Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gniot »

Jako ktos kto darmo bierze (gra) nie powinienem marudzic ale
niektorym ten mud zaczyna wiac nuda.... kiedy otworzycie gildie i bedzie mozliwosc zdobywania wrogiej siedziby ? Kiedy oddacie normalny exp ... dlawik to porazka. Rozumiem ze ustawienie limitu jest latwiejsze niz poprawne zbalansowanie roznych expowisk ale czesc graczy grala i gra dla grubych postaci a teraz to jakas padaka jest.

Mnie osobiscie te ozdobniki na trakcie ktore ostatnio sie pojawily nie bawia.
Jesli mialbym wybierac to jestem za otwarciem zbugowanych (na korzysc atakujacych lub nie) gildii ktore mozna zdobywac.

Jesli ktos byl zbyt czesto palony to przeciez wystarczy ustawic limit x razy w ciagu miesiaca mozliwosc zdobycia i tyle.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2013 16:51 przez Gniot, łącznie zmieniany 1 raz.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Grothan »

Ostre slowa, ale ciezko sie nie zgodzic z powyzszym. Dzieje sie sporo na traktach i po gospodach, a malo w samej mechanice muda, a moze to po prostu brak rak do pracy nad kodem. Fajnie byloby zobaczyc wreszcie ktoras z dlugo oczekiwanych zmian.
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Mahaila »

Dobra, to skoro czasem tu sie tocza dyskusje m.in. na temat kasacji postaci przez wizow, zatem pozwole sobie zadac pytanie:

Co bylo nie tak z ogrzyca o imieniu Wulfa?
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Byly projekty aren pvp RPGOWYCH. Czyli wioska gdzie walczysz(zapisujac sie wczesniej do walki jak na arenie) i jak giniesz to nie tracisz expa. Pvp by dzialalo radosnie i by byla zabawa. Niestety nie przeszlo.

Bez oftopu: Pozdrawiam Haerna i Siva bo ich lubie.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Auglenn »

Gniot pisze:ale czesc graczy grala i gra dla grubych postaci a teraz to jakas padaka jest.
A część graczy gra dla tej padaki którą jest rpg.
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gniot »

Auglenn pisze:
Gniot pisze:ale czesc graczy grala i gra dla grubych postaci a teraz to jakas padaka jest.
A część graczy gra dla tej padaki którą jest rpg.
Auglenn to twoje slowa. Swoja droga zauwazylem ze niektorym trudno pojac ze nie wszyscy loguja sie na akre zeby masakrowac otoczenie swoim genialnie wywazonym rpgiem ale po prostu...zeby pograc. Nigdy nie przeszkadzaly mi elfki pocztowe jak i kumple ktorzy rano zaczynali a wieczorem konczac rozprawiali jakie to niebotyczne odciski na palcach nog rak i cholera wie gdzie jeszcze sobie porobili.

Kiedys (oj ta trawa byla zdecydowanie inna) mimo tych wszystkich
straszliwych bledow niedociagniec i rzeczy ktore trzeba bylo wylaczyc poprawic albo wykasowac gralo sie lepiej.

Teraz robi sie idealnie tylko dla kogo ?
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Haern »

Wiem, że to karmienie trolla... Ale co jest nie tak z expem? Tak rzetelnie. I kiedy było lepiej, i w jaki sposób? (Pytam tylko o expienie)
Drugie troll-feeding pytanie - co to znaczy zatem "pograć"?
Thornag
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2013 12:52

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Thornag »

Nie ma na co marudzic konkretnie to marudzi ogolnikowo :)
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

Obecny system jest spoko, tylko przydałaby się jeszcze dodatkowa linijka opisu zależna od expa; jakiś poziom, który nie byłby zależny od cech, czyli nie spadałby po śmierci, ale za to bardzo wolno by się go wbijało. W ten sposób dałoby się rozróżnić nowe postacie od starych wyjadaczy (teraz naprawdę doświadczone postacie, które rzeczywiście widziały i doświadczyły wszystkiego mogą latać na to i owo...). No i może zgon by mniej bolał jakby zostawało coś więcej niż umy ;) A expiarze mialiby nowy titl do orania.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gniot »

Haern ten okres ktory wizowie uznali za "chory" jesli chodzi o exp. Okres kiedy ludzi robili legendy (w koncu tak duzo ich nie bylo). Okres kiedy ludzie logowali sie zeby "idlowac" zawod... oj najgorsza rzecz jaka mogla byc ! Mi to nie przeszkadzalo dalo sie tych ludzi wyciagnac na wyprawe albo pogadac pozaczepiac... teraz jest niby lepiej bo SPRAWIEDLIWIE.

Wook dobra mysl tyle ze o tym sie mowi i mowi i dostajemy patrole na traktach. Jeden item zalezny od postepow w wykonaniu jakis zadan zleconych przez npc X jest warty 1k takich wynalazkow na kucykach.

Otworzcie gildie ... tak tak zeby mozna bylo pozniej wspominac ludzi zabitych jednym glazem rzuconym przez ogrzyka albo padajacych jak much pod wrzacym olejem. Zeby bylo co czytac kiedys... i z czego sie smiac.

p.s.
Nie chce umniejszac Waszej pracy ale jak dla mnie to trzeba troche kierunek zmienic. Zejsc z tronu i zapytac graczy czego im brakuje bo watpie zeby to byla kolejna szabelka tarcza czy pierscionek.

To bedzie tyle... juz nie trolluje*
Ostatnio zmieniony 19 cze 2013 00:47 przez Gniot, łącznie zmieniany 2 razy.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zablokowany