Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Archiwum zamkniętych tematów.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Rennz »

Dzięki za odpowiedź - postaram się zatem coś w wolnym czasie przygotować i jakoś ci podesłać (prawdopodobnie przez kogoś, bo sam nie mam takiej możliwości).

PS. Nawet nie chodzi mi o pisanie we własnym interesie tylko ogólnie o pisanie.
Vekkar
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2011 17:49

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Vekkar »

kiedyś na barsawii ilość expa zdobywanego na jakimś expowisku była modyfikowana o ilość czasu, który postać ostatnio na tym expowisku spędziła. wymuszało to podróżowanie i zmienianie "placów zabaw".
czy było rozważane coś podobnego na arce i czy jest na to szansa?

zdaję sobie sprawę, że to skomplikowana sprawa, ale myślę że gra naprawdę wiele by zyskała gdyby gracze/drużyny graczy byli zmotywowani do podróżowania , odkrywania świata i bicia różnorodnych mobów.

ciekawy byłby też boost do expa za pierwszego zabitego moba danego typu. (mógłby się wiązać z jakimś dodatkowym opisem)

(nie jestem pewien czy piszę to we właściwym temacie, jeśli nie - proszę o skierowanie mnie do takowego :])
Awatar użytkownika
Moriusz
Posty: 30
Rejestracja: 03 lut 2010 23:13

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Moriusz »

Co sie stalo z pochodzeniem z Drakwaldu??
dlaczego zostalo skasowane?? Lasu niema ale dla wielu postaci jest to podstawa do RPGowego zachowania na arce o ktore Nam chodzi. Wiec Ja sie grzecznie pytam dlaczego??
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Godar »

@Moriusz:

O ile pamięć mnie nie myli, elfy z Drakwaldu zaczęły wyrzynać się między sobą i Wizowie słusznie postanowili skasować ich gildię. Pewnie z pochodzeniówką stało się to samo. Nie rozumiem jednak, jak może to komuś przeszkadzać w erpegu. W każdej domenie jest jedna rasówka dla elfów łącznie z pochodzeniówką... To chyba wystarczy?
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Mahaila »

Troche rozumiem zal, bowiem jak sie odgrywalo caly czas elfa z Drakwaldu, wszyscy kojarza jako elfa z drakwaldu to teraz co? Nagle zmienic na elfa z Loren? Wbrew pozorom to jest lekka roznica. Albo aen Dol Blathanna? To juz jest wielka roznica. :O Ale coz, nie zostaje nic innego jak sie tylko przystosowac i ze inni gracze nie beda zadawali pytan: "Ale przeciez bylas elfka z Drakwaldu, a nagle nie jestes?!"
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Amavandrel
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2009 07:29

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Amavandrel »

Godar pisze:W każdej domenie jest jedna rasówka dla elfów łącznie z pochodzeniówką... To chyba wystarczy?
1. Co ma stowarzyszenie do pochodzenia?
2. W ishtar: 'aen Dol Blathanna' i 'aen Bluast Geve'. Ja naliczylem dwie elfie pochodzeniowki.
3. Pochodzenie z LL napisane bylo 'na szybko' i 'troche' kuleje. (Zwlaszcza w porownaniu z innymi pochodzeniami.)

A ogolnie to fajnie byloby wiedziec, ze wizowie zdecydowali sie usunac to pochodzenie, zamiast zalogowac sie bez. Bo wlasciwie to nie wiadomo czy blad, czy tak ma byc, czy po apoce pochodzenie jednak wroci, czy tez nie wroci i trzeba kombinowac cos dla pokemona.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Buluar »

Wy, ktorzy przeciez slyniecie z klimatu, erpegowania, brzydzeniem sie pk nie jestescie wstanie napisac sobie porzadnej pochodzeniowki z Loren? W innym topicu Rafgart pisal cos na temat Wysokich Elfow - ruszcie swoje watle tylki i wysilcie sie wkoncu nad czyms pozytecznym.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Gryzak »

Takie male pytanie/placz, czy nie moznaby wprowadzic widocznych dodatkowych albo raczej juz istniejacych poziomow doswiadczenia, konkretnie:
ep. silny/ep. zreczny /ep. wytrzymaly etc.
nd. silny/nd. zreczny /nd. wytrzymaly etc.
no i i widocznych przy epikach podpoziomow w czasie medytacji?
Obecnie wiadomo jak jest, ale to pozostalosc z dawnych czasow naliczania doswiadczenia, moze czas to zmienic?
Rouan
Posty: 32
Rejestracja: 08 gru 2009 11:09

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Rouan »

Gryzak pisze:Takie male pytanie/placz, czy nie moznaby wprowadzic widocznych dodatkowych albo raczej juz istniejacych poziomow doswiadczenia, konkretnie:
ep. silny/ep. zreczny /ep. wytrzymaly etc.
nd. silny/nd. zreczny /nd. wytrzymaly etc.
no i i widocznych przy epikach podpoziomow w czasie medytacji?
Obecnie wiadomo jak jest, ale to pozostalosc z dawnych czasow naliczania doswiadczenia, moze czas to zmienic?

Podpisuje się pod tym apelem.

R.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Sigard »

Obrazek
Zablokowany