Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Galnos
Posty: 7
Rejestracja: 19 kwie 2012 22:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Galnos »

Chcialem podziekowac za drobne ulepszenia ;)
Hawat
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2013 14:08

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Hawat »

Witam serdecznie, mam następujące pytanie do Wizów. Temat pytań jak widziałem jest zamknięty, więc mam niewielką nadzieję że uda mi się uzyskać odpowiedź tutaj:

Czy jest możliwa sytuacja i nie jest ona błędem ani nie stoi w niezgodności z zasadami czy panującym zwyczajem, gdy Stowarzyszenie nie ma żadnej możliwości, ani kodowej ani żadnej innej, na zmianę swojego przywódcy.
Mam na myśli przypadek, gdy postać przywódcy nie loguję się do gry od dawna, uniemożliwiając prawidłowe funkcjonowanie Stowarzyszenia, bądź postać przywódcy jest nie lubiana przez większość graczy Stowarzyszenia
i uważają oni że działa na jego niekorzyść?

Z góry dziękuję i jestem bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Zurwen »

W tego typu sprawach należy się kontaktować bezpośrednio z AoP, poprzez komendę 'zgłoś mg'.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 105
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Hiof »

Ostatnio troche kopie i bardzo czesto sie zdarza ze kopalnia zasypana jest pod samo wyjscie. W swojej calej karierze gornika widzialem chodniki na cos okolo osiem lokacji, a kazdy znajacy mape Wakahiko wie ile jeszcze jest lokacji w calej kopalni. Pewnie nie sklamie jesli napisze ze polowa kopalni nigdy nie byla widziana okiem gornika.

Byl juz przytaczany pomysl belkowania chodnikow. Taki chodnik trwalby do apokalipsy, ograniczeniem moglaby byc niemoznosc wykopywania odgalezien w belkowanych chodnikach.
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulik »

Gnomia społeczność dziękuję !
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Swiat sie konczy...
Ulav NoiseHammer z Tir Tochair, Legendarny Wojownik Scoia'tael, gnom
Pyrdek
Posty: 7
Rejestracja: 14 sie 2012 01:17

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Pyrdek »

Dziękuję.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Deli »

Dlaczego MG nie zezwala już na zmianę jednego z przymiotników postaci na niestandardowy (mimo, że kiedyś było to możliwe)?
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Jegor
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2012 21:28

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Jegor »

Czy trener zawodu mysliwego sie zepsul ? Wpisuje trenuj atak z zaskoczenia a uzyskuje jedynie taki efekt: Wysoki postawny mezczyzna odpowiada: Obawiam sie, ze nie znam takiej umiejetnosci.
Pozostale treningi poszly normalnie tylko z tym jest problem. Ktos mial podobny przypadek?
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Haern »

Jest to błąd, i jeśli nie jest poprawiony już teraz to będzie poprawiony od następnej Apokalipsy. Błędy zgłaszamy na Arkadii.
Zablokowany