Płacze na wizów

Archiwum zamkniętych tematów.
Hattori
Posty: 27
Rejestracja: 06 lip 2010 18:46

Re: Płacze na wizów

Post autor: Hattori »

A nie łatwiej zamiast płakać na wieściach, zmusić trochę mózgownice do pracy i napisać opisy npc'y, które chcielibyście móc lać i wyciągać z nich kozacki ekwipunek?
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze na wizów

Post autor: Davith »

Fakt ze ostatnio powstalo kilka nowosci ktore w pewien sposob sa ograniczone dla Orderu, a z uwagi na brak przeciwskazan dostepne dla Dark Side samo w sobie nie jest flustrujace.. Jesli ktos z Wizow dba o to aby druga strona miala co jakis czas cos nowego to wypada tylko pozazdroscic i tyle. Drazni jednak troche fakt ze niektore rzeczy dodawane sa w dosc 'beszczelny' (moze za mocne slowo troche ) sposob. Trudno tutaj nie posluzyc sie przykladem Demonicznej Zbroi ulokowanej na Najemniku Imperium w obozie z flaga Imperium. To jakis chyba zart jest.
Nie chce zeby ktos zrozumial mnie zle...Mi nie chodzi o to ze tej zbroi nie moze uzywac z zalozenia Order.. Chodzi o to w jakim miejscu ja ulokowano co swiadczy jednie o tworzeniu jej z premedytacja pod pewne grupy..Paradoksem tego jest jeszcze to ze nawet jesli Order wymusi rpga i potraktuje takiego najemnika jako przebieranaca ze wzgledu na zbroje to nie moze zrobic nic co pozniej nie skutkowalo by atakiem Gwardii normalnej..Slodko prawda? Dlatego prosze aby ktos kto takie rzeczy dopuszcza czasem zerknal tez, jak zostanie to odebrane przez druga strone i czy miesci sie to w granicach pewnego rozsadku..
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na wizów

Post autor: Buluar »

Ciesze sie, ze w ocenie kodowania roznych rzeczy, choc bedac po przeciwnych stronach, zaczynamy sie odwolywac do tego samego, tzn. do rozsadku. Biorac pod uwage szereg nierozsadnych rzeczy jakie w przeszlosci zakodowano do dyspozycji wylacznie jasnej stronie traktuje to nadzwyczaj jako dobra monete.

PS: Demoniczna zbroja na najemniku siedzacym w namiocie, przed ktorym powiewa flaga imperium to rzeczywiscie troche przesada. Jesli juz ma byc w tym obozowisku, to moze zapakowac ja chociaz do jakiegos kufra?
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Płacze na wizów

Post autor: Rafgart »

Ciesze sie, ze sie wypowiadacie o rzeczach, o ktorych macie jakiekolwiek pojecie ;)
Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Płacze na wizów

Post autor: Sunird »

jak juz zmieniamy magiki to moze pozwolmy wszystkim rasom nosic fenia, czemu tylko elf moze sie lansowac? to nie sa zarty!
Zablokowany