Znikniecie postaci.

Archiwum zamkniętych tematów.
Gość

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Gość »

Bo co innego skasować starą postać, która jakoś się przesmyknęła z dziwnym imieniem (chrząk ;) ), a co innego taką kilkugodzinną, która w realiach arki nic nie traci (realiach, w których zgon to kilkaset godzin gry w plecy).
Tyle, że według mnie powinna być jakaś uprzejma informacja o tym dla gracza z wyjaśnieniem powodu.
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Fonklin »

A ja myślę, że nawet jakaś rozmowa i propozycja zmiany. Bo to, że ktoś inaczej rozumie realia arki to nic złego w porównaniu z brakiem szacunku dla czyjegoś czasu ile by to nie było 10 czy 100 godzin.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Merkava »

Fonklin pisze:Jaki absurd totalny! Wydaje mi się, że można do tego podejść po ludzku jak do człowieka, chyba zmiana imienia z perspektywy Wizów jest mało wymagająca ( mogliby mu zmienić). Idiotyczna polityka.
Wydaje mi się że akurat zmiana imienia postaci jest równie łatwa jak zmiana loginu konta. Czyli jest praktycznie jedyna rzeczą w postaci której się nie da zmienić inaczej niż przez kasację.

Ale oczywiście mogę się mylić.

Inna sprawa że faktycznie rozmowa lub choćby jakaś wiadomość była by właściwszą polityką, zwłaszcza że postać była 'firstem' (z punktu widzenia wieloletniej przerwy).
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Godar »

Merkava pisze: Wydaje mi się że akurat zmiana imienia postaci jest równie łatwa jak zmiana loginu konta. Czyli jest praktycznie jedyna rzeczą w postaci której się nie da zmienić inaczej niż przez kasację.

Ale oczywiście mogę się mylić.
Mylisz się. Przynajmniej z tego co pisali kiedyś wizowie, wszystkie dane postaci są przypisane niby do imienia i nie da się go podobno zmienić.
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Mahaila »

Loptak pisze:<wspieracz>

Też nigdy nie rozumiałem czemu imiona typu: Zdzisek, Wladek, Kruczek, Sroczek czy inny Fiolek są usuwane, a imiona typu Razor, Goldfinger, Wolfsabe itp. wpasowują się doskonale w klimat świata arkadii... o co chodzi pytam? >_<
<joking-mode on>
Bikos yt saunds inglisz meeeeen.
Powstalyby imiona Shmaycio, albo Kyer i od razu by zostaly ;)


<joking-mode:off>
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Gość

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Gość »

Godar pisze:
Merkava pisze: Wydaje mi się że akurat zmiana imienia postaci jest równie łatwa jak zmiana loginu konta. Czyli jest praktycznie jedyna rzeczą w postaci której się nie da zmienić inaczej niż przez kasację.

Ale oczywiście mogę się mylić.
Mylisz się. Przynajmniej z tego co pisali kiedyś wizowie, wszystkie dane postaci są przypisane niby do imienia i nie da się go podobno zmienić.
Godarze: ona to właśnie napisała :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Miuosh »

Godar pisze:No, za to Goldfinger, Miuosh albo Gromowlad pasują doskonale :D
Bo ryj dać mogę dać!
Ogre!
Zaranka
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2011 14:09

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Zaranka »

Zuzanka zostala skasowana, Zaranka dostała zielone światło:)

To tak dla potwierdzenia wcześniejszych postów.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Godar »

@Mimi:

Kurcze, faktycznie :mrgreen:
Sorry - podstawówkę dawno kończyłem i już mi się mylą literki...
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Hiof »

Zaranka pisze:Zuzanka zostala skasowana, Zaranka dostała zielone światło:)
Akurat w tym przypadku ciesze sie z decyzji czarodziejow (czarodziei?). ;)
Zablokowany