Cech.

Archiwum zamkniętych tematów.
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Cech.

Post autor: Farandar »

Saddamowi i Kadafiemu tez sie nie podobaly zmiany, ustaw sie w kolejce.
Mimo braku dokładnej znajomości sytuacji Kadafiego i Saddama (choć nie mówię, że ich nie znam), na pewno wypraszam sobie takie porównania. Poniekąd trafiłeś/łaś, bo Cech to nie demokratyczna jednostka, ale dyktatorska.
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Cech.

Post autor: Werbat »

Przestań już płakać, Farek. Z góry dzięki.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Cech.

Post autor: Esten »

Rafgart pisze:Usuniety to zostal Drakwald, z Cechu tylko wyrzucilismy wszystkich, ale pewnie i tak jakas czesc skladu bedzie podobna (chociazby dlatego, ze partnerzy handlowi maja tu wykupione etaty).

Pytanie w imieniu tych PH ktorzy nie dokonczyli zawodow: czy zostana oni przywroceni po zgloszeniu do wizow czy w ramach laski nowej kadry zarzadzajacej cechem?

edit. Chodzi mi o tych graczy ktorzy do cechu dostali sie aby grac a nie "zrobic zawod", jedka zainwestowali w wykupienie etatu.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2011 12:59 przez Esten, łącznie zmieniany 1 raz.
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Cech.

Post autor: Farandar »

Nie, nie płakałem, a Ty Werbacie jak zawsze wiele wnosisz do tematu. Kłaniam się nisko przed Twą mądrością.
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Cech.

Post autor: Werbat »

To po jaką cholerę ciągniesz wątek? Było, minęło, dobranoc. Ja pierdolę, po co to dalej wkręcać sobie i nam?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Cech.

Post autor: Asandra »

Nie odważyłam się uczestniczyć w dotychczasowych dyskusjach, bo nie interesując się Cechem po swoim odejściu nie mam o jego dziejach pełnej wiedzy. Tak czy inaczej dzięki wszystkim, którzy stanowili Cech do tej pory.

Nowa kadra to już w tej chwili więcej Kupców niż w wielu momentach w przeszłości, życzę Wam wiatru w przysłowiowych żaglach i powodzenia.

A.
Awatar użytkownika
Jaeden
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2010 16:43

Re: Cech.

Post autor: Jaeden »

Niezaleznie od tego co wielce swiadomi w temacie sadza na temat polityki Saddama i Kadafiego, moj post nijak mial sie do zawartosci meryterycznej ich rzadow. Odnosze sie raczej do postawy wiekszosci dyktatorow, czy tez "osob przy wladzy", w sytuacji gdy ta wladza zostanie im odebrana. Jaka jest to reakcja, sami wiecie, nie trzeba magistra politologii, wystarczy wiedza z telewizora.

Farandar, prywatnie nic do Ciebie nie mam, stary Cech dzialal mi bardzo na reke i ogolnie nie mam zastrzezen. Zostales, i inni tez, postawieni wobec faktu dokonanego, machnij reka i powiedz powodzenia, bo kontynuowania watku w ten sposob nie da sie okreslic inaczej niz werbatowym placzem.
Jaeden, cham i prostak.

Jesli polelf, to tylko owiany legenda, w srebrzystej zbroji i z helmem, ktory mowi "zabij".
Urs
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011 17:05

Re: Cech.

Post autor: Urs »

Kto obecnie prowadzi cech ?
Pytam tutaj bo niestety na ta chwile nie mam dostepu do arki.
Awatar użytkownika
Ursa
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2011 18:02

Re: Cech.

Post autor: Ursa »

Urs, Urs - ki diabeł :P
"Ni ma gorszyj bestyi na świcie, niżli uzbrojona krasnoludzka baba w pełnym galopie"
Urs
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011 17:05

Re: Cech.

Post autor: Urs »

Chyba starszy postacia.
Pozdrawiam :D
Zablokowany