Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

Jeszcze dodam: ogarnięty prowadzący może bez problemu prowadzić idlera przy użyciu wycofki, ale równie dobrze rozkazów albo ukrywania (bo jak się domyślam o to chodzi z tymi nadużyciami) - chociaż nie rozumiem jakie to nadużycie, skoro bez trigów - w każdej z trzech możliwości to zwykłe korzystanie z możliwość, które oferuje gra. Zawody, które nie mają żadnej z tych trzech możliwości z mają inne korzyści.
Na prawdę ktoś tu na siłę szuka dziury w całym. Szkoda.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

Buluar: stary najmowy miecznik nie miał speca ofensywnego z tego co pamiętam.

Ropuk: rozkaz to 20 sekund delaya i na dodatek musi wejsc, ukryc się nie zawsze da (zalezy od zawodu terenu etc).

edit: dalbym sobie reke werbata uciac, ze 20, no ale pewnie masz racje, bo tego nie mierzylem po zmianach
Ostatnio zmieniony 18 maja 2013 13:53 przez Coronius, łącznie zmieniany 1 raz.
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Dhogrin »

Coronius pisze:Buluar: stary najmowy miecznik nie miał speca ofensywnego z tego co pamiętam.

Ropuk: rozkaz to 20 sekund delaya i na dodatek musi wejsc, ukryc się nie zawsze da (zalezy od zawodu terenu etc).
Rozkaz to 15 sekund. Wycofka 10 sekund dla wycofującego, 5 sekund dla tego za którego wycofać się próbujemy. Również nie zawsze wchodzi. A do tego męczy. ;)
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

Gdyby nie było coś nie tak, to by nie usuwali.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Miuosh »

Powiem krótko: Usunięcie wycofywania jest zjebane tak jak usunięcie zbója. Osobiście czekam teraz na usunięcie ostatniego nie-ofensywnego speca jakim jest wytrącanie wksa. Wtedy wszyscy będą mieli po równo.
Ogre!
Grung
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2009 22:59

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Grung »

Pewnie... likwidujcie jakies wycofki bo sa przepakowane, ale ze szarza albo spece elitarek sa delikatnie mowiac podpakowane to nie ma znaczenia.
Renton
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2013 15:51

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Renton »

Pograj korsarzem
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Miuosh »

A co ma mocarny kors do wycofki ohma?
Już to kiedyś piałem (viewtopic.php?p=28848#p28848 ) i średnio chce mi się powtarzać. Każda ostatnia zmiana z zawodami wydaje mi się bardzo nietrafiona. I nie wiem kto to jest Renton, ale ja na mój zawód nie narzekam. Oczywiście do chwili kiedy Rafgart z kolegami nie wpadną na genialny pomysł z zabraniem mi grupowej zasłony.
Ogre!
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Larius »

Coronius jak zwykle, nic nie wiesz, a gadasz. Pod jakim względem przepakowane jest to, że kogoś zasłonie i po 5 sekundach się wycofam za kogoś innego? Do tego jeszcze nie zawsze wejdzie wycofanie. Rozumiem jakby ten zawód był dostępny dla jednej gildii, ale on jest dostępny masowo. Jak Nożownik ma ukrywanie i atak z zaskoczenia, tak OHM ma wycofke. Zwykły spec przypisany do tego zawodu, jak wytrącanie WKSa, albo masowy DMG miecznika.

Każdy zawód ma plusy i minusy. Minusem OHMa jest to, że ma dupnego offensa. Minusem Nożownika jest to, że nie ma umów drużynowych, ale za to ma piękny Ofens i całkiem zacne uniki. Wydaję mi się, że przy braniu zawodu każdy jest trzeźwy i wie w co się pakuje.

Chcesz grać drużynowo - weź OHMa, nie chcesz - weź nożownika albo innego gladiatora. Naprawdę nie rozumiem co zmieni zabranie OHMowi wycofywania się. Chyba tylko to, że 4/5 arki zmieni ten zawód na obecnego miecznika, albo korsarza.


EDIT: Apeluję do Administratorów o zmianę decyzji.
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

No tak. Ty mozesz sie wycofac po 5 sekundach, ja zeby zastosowac swoja zabawke, to musze przestac walczyc na 30 sekund i byc w stanie wejsc na lokacje z przeciwnikiem znow tak zeby mnie nie widzial. Uczciwe!

Legionista nie ma az tak slabego ofensa, wiec nie gadaj.

Tak samo jak noz nie ma takich zacnych unikow. 1 vs 1 to one jeszcze dzialaja jak trzeba, potem to juz pozamiatane.

Byl czas gdy wszyscy brali fanatyka, to go zbalansowali, potem brali korsarza i tez go zbalansowali, skoro legionista byl ostatnio czesto wybieranym zawodem to bylo do przewidzenia, ze go zbalansuja.
Zablokowany