ale bedzie tak jak jest. Masz dwie opcje. Zmienic gildie albo przekonac mistrzynie do lepszej polityki.

Mozesz w sumie tez zostac mscicielem i zabijac wszystkich. Wtedy pelna swoboda. :D
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Rork

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rork »

Nie wiedziałem, że na arkadii jest obecnie taka ilość wizów (Buluar, Merkava, reszta przyklaskiwaczy). Nie wiem czemu tak uparcie każecie mu dopytywać się na arce, skoro ze swoim 'płaczem' zwrócił się najpewniej do magów (wymienionych w nazwie tematu). Rozumiem, że ideą forum jest wyrażanie swojego zdania w poruszonych tematach (nawet jeśli owe zdanie jest bez sensu i oparte na przekonaniu, że fabuła rozgrywki została spisana w księdze, do której dostęp ma tylko garstka oświeconych wielce graczy), ale chyba w owych komentarz należy zachować szeroko pojęty rozsądek i budować konstruktywne wypowiedzi ("wcale tak nie było", "wiem albo nie powiem" się do takich raczej nie zaliczają).

Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich hejterów, którzy obecnie stali się specami, zastępują miejsca doświadczonych graczy, którzy już odeszli!

ps. Czy ktoś mógłby spisać mały poradnik jak grać na arce, by nowy gracz nie miał za dużo możliwości wyboru i swobody? Będę dozgonnie wdzięczny.
Zablokowany