Zbiór mądrości o ukrywaniu

Archiwum zamkniętych tematów.
Araf
Posty: 11
Rejestracja: 02 maja 2011 09:29

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Araf »

Asgi akurat najwiecej wiesz w temacie, skoro nawet nie pofatygujesz sie z twierdzy zeby to naocznie sprawdzic, wiec proponuje przeidluj jak w grze temat ok?

gory i las to wiadomo inna bajka mozna sie chowac i za dnia to az taka nowina? dodam ze za dnia i gpek sie tam ukryje snadnie, wiec to zajebiste porownanie. Natomiast cala reszta to ukrywanie ma sens ale tylko na papierze i w glowach waszych...
w sumie nie bede wklejal co najemnicy mysla o moim ukrywaniu sprzed doslownie 15m, expiac radosnie nasze haskie bo co mozemy im zrobic na 3tys lokacji do okola nawet jak sie zbierzemy, jeb w klawiature i ich nie ma zanim nie sapna albo wroca w wiekszym skladzie. Pieszczotliwie nazywaja mnie muszka dodam... a podobno mam tak skokszony zawod!
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Gotmir »

a ile to razy pisaleliscie jak to ciezko macie bo expa malo (jak widac nie tak malo skoro tyle osob tam wykreca po kilka niebotow dziennie) i ciagle ktos wpada na PK. Jak sam piszesz ze starczy walnac w klawiature i juz bezpieczny jestes.
a i masz racje nie chce mi sie grac ostatnio przynajmniej ganianie za wiorkami po gorach nie sprawia mi przyjemnosci takiej jak innym - starzeje sie chyba, nie ukrywam tego.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Araf
Posty: 11
Rejestracja: 02 maja 2011 09:29

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Araf »

dziwne by bylo przychodzic do kogos na expo i idlowac tam...
co kraj to obyczaj widac i tej prosej zasady nie pojmiesz nigdy, a przeciez niby tez je expiles... tylko ze wtedy bylo to nie na wyjezdzie
rozgrzeszam twa krotkowzrocznosc
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Gotmir »

Araf pisze:dziwne by bylo przychodzic do kogos na expo i idlowac tam...
co kraj to obyczaj widac i tej prosej zasady nie pojmiesz nigdy, a przeciez niby tez je expiles... tylko ze wtedy bylo to nie na wyjezdzie
rozgrzeszam twa krotkowzrocznosc
Jak widac czytanie ze zrozumieniem opanowane.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Araf
Posty: 11
Rejestracja: 02 maja 2011 09:29

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Araf »

jak widac myslenie zostalo na poziomie zerowki
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Gotmir »

Araf pisze:jak widac myslenie zostalo na poziomie zerowki
Oczywiscie nie mozesz powstrzymac sie przed obrazaniem ludzi, ktorych nie lubisz z muda. ogarnij sie, moze tez juz czas zdystansowac sie troche od arkadii.

:D
pozdro.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Araf
Posty: 11
Rejestracja: 02 maja 2011 09:29

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Araf »

czekam na ten dzien w ktorym nie bedziesz wrzucal 5 groszy w kazdy watek i kto tu sie powinien zdystansowac...
Awatar użytkownika
Wilibald
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2009 16:53

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Wilibald »

O, nie wiedzialem, ze moja dzida z ukrycia laduje sie tylko dziesiec sekund. Chyba jednak mam inny zawod.

Oglaszam wszem i wobec, ze Hrath jest trolem.

Dochodzi juz do paradoksu, ze zawody z wysoka wartoscia umiejetnosci ukrywania nie powinny miec mozliwosci ukrycia, bo to przesada.

Co do komendy "szukaj" - dziala. Za kazdym razem bardziej. Zabrac przemykanie, bo to przeciez nie przystoi sie tak wymykac!

Na domiar zlego myslalem, ze etat partyzanta jest dostepny dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Pier »

Cześć Mokakao ;)
Tak spost jest jak najbardziej mentalny, IMO odpowiada za niego inteligencja, cecha której wam brak :P
Bouncowanie - atakowanie z zaskoczenia raz za razem, tej samej postaci, na tej samej lokacji.
Jeśli ktoś twierdzi, że nadal jest skuteczne, poproszę aktualnego loga.

Jeśli ziołolecznictwo nazwać reinkarnacją, to samoczynne leczenie się postaci od ledwo żywego do świetnej kondycji w czasie nawet nie połowy prawdziwej arkadyjskiej doby, można spokojnie nazwać zmartwychwstaniem. I jeśli to jest dla kogoś absurdalny to ja jestem za tym, żeby delikwent którego zabije w wielkich trudach naprawdę umrzył, zamiast wstać i ganiać za mną dalej z toporem. Balans między realnością a grywalnością to nie łatwa, rzecz i trudna do przewidzenia w skutkach, nie należy szastać pochopnymi pomysłami.

Przepraszam, że partyzancki sposób walki jest irytujący, wybaczcie mi, że się nie skasuję(jeszcze).

Po ostatnich jęczeniach, zostały wprowadzone kolejne poprawki do systemu ukrywania, oczywiście nie takie dokładnie o jakie jęczono, ale zasze to coś, więc chyba kolejne jęczenie ma taki cel aby znowu coś na swoją korzyść przeciągnąć. Niektórym jak widzę nawet nie chciało się sprawdzić, jaki jest aktualny stan mechanizmów o które jęczą. Tyle się mówi, że nie ma nienawiści, że jest fajnie, bo jest z kim walczyć - szczególnie jeśli to starzy wrogowie, ale w końcu nie będzie z kim. Pomyślcie sobie ile razy partyzant był obcinany, ile czasu nożownik był kompletnie nieskuteczny. I wreszcie jak się może czuć gracz, który te zawody ma od dawna i znosi takie rozczarowania. :/

Trochę konkretniej i tylko i wyłącznie w mojej opinii.
Zioła to grubsza rzecz(może kiedyś przyjdzie na nie czas) i są dostępne dla wszystkich, więc nie ma co się szarpać o to.

Kumulowany spost w drużynie to raczej głupota, bo przecież nie będziesz obserwował kumpla, który kawałek terenu on obserwuje, że samemu obserwować resztę. Natomiast kumulowane szukanie brzmi dość sensownie, bo można razem przeszukiwać dany teren i w ten sposób przyspieszyć czas przeszukiwania. Wymykanie się gracza z lokacji, na której ktoś szuka bez odzewu od systemu, może być rzeczywiście irytujące. Może radą na to byłby natychmiastowy test znalezienia dla wymykających się postaci.

Nie będę się w ogóle odnosił do większości zawartych tutaj postów, bo to jakaś tragedia nawet w porównaniu z moimi najtragiczniejszymi postami.

Każdy tutaj coś pisze co by chciał, a mi się marzy, żeby mój atak z ukrycia był tak silny jak taki zwykł spec gladiatora! Mimo to mam jedno(w sumie dwa) życzenie, od PIER DOLIM cię się, i zdychajcie jak na Dhojnuff przystało :mrgreen: W przeciwnym przypadku będziecie padać od jeszcze bardziej lamerskich zawodów.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zbiór mądrości o ukrywaniu

Post autor: Gniot »

Jesli mozecie to skonczcie odwolywac sie do czasow kiedy ukrywaczom bylo i jest tak zle... bo ja zaczne przypominac te w ktorych bylo im zbyt dobrze i nozownik potrafil zabic specem z ukrycia ze swietnej grubego gracza podobnie ma sie rzecz partyzantow. Na arce bylo jest i bedzie tak ze dany zawod przezywa wzloty i upadki jak gram 10 lat nigdy nie bylo tak zeby obcieli do zera.
Ostatnie zmiany z ukrywaniem git jeszcze trzeba doszlifowac troche i bedzie tak jak byc powinno od poczatku.

straznik tez kiedys byl full wypas zastaw postaw sie i blok kierunku
fanatyk malal tez kiedys byl wypas bo mial tarcze i mc obrone do tego
ogolnie wszystkie zawody na start byly prze..uj oprocz fanatyka na nozach :D
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zablokowany