Płacze na wizów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na wizów

Post autor: Werbat »

BARDZO DZIĘKUJĘ za nowy system zapamiętywania.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Cortranna
Posty: 27
Rejestracja: 31 maja 2011 02:29

Re: Płacze na wizów

Post autor: Cortranna »

Lofciam Rafgarta!
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Płacze na wizów

Post autor: Terenes »

Wielkie dzieki za zmiane systemu zapamietywania.
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Płacze na wizów

Post autor: Grrid »

Tez bardzo dziekuje.

Mam pytanie do zmian, czy na liscie 'przedstawionych' zawsze beda 'zapamietani'? Czy moze dojsc do sytuacji w ktorej na liscie 200 ostatnio przedstawionych postaci ('przedstawieni') nie zobaczymy kogos z 'zapamietanych' postaci?

Obie listy sa w pelni rozlaczne. Ktos moze byc w zapamietanych, ale nie w przedstawionych. Jesli wtedy go zapomnimy, to wyleci calkiem z pamieci.

Rafgart
Awatar użytkownika
Miris
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2009 22:41

Re: Płacze na wizów

Post autor: Miris »

I ja dziękuję!
Yoldo
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2011 14:23

Re: Płacze na wizów

Post autor: Yoldo »

dziekuje Elanderowi(? chyba dobrze napisalem;p) za szybka interwencje z otwarciem pewnego miasta.

ps czemu nie matematu podziekowania dla wizow? no chyba ze sie przesunal na druga strone
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Płacze na wizów

Post autor: Kagain »

W końcu rozwiązano problem powszechnej paranoi związanej z przedstawianiem się. Pomysł bardzo dobry. Żeby jednak nie off-topicować to mam jedno pytanie do wizów.
Czy osoby zajmujące się ostatnio dodawaniem nowych NPCów oraz innymi drobnymi zmianami związanymi ze sprzętem w ogóle myślą o czymś takim jak RPG czy też olano go już kompletnie?
O co mi chodzi? O całą serię nowych grupek NPCów ze świetnym sprzętem w Imperium, który jest niedostępny dla graczy z "Drużyny Światła" ze względów RPGowych. Przykłady:
- nowy obóz najemników imperialnych w okolicy Błękitnej Wstęgi (płytówka, ładny miecz, piękna zbroja dla nożowników - nie można tego ruszyć bo na środku obozu wbito słup z wielką flagą Imperium)
- inkwizytorzy Sigmara w Quenelles (magiczny korbacz - to już jest wyjątkowym przebłyskiem geniuszu kodującego, zwłaszcza po przeniesieniu dawniej takich magików jak opalizujący topór, aby wszyscy mieli do nich dostęp)
Natomiast NPC, które jak najbardziej możemy zabijać, czyli patrol orków z trollem, posiada zbroję płytową, której nikt dobry nie będzie nosił z racji opisu. Dodatkowo zmiany w patrolu kislevickim i wręcz cudne urealnienie wspinaczki w Górach Szarych pod Drachenfels odcinają dostęp dobrym gildiom do m.in. bardzo dobrych zbroi płytowych.
Czemu w ogóle mnie to bulwersuje? Bo kiedy ja mogę sobie ten nowy sprzęt najwyżej pooglądać na NPCach to złe gildie śmiało tną i noszą wszystko co im wpadnie w ręcę. Zwłaszcza MC leje całkiem na RPGa (wyznawcy Slaanesha zabijający Saurgla, pewni wyznawcy Nurgla biegający z dobytą partyzaną Tzeentcha albo wyznawcy bogów chaosu walczący młotami z kuźni Sigmara - to moje ulubione argumenty).
Oczywiście mam cichą nadzieję, że to dopiero początek zmian i będą wprowadzane kolejne dobre, nowe przedmioty dostępne dla obu stron, ale przyglądając się wszystkim ostatnim zmianom, również tym niewymienionym przeze mnie, to jakoś w to wątpię.
Popłakałem, dziękuję. Od razu lepiej.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Płacze na wizów

Post autor: Deli »

Kod: Zaznacz cały

Cala powierzchnia zbroi wymalowana zostala w szalony, acz zywy sposob. Wizerunki przedstawiaja wijace sie w opetanczym tancu sylwetki. Czesc z nich wyglada nawet, jakby do ich stworzenia uzyta zostala krew.
Ja bym jednak dyskutował czy ten fragment opisu płytówki od razu narzuca jedyną słuszną, zakonną, interpretację pochodzenia, przeznaczenia i bieżącego jej "nosiciela".

Tak samo jak z opisu kosy magicznej wynika, ze osoba ją dzierżąca przypomina samą śmierć...
Nie przeszkadza to jednak DŚ jej używać.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Płacze na wizów

Post autor: Sivlaryan »

Kagain:

Bo ciężko opisać złego npc'a dzierżącego runiczny, elfi miecz albo demona z Ghal Marazem ;) Jak sam piszesz: wyznawcy bogów chaosu walczący młotami z kuźni Sigmara - to moje ulubione argumenty.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na wizów

Post autor: Hunrim »

Kagain pisze:W końcu rozwiązano problem powszechnej paranoi związanej z przedstawianiem się. Pomysł bardzo dobry. Żeby jednak nie off-topicować to mam jedno pytanie do wizów.
Czy osoby zajmujące się ostatnio dodawaniem nowych NPCów oraz innymi drobnymi zmianami związanymi ze sprzętem w ogóle myślą o czymś takim jak RPG czy też olano go już kompletnie?
O co mi chodzi? O całą serię nowych grupek NPCów ze świetnym sprzętem w Imperium, który jest niedostępny dla graczy z "Drużyny Światła" ze względów RPGowych. Przykłady:
- nowy obóz najemników imperialnych w okolicy Błękitnej Wstęgi (płytówka, ładny miecz, piękna zbroja dla nożowników - nie można tego ruszyć bo na środku obozu wbito słup z wielką flagą Imperium)
- inkwizytorzy Sigmara w Quenelles (magiczny korbacz - to już jest wyjątkowym przebłyskiem geniuszu kodującego, zwłaszcza po przeniesieniu dawniej takich magików jak opalizujący topór, aby wszyscy mieli do nich dostęp)
Natomiast NPC, które jak najbardziej możemy zabijać, czyli patrol orków z trollem, posiada zbroję płytową, której nikt dobry nie będzie nosił z racji opisu. Dodatkowo zmiany w patrolu kislevickim i wręcz cudne urealnienie wspinaczki w Górach Szarych pod Drachenfels odcinają dostęp dobrym gildiom do m.in. bardzo dobrych zbroi płytowych.
Czemu w ogóle mnie to bulwersuje? Bo kiedy ja mogę sobie ten nowy sprzęt najwyżej pooglądać na NPCach to złe gildie śmiało tną i noszą wszystko co im wpadnie w ręcę. Zwłaszcza MC leje całkiem na RPGa (wyznawcy Slaanesha zabijający Saurgla, pewni wyznawcy Nurgla biegający z dobytą partyzaną Tzeentcha albo wyznawcy bogów chaosu walczący młotami z kuźni Sigmara - to moje ulubione argumenty).
Oczywiście mam cichą nadzieję, że to dopiero początek zmian i będą wprowadzane kolejne dobre, nowe przedmioty dostępne dla obu stron, ale przyglądając się wszystkim ostatnim zmianom, również tym niewymienionym przeze mnie, to jakoś w to wątpię.
Popłakałem, dziękuję. Od razu lepiej.
Ci dobrzy mają szarże i nawet 100 niedostępnych dla drużyny światła magików tego nie wyrówna....
Zablokowany