Strona 1 z 1

Regulamin i objasnienia do niego.

: 11 kwie 2012 18:21
autor: Atan
Poniewaz chyba najlatwiej nie lamac regulaminu znajac jego interpretacje, prosze o opinie Wizow:

opis sytuacji:
postac A w gilidii X
postac B w gildii X
postac A'(sec postaci A) bez przynaleznosci, uczy sie jezyka od postaci B w zamian za nauke innego jezyka (oba jezyki z grupy trudne).

Czy wyzej wymieniona sytuacja podpada pod jakis paragraf?

Notke stworzylem tu bo alias pocztowy mg zniknal. Owszem, jest komenda <zglos mg>, ale czy sluzy do zglaszania takich watpliwosci? Jesli tak to co zglosic, globalna watpliwosc?

przepelniony watpliwosciami

w.

Re: Regulamin i objasnienia do niego.

: 11 kwie 2012 18:58
autor: Marcinson
Zapomniałeś jeszcze opisać kontekst całej sytuacji.

Poczynając od rzeczy ważnych typu jaki kolor skarpetek przeważnie nosi gracz posiadający postać B, oraz czy gracz od postaci A ma zarost.
Niebagatelną kwestią przy wymyślaniu przez mg kolejnych interpretacji 'Zasad Arkadii' jest oczywiście pora roku, stopień nasłonecznienia miejsca w którym akurat ów mg się znajduje i cała masa innych drobiazgów związanych np. z wilgotnością.

Niestety zwykli śmiertelnicy nie są w stanie zrozumieć zawiłości logiki działań mg w stosunku do graczy. 'Kobieca logika' w porównaniu z logiką mojego ulubionego wiza staruszka jest... logiczna.

----
A tak już zupełnie serio rozpychając się łokciami w Twoim temacie, chciałbym zwrócić uwagę światłej części wizów, iż obecny model 'zasad, kar' i szeroko rozumianej 'obsługi klienta' na arkadii leży, kwiczy i samo to, że w ogóle ktoś musi zadawać takie pytania na forum oznacza, że osoby odpowiedzialne za kontakty z graczami kompletnie nie radzą sobie z tym tematem.

Może już czas na kolejną, po kodowej, zmianę jakościową?

Re: Regulamin i objasnienia do niego.

: 12 kwie 2012 00:02
autor: Zurwen
'Zglos mg' jest komendą, która zastąpiła alias pocztowy 'mg'. Czyli służy do kontaktu z mg w sytuacji, gdy gracz uważa że jakaś sprawa wymaga ingerencji mistrzów gry.