Cech.

Archiwum zamkniętych tematów.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Cech.

Post autor: Huggo »

No no, jedno z najciekawszych udoskonaleń kodu Arkadii weszło w życie, a myślałem że księżna do końca życia będzie się pysznić w tym swoim świecie. Jako były członek CKN uznaje to za jedną z najlepszych decyzji administracji. Nie to żebym był złośliwy jakoś specjalnie, ale rozbawiony taką nowością na wieściach po długim czasie nieobecności, jakoś trudno mi się powstrzymać by nie dodać tych kilku słow na temat Mistrzyni. Ująć to mogę mniej więcej tak, niezasługująca na swoją pozycję, gówniara która za wszelką cenę starała się dowartościowywać pozycją w grze. Awans na Mistrza wypłakała jako swój warunek powrotu do CKN od najemników. Wiecznie napuszczając jednych na drugich zdobyła swój wymarzony cech w którym wszyscy byli jej gośmi. Co do mieszania światów najbardziej powaliła mnie "zasłyszana" akcja wywalenia członkini cechu, tylko z tego powodu że ta wyrzuciła naszą mistrzynię z gildii w innej grze. (Trudno też się domyślić skąd brali się podpieracze tablic w Cechu.) Najbardziej rozbrajający jeżeli idzie o wykluczanie członków cechu, był stosunek liczby usuniętych kobiet do liczby usuniętych z cechu meżczyzn, Mistrzyni zdaje się nie mogła znieść żadnej konkurencji. Niewiem czy przez cały okres istnienia tej gildii wyrzucono tyle osob co za kadencji Vayneeli. ( Najbardziej mi tu szkoda Asandry której nie znam poza grą, do dziś nie mogę sobię uświadomić jakie to wielkie przewinienia poza zaangazowaniem w cech popełniła, szkoda mi bo odgrywała kupca jak mało kto inny, i została zgnębiona tylko za to że była przykładną postacią. )

Przy okazji chciał bym pozdrowić innych staruchów którzy jeszcze grają w szczególności Folka, a Cechowi życzyć byle by tylko osoba Vayneeli nie miała już nigdy z nim nic wspólnego - dla administracji: system władcy tyrana się nie sprawdza, za duży przywilej dla jednej osoby która czasami bywa niewłaściwa.

PS. Z góry przepraszam Werbata, wybacz ze względu na godzinę.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Cech.

Post autor: Vayneela »

Huggo pisze:Awans na Mistrza wypłakała jako swój warunek powrotu do CKN od najemników. (...) Co do mieszania światów najbardziej powaliła mnie "zasłyszana" akcja wywalenia członkini cechu, tylko z tego powodu że ta wyrzuciła naszą mistrzynię z gildii w innej grze.
Nie jest to prawda. Jesli pojawily sie lzy przy powrocie to najwyrazniej cos musialo wpasc mi do oka. Drugiej sprawy najzwyczajniej w swiecie nie znasz, bo raz: nie wyrzucila mnie z nikad nigdzie, dwa: to opowiesc o poznaniu graczki a nie wyrzuceniu. Do calej reszty nawet nie bede sie odnosic, bo masz absolutna racje. Zdaje sie jednak, ze zas Ty byles tym falszywym pupilkiem, ktory zbieral dla siebie profity za bycie milym. :)

Reszte notek "o tym jak bardzo nienawidze Vay" poprosilabym na priv. Wy sobie ulzycie a ja poczytam i wezme do serduszka.

v.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Cech.

Post autor: Huggo »

Dobra Vay, skończ tą maskaradę, przynajmniej paredziesiąt osób doskonale wie jakim byłaś "graczem" na arkadii, wydaje mi się że niestety tym razem ton rzecznika i ubieranie wszystkiego w ładne słowa wiele ci nie da. Twoja główna postać wraz z secundami od dawna zasługiwała na kasacje, poza tym napsułaś tyle krwi że chyba jedynie z litości do ciebie nikt z tym nigdy nic nie zrobił. Większość rzeczy była załatwiane przez ciebie poza grą, a pozycje w grze starałaś się wykorzystywać do tego by poczuć się ważna w RL - chyba nie muszę pisać jakie to było żałosne dla obserwatora. Twoje konflikty z RL przekładały się na grę o czym czasami otwarcie mówiłaś. Zrobiłaś totalne dno z bardzo klimatycznej gildii za czasów Wakahiko, wiem wiem zaraz odezwą się twoi obrońcy, banda secundów która w cechu wzieła się niewiadomo skąd, i mając etat i dostęp do gildii nie musiała mieć z nią nic wspólnego. Pobawiłaś się kosztem gildii i graczy, ale już chyba starczy, na twoim miejscu wstyd by mi było wogóle jeszcze się udzielać na tym forum, mało tego jeszcze udając jak zwykle świętą. Popatrz na całokształt tego co zrobiłaś, z realiami gry miało to niewiel wspólnego, robiłaś wszystko by sie dowartościowywać w RL dzięki przywileją które ci przypadły, i jeszcze raz powtorze było to żałosne.

PS. Jak masz jeszcze coś na swoją obronę, to w pierwszej kolejności zamieść listę osób które wyrzuciłaś, a ja opowiem jak to było, a doskonale wiesz że byłem świadkiem niejednego "Chce ją wyrzucić bo mnie wkurw.. na gg". Powodzenia w realnym życiu.

Pozdrawiam,
Huggo Biberveldt ;)

Re dół, to jak nie jesteś secundem to po co się odzywasz ? Jak coś nie jest skierowane do ciebie to raczej nie powinieneś się tym czuć dotknięty nie? :D Swoje o cechu wiem bo byłem tam kilka lat.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2011 14:06 przez Huggo, łącznie zmieniany 1 raz.
Haraz
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2011 19:58

Re: Cech.

Post autor: Haraz »

Huggo pisze: Zrobiłaś totalne dno z bardzo klimatycznej gildii za czasów Wakahiko, wiem wiem zaraz odezwą się twoi obrońcy, banda secundów która w cechu wzieła się niewiadomo skąd, i mając etat i dostęp do gildii nie musiała mieć z nią nic wspólnego.

Huggo zanim zaczniesz kogos obrazac, dowiedz kto, co i jak sie staral w
Cechu. Ja secondem sie nie czuje, a z cechem staralem sie miec jak
najwiecej wspolnego.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cech.

Post autor: Rennz »

Huggo:
Jak według mnie twoje wycieczki osobiste powinny zostać przed moderatorów ukrócone. Nie znam sytuacji w cechu, ale wydaje mi się, że przekraczasz pewną granicę kultury na forum, której przekraczać się nie powinno.
Awatar użytkownika
Aries
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2011 13:22

Re: Cech.

Post autor: Aries »

Swoje o cechu wiem bo byłem tam kilka lat.
I pewnie secondem grales :P

Teraz wlacze sie w ta bezsensowna rozmowe i tez bede plul gdzie sie da i na kogo sie da ;P (bo mi sie w pracy nudzi) :P
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Cech.

Post autor: Huggo »

Re Rennz,

Daje wiarę że brak szybkiej reakcji moderatorów może Cię dziwić, nie mniej niż mnie brak takiej samej reakcji administracji w stosunku do jawnego masowego łamania wszelkich zasad regulaminu gry.

Re dół,

Rennz wysyłanie takich zgłoszeń jest daleko poza moimi ambicjami, stwierdziłem jedynie że sprawa łamania zasad w tym przypadku jest jawna, o czym wiedzą zarówno czarodzieje jak i gracze. A moje notki byłem dłużny poszkodowanym graczą za brak reakcji i godzenie się na udział w tym cyrku. Nie są to wycieczki osobiste, ktoś już dawno powinien z tym zrobić porządek, ton mają jaki mają, bo krew człowieka zalewa jak widzi łgarza, kłamcę i krzywdziciela który do końca twardo udaje świętego, gdyby nie to że jest na tyle beszczelna nigdy bym się w tej sprawie nie odezwał, ale brak jej jakiejkolwiek pokory.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2011 15:55 przez Huggo, łącznie zmieniany 1 raz.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cech.

Post autor: Rennz »

Ktoś kiedyś z Czarodziejów mi powiedział, że to nie w zadaniach graczy jest ocenianie czy ktoś te zasady łamie czy nie. O ile sięgam pamięcią było to po moich zgłoszeniach dotyczących właśnie łamania zasad. Jeśli po twoich zgłoszeniach nic nie zostało zrobione to znaczy, że nikt według MG (a więcej osób, do których należy ostateczna decyzja) znamion złamanych zasad się nie dopatrzył.
Mestoph
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2011 00:43

Re: Cech.

Post autor: Mestoph »

To może już zamknąć w cholerę ten temat, skoro ci co chcieli się wypowiedzieć już to zrobili a Rafgart wszystko fajnie wyjaśnił? Dostrzegam groźbę pęknięcia żyłki u niektórych.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Cech.

Post autor: Aphazel »

A niech powisi jeszcze. Może ktoś po czasie, podobnie jak Huggo, też zdecyduje się coś dodać. Ja jeszcze czipsów nie chowam. :mrgreen:
Zablokowany