Płacze na wizów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Płacze na wizów

Post autor: Herenvarno »

Mam takie dziwne wrazenie, czy ktos prubuje mi wmowic ze RPG i dostepnosc sprzetu jest ze soba powiazane? Znaczy to mniej wiecej tyle ze obie strony maja miec rowno, rowno wszystkiego i rowne mozliwosci.. NP w naszym zyciu by to mialo wygladac tak.. Bandyta moze wpasc z bronia w reku do banku i skutecznie "zrobic" kase... Dlatego tez postulujmy o to, by "Bandyckie" banki powstaly, by prawi obywatele mogli tez wzmocnic swoje dochody przez napasc na bank .. Byle legalny byl to sposob.
Albo dla rownych szans niech Bankierzy maja mozliwosc otwierania ognia z broni automatycznej do wszystkich ktorzy wchodza do banku, wyrowna to szanse na lini Bandyta-Bank.
Nie ma takiej mozliwosci, prawi BANKIERZY musza z tym zyc...
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Płacze na wizów

Post autor: Grrid »

Buluarze: napisales ze z rownowaga to do CS'a a to jest arkadia. Gdy temat ostatecznie znowu wyladuje w elitarkach to bedziecie mowic ze po zlej stronie mocy ich nie ma i dlaczego maja byc po dobrej. I tak w kolko.

Herenvarno: rownowagi wiadomo sie nie osiagnie i zla strona zawsze bedzie mogla pozwolic sobie na wiecej. Ale ostatnie zmiany sa tylko pod zla strone i tego dotyczy irytacja Kagaina.

Ktos wczesniej zaproponowal rzemieslnika do oczyszczania 'zlego' sprzetu. Proponowalismy cos takiego aby bylo w gorach i juz nie pamietam czy odpowiedz byla 'moze kiedys' czy 'nie ma szans'.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na wizów

Post autor: Buluar »

Grrid:

Ja osobiscie uwazam, ze jesli ktos wybiera odgrywanie cimnego charakteru, tylko i wylacznie po to by 'moc lac wszystko', bo w jego mniemaniu do tego uprawnia bycie zlym, to jest skonczonym kretynem.

Re dol:

Przestraszylem sie w pewnej chwili, ze mozesz uwazac mnie za takiego, co jest zly, zeby zabijac wszystko! Dlatego napisalem to, abys w kontekscie Naszej wymiany zdan o arce, cs-ie oraz elitarkach wiedzial, ze jestem zrownowazony psychicznie.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011 16:24 przez Buluar, łącznie zmieniany 1 raz.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Płacze na wizów

Post autor: Grrid »

Ale jaki to ma zwiazek z tym co pisalismy wyzej? Zeby nie bylo, zgadzam sie z tym co napisales.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Płacze na wizów

Post autor: Rennz »

Rafgart pisze:
Kagain pisze:Czy osoby zajmujące się ostatnio dodawaniem nowych NPCów oraz innymi drobnymi zmianami związanymi ze sprzętem w ogóle myślą o czymś takim jak RPG czy też olano go już kompletnie?
Ciesze sie, ze w koncu napisano wprost, kto jest winny olania RPG na Arkadii.
Wierze jednak, ze juz niedlugo uda sie to naprawic i dzieki wspolnej burzy mozgow znajdzie sie jakis pretekst, by 'z imieniem Sigmara na ustach' wybic 'Inkwizycje'. I miec tego zajebistego magika.
Wstyd tylko za kgksy. Tyle czasu juz maja Ungrima z etatem 10 lokacji od gildii, a wciaz nic nie wymyslili. Podpowiem: Ungrim jest tak naprawde kultysta Slaanesha i zamiast, jak przystalo, posuwac kozice, to zabawia sie z Bezimiennym. A wiec MOZNA GO LAC.
Od Bezimiennego proszę się odstosunkować! |-:
Grrid pisze:Natomiast po masowym zlamaniu zasad i niemalze usunieciu calej gildi druga strona w tempie przyspieszonym dostala nowa siedzibe, burze, zbroje i inne takie pierdolki a teraz regularnie zyskuje, nazwijmy to nowe gadzety.

(...)

Co to fajnego ekwipunku to Torgen najlepiej Ci powie jakie mamy zajebiste toporki.
Co do pierwszej części - na pewno zła strona nie dostała nowej siedziby i całej wymienionej reszty w nagrodę. Dobrze wiesz, że zostali skasowani ludzie WINNI łamania zasad, a zostali tam NIEWINNI. Chciałbyś zatem żeby ci niewinni byli karani za przewiny tej drugiej grupy? Odpowiedzialność zbiorowa to chyba nienajlepszy sposób.

Jeśli zaś tyczy się drugiego - topory, maczugi w okolicach Karak Kadrin są co najmniej dobre. Zbroja płytowa czy tarcza w kuźni Karak Varn też do słabych nie należą. 'Cudze chwalicie, swego nie znacie' by można powiedzieć.

Nie wiem skąd w ogóle przeświadczenie, że zła strona ma tak wybitnie dobrze. Zmieńcie front skoro uważacie, że życie w MC to taka sielanka, ale wiedzcie, że było już takich kilku - długo na Arkadii po 'złej' stronie nie wytrzymali.

PS. A to ponoć MC tak okrutnie płacze o wszystkie zmiany. Ironic isn't it?
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Płacze na wizów

Post autor: Grrid »

Rennz pisze: [...]
Grrid pisze:Natomiast po masowym zlamaniu zasad i niemalze usunieciu calej gildi druga strona w tempie przyspieszonym dostala nowa siedzibe, burze, zbroje i inne takie pierdolki a teraz regularnie zyskuje, nazwijmy to nowe gadzety.

(...)

Co to fajnego ekwipunku to Torgen najlepiej Ci powie jakie mamy zajebiste toporki.
Co do pierwszej części - na pewno zła strona nie dostała nowej siedziby i całej wymienionej reszty w nagrodę. Dobrze wiesz, że zostali skasowani ludzie WINNI łamania zasad, a zostali tam NIEWINNI. Chciałbyś zatem żeby ci niewinni byli karani za przewiny tej drugiej grupy? Odpowiedzialność zbiorowa to chyba nienajlepszy sposób.

Jeśli zaś tyczy się drugiego - topory, maczugi w okolicach Karak Kadrin są co najmniej dobre. Zbroja płytowa czy tarcza w kuźni Karak Varn też do słabych nie należą. 'Cudze chwalicie, swego nie znacie' by można powiedzieć.

Nie wiem skąd w ogóle przeświadczenie, że zła strona ma tak wybitnie dobrze. Zmieńcie front skoro uważacie, że życie w MC to taka sielanka, ale wiedzcie, że było już takich kilku - długo na Arkadii po 'złej' stronie nie wytrzymali.

PS. A to ponoć MC tak okrutnie płacze o wszystkie zmiany. Ironic isn't it?
Trochu upraszasz sprawe dzielac mutantow na winnych i niewinnych. Sytuacja byla jak byla, dostala gildia ktora narozrabiala a grzeczne musialy czekac sie doczekaly - a obiecywa-no/les dlugo. Maczugi sa/byly dobre na skutek bledu o ktorym wiesz/wiedziales. Topory wg opini zabojcow sa slabe a te z kuzni jeszcze gorsze. Chyba ze mowimy o tych dzierzonych przez NPCy - nie jestesmy w posiadaniu wiec nie wiemy. Plyta? - ok jest fajna ale kgks zaplaci za nia przeszlo 50zl a 3 MC pacnie slabego samotnego NPCa.

Powtorze jeszcze raz: nie zyje w przeswiadczeniu ze zla strona ma wybitnie dobrze a dobra jest uciskana (to sugerujesz), caly czas chodzi mi o ostatnio wprowadzne gadzety dostepne jedynie dla dark side ktore powoduja irytacje po naszej stronie.

Ktos zabawnie powiedzial ostatnio ze Zurwen wymknal sie spod kontroli AoB ;-)
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Płacze na wizów

Post autor: Paulie »

Ma podstawie tej strony, ostatnio dodane npce to:
- smok chaosu
- zeswirowany tancerz wojny
- lowcy czarownic
- patrol zielonoskorych
- oboz imperialny

Faktycznie, wszystko kodowane pod samych typow spod ciemnych gwiazd. Zamiast cieszyc sie z faktu, ze swiat staje sie coraz bardziej ciekawy, to tylko narzekacie, przy czym zarzucacie, ze to nasza domena. Dajcie spokoj i skupcie sie na grze.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na wizów

Post autor: Buluar »

Jak tak dalej pojdzie, to Zurwen chyba piorunem dostanie!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Płacze na wizów

Post autor: Kagain »

Rafgart:
Już Ci raz kiedyś napisałem, że te Twoje ironiczne i szydercze riposty przykrywające brak sensownej odpowiedzi są żenujące.
Napisałem w poprzedniej notce kto według mnie odpowiada za brak RPGa w tej grze. Sam z resztą wiele razy niewiele lepiej się wypowiadałeś o MC. Mimo to sprawa wygląda tak jak to opisał Grrid - nagradzanie za oszukiwanie, a te ostatnie zmiany tylko utwierdzają w takim przekonaniu.
Kto wie, może skorzystamy w końcu z Twojej propozycji i ruszymy na Ungrima, najlepiej pod wodzą Grrida. Co nam będzie RPG grę psuł.
A tak poważnie to chodzi o prosty balans, którego najwyraźniej nikt nie pilnuje ostatnio. Magika starczy przenieść z inkwizycji do np. rycerzy z Mousillon i będzie dostępny dla każdego. Zrobiono tak z opalem pare lat temu więc w czym problem? A no chyba, że MC nie może bić rycerzy z Mousillon bo to miasto przeklętych itd. Jestem pewien, że mieliby opory.

PS: "Skasowano winnych, zostali niewinni." Chyba Was pojebało. Przynajmniej połowa z tych skasowanych gra tam obecnie nowymi postaciami. Niektórzy nawet założyli postać z tym samym opisem i imieniem co poprzednia. ;]
Gość

Apel

Post autor: Gość »

Zakodowane nowe "dark" NPC - źle, bo mają "dark" sprzęt i nie możemy go używać.
Zakodowane nowe "light" NPC - też źle, bo nie możemy ich zabijać.

Niektórym i tak nie dogodzicie, drodzy wizowie, więc róbcie swoje :)
Zablokowany