Zbiór mądrości o ukrywaniu

Archiwum zamkniętych tematów.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Coronius »

Skoro to wszystko takie proste, to dlaczego bierzcie partyzantów i róbcie tak samo.
Mokochid
Posty: 23
Rejestracja: 06 kwie 2010 10:46

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Mokochid »

Hej,

Twoj post jest tak bombowy, ze az nie wiem co napisac.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Buluar »

Jak to co? Powinienes odpisac, ze zawod partyzanta nie pasuje do Twojej wizji rozwoju postaci, jej podloza erpegowego, a takze wspomniec o tym, ze sa osoby, ktore chca pograc innymi zawodami!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Morglum
Posty: 95
Rejestracja: 26 lut 2009 23:06

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Morglum »

spieracie sie o szczegoly, czy mozna zaslonci przed bouncem czy nie, jak szybko mozna sie ukryc itp pierdoly.
Fakty sa takie, ze zawod ukrywacza ma duze bonusy. Pier piszesz, ze gra was tam 3 to zadaj sobie pytanie z jakimi innymni zawodami moglibyscie cokolwiek zdzialac? No wlasnie wiec chyba jenak jakies bonusy wymierne ten zawod daje i do przezycia i do ataku skoro nawet we 2 mozecie pogonic te 7 osob?
Aha i bouncowac jak najbardziej sie da, nie pisz ze nie. Zwlaszcza, ze cios na wyjsciu w plecy odstaje sie od dawna nie od wszystkich dotego jest limit hp ktory mozna stracic. No i zreszta bardzo czeto komando tak wlasnie walczy, scataki ew spece odskok i ponownie. Mozna to chyba nazwac bouncowaniem?
Ale i tak bym zostawil wsio jak jest poza jedna moze dwoma rzeczami. Jakis maly bonus do sposta przy wiekszej druzynie i ew troche zbalansowac ukrywanie w dzien bo nadal rzadko na sposcie gp da sie urkywajke zobaczyc (mafiuta w terenie/na trakcie juz sie zdarza czesciej).
NIech noca rzadza ale w dzien niech raczje mysla o przezyciu a nie nekaniu wroga ;) Moze mniej frustracji wtedy bedzie jak kazdy bedzie mial swoj "czas"
Coronius u ciebie za to obiektywizu niewiele w tych postach. Tak mi sie rzucilo w oczy ze poprostu bronisz tego swojego zawodu i to z zaciekloscia obroncy krzyza. Pozatym niektorzy chca grac postacami gladiatorow hufcowych rycerzy a nie partyzantami aby tylko miec te ukrywanie wiec argument o kant dupy rozbic.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Sigard »

Morglum pisze:skoro nawet we 2 mozecie pogonic te 7 osob
Niektorzy tutaj wychodza z zalozenia, ze jak beda powtarzac klamstwo dostatecznie wiele razy, to stanie sie ono prawda, zupelnie jak polscy politycy. ;)
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Coronius »

Morglum: nie, nie bronie z zaciekłością obrońcy krzyża. Po prostu śmiechu warte są te wasze argumenty, jakie to wszystko jest przepakowane.
Nie przeczę, że to zawody pod pk, ale po pierwsze trzeba pamiętać o wielu rzeczach, żeby go dobrze wykorzystać, a po drugie są expowiska, gdzie ukryć się prawie nie da więc, można sobie w spokoju expić.

Co do grania innymi zawodami: no przecież nikt im nie broni, tylko dlaczego ukrywacze nie płaczą, że cieżka zbroja/tarcza/umy drużynowe/spost tych innych zawodów są przepakowane?
Troche obiektywizmu.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Ilane »

Emet pisze:Mokochid madrze pisze, problemem jest sposob ulatniania sie komanda, ktory badz co badz jest przypisany do ich formacji, ale w polaczeniu z regeneracja ziolowa (trafniejsze slowo - reinkarnacja :) ) , powoduje spazm smiechu i wielkie niedowierzanie. Poscig jest wowczas bezcelowy, bo wiadomo ze nie znajdzie sie ich, ale nawet ze zaraz przyjda swiezi jak wiosenny poranek. W ogole te potyczki przypominaja wojny ziolowe, jesli nie masz ziol, po co wychodzic?
Z tego co się orientuję, to używanie ziół nie jest przypisane tylko do jednego stowarzyszenia. Podobnie z zawodem partyzanta/nożownika.
Znaczna część z Was tutaj toczy pianę o to, że w tym jednym stowarzyszeniu aktywni członkowie mają z góry (chociaż, patrząc na rozmiary postaci, to raczej "z dołu" :P) narzucony zawód i sposób grania. Boli Was, że taka złożona pod konkretny cel drużyna (tutaj nękanie wrogów) całkiem efektywnie to robi?
Osoby, które "chcą pograć innymi zawodami" narzekają, że oddział z mieszanymi zawodami nie jest w stanie stawić czoła wyspecjalizowanej w tym jednym aspekcie drużynie. Jaki by był zatem cel tworzenia zgranych pod względem zawodów drużyn, skoro "motłoch" by mógł się z nim równać? :) Polecam dla testów sobie zmienić zawody na przykładowych partyzantów i spróbować powyciągać we trzy osoby jakieś ciekawe magiki, czy nawet lepszy sprzęt. Później to samo zrobić mieszanymi zawodami (no może pomińmy odkrywców, myśliwych... no i max jednego zbója w drużynie).

W skrócie:
Coronius pisze:Skoro to wszystko takie proste, to dlaczego bierzcie partyzantów i róbcie tak samo.
I tak, faktycznie, bronię swojego przepakowanego zawodu z ukrywaniem. Ilanka sprała 1 vs 1 Mokochida, Random, bóg Arki był łaskawy :)

Pozdruffki

<edit>
Coronius w sumie napisał to krócej post wyżej :P

<edit2>
Miecznik i fanatyk są przepakowani. Mam logi jak mnie zdejmują po 4 kondycje strzałem :(
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2011 14:31 przez Ilane, łącznie zmieniany 1 raz.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Morglum
Posty: 95
Rejestracja: 26 lut 2009 23:06

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Morglum »

Sigard pisze:
Morglum pisze:skoro nawet we 2 mozecie pogonic te 7 osob
Niektorzy tutaj wychodza z zalozenia, ze jak beda powtarzac klamstwo dostatecznie wiele razy, to stanie sie ono prawda, zupelnie jak polscy politycy. ;)
Znaczy gdzie tu jest klamstwo skoro mi je zarzucasz to wytlumacz?
Coronius ja sie wlasnie staram byc obiektywny. Mi nie zalezy zeby udupic kogos bo nie bedzie sie z kim bawic wiec bez sensu. Kazdy niech ma przyjemnsoc z gry. A swoje pomysly napisalem wyzej.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Coronius »

Twoje zabawki są fajne i nie ruszajmy, a moje zabawki są złe.
Gdzie to jest obiektywne?
Awatar użytkownika
Morglum
Posty: 95
Rejestracja: 26 lut 2009 23:06

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Morglum »

Aha czyli to czy twoje zabawki sa fajne czy zle mozesz stwierdzic tylko ty sam i nikt inny?
Zablokowany