Płacze na wizów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Płacze na wizów

Post autor: Paulie »

Kagain: Powaznie? Tak wyglada dyskusja na poziomie z twojej strony? Obrzucanie sie inwektywami? Poza tym masz bardzo rozlegla wiedze na temat mc. Szkoda tylko, ze tak bardzo bledna.

A co do notki Rafgarta - jak juz wyzej wspomnialem, miala ona bardzo dobry, acz zawoalowany sens. Przykro mi, ze nie potrafisz dostrzec jej znaczenia.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Płacze na wizów

Post autor: Kagain »

Paulie:
Dla Ciebie miała ona sens bo jesteś w tej dyskusji po tej samej stronie co on. Dla mnie była ona unikaniem odpowiedzi poprzez próbę ośmieszenia drugiej osoby. Nie pierwszy raz widzę takie wypowiedzi Rafgarta. Możliwe, że moją notkę odebrał jako atak na jego osobę lub innych wizów, którym w zamierzeniu nie był. Jednak ton mojej wypowiedzi jest warunkowany właśnie tą jego manierą. Cóż, błędne koło i tyle.
Mimo wszystko, po paru nowych stronach po mojej notce w tym temacie, nadal nie padła odpowiedź na zarzuty. Standardowo wspomniano o równoważącej wszystko szarży i o tym kto ma trudniej, a kto ma lepiej. Nic nowego.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Płacze na wizów

Post autor: Rennz »

Kagain pisze:PS: "Skasowano winnych, zostali niewinni." Chyba Was pojebało. Przynajmniej połowa z tych skasowanych gra tam obecnie nowymi postaciami. Niektórzy nawet założyli postać z tym samym opisem i imieniem co poprzednia. ;]
Kagain proszę cię bardzo - nie bądź hipokrytą. Dobrze wiesz, że multum graczy korzystało i wciąż korzysta z niedozwolonych skryptów (vide automaty). Popatrz też po innych podwórkach gdzie kasowano ludzi za łamanie zasad (nawet na twoim podwórku daleko nie szukając Tschoowen, na podwórku obok Karta i Galatha, na innym podwórku kilku najmitów po upojnej nocy sylwestrowej w UK itp.). Nie tylko MC ma solidnie nasrane w papierach, ale tego już nie dostrzegasz. Nie wybielam w żaden sposób tego co zrobiło MC - radzę tylko przyjrzeć się ogółowi, który wcale nie jest lepszy.
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Płacze na wizów

Post autor: Daggerro »

Grrid:

W kontekscie 'zyskiwania' zglos sie do mnie to dam ci kilka lekcji z marketingu szeptanego, pare godzin poswiecimy takze na czarny pr oraz strategie przedsiebiorstwa produkcyjno-handlowego jakim jest w chwili obecnej mc.

Pozdro,

Kaktus
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Płacze na wizów

Post autor: Kagain »

Rennz:
Wcale nie przeczę, że po mojej stronie też się zdarzają wałki. Chodziło mi konkretnie o Twoją wypowiedź, że zostali niewinni. Sorry, za przekleństwo, ale to była wręcz śmieszna wypowiedź. Bo zostali niewinni, dla nich przerobiono gildię, a po chwili winni wrócili na gotowe. Tak poza tym to się z Tobą zgadzam.

A wracając do tematu sprzętu to nigdzie nie jest powiedziane, że wojownik chaosu musi mieć na hełmie świecącą w ciemności ośmioramienną gwiazdę. Może nosić sprzęt złupiony z jakiegoś wroga albo po prostu zbroję bez jakichkolwiek znaków. Nikt by wtedy się nie czepiał o brak dostępu do tego czy owego.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na wizów

Post autor: Buluar »

Mam propozycje!
Niech troll z patrolu zielonoskorych nosi imperialna zbroje.
Oszalalego tancerza wojny dajmy tam gdzie jest reszta tych oszolomow, czyli do Loren.
Smoka chaosu zamienmy na smoka bretonskiego, ktory bedzie w pieczarze pod quelnes.
Zamiast imperialnej flagi w obozie najemnitow, niech powiewa flaga z trupia czaszka.
Inkwizytorow zamienmy na Akwizytorow.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Płacze na wizów

Post autor: Kagain »

No i po co ta ironia? Starczy wszystko 'zneutralizować' i po sprawie. Nowe przedmioty czy NPCe mają na celu uatrakcyjnić grę dla znudzonych monotonią starych graczy. Tylko co to za atrakcja oglądać te rzeczy z daleka bez możliwości korzystania z nich?
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na wizów

Post autor: Buluar »

No ja tak szarze musze z daleka ogladac niestety... :(

PS: Tak mi przyszlo do glowy teraz - moze nad zamkiem zakonu tez wywiesimy flage z trupia czaszka, wtedy spokojnie bedziecie mogli go zaatakowac.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Płacze na wizów

Post autor: Rennz »

Buluar:
<pociesza>

Kagain:
Nie wiem czego oczekujesz szczerze mówiąc. Czy za to, że kilka lat temu (3? 4? Nie pamiętam dokładnie) skasowanych zostało x mutantów powinni oni cierpieć w nieskończoność? Zostali przykładnie ukarani, kilka lat grania postacią zostało zaprzepaszczone i to jest mało? Może w takim razie powinni mieć jeszcze -50% do expa na każdej nowej postaci? Opamiętaj się proszę, bo nakręcasz niepotrzebnie jakąś spiralę nienawiści.

Zneutralizowanie wszystkiego maksymalnie spłyci cały świat. Wszystko będzie szare i po prostu nudne. Zamiast Karla Franza zrobimy przekupnego barona, zamiast bogobojnego kapłana Sigmara zrobimy szalonego klechę wydzierającego się jak heretyk kręcącego się po traktach, a zamiast rycerza Chaosu będą same zwierzoczłeki. Wtedy każdy będzie mógł lać wszystko co mu się podoba i, zgodnie z twoją teorią, każdy będzie szczęsliwy. Do czegoś takiego właśnie dążysz?

PS. Jak Arkadia jest stara tak zawsze pewne rzeczy był dostępne dla jednej grupy graczy, a inne zaś niedostępne (z powodów założeń, erpega czy jakiegokolwiek innego powodu). Nie widzę potrzeby zmieniać tego stanu rzeczy, który ma się dobrze i się sprawdza już kilkanaście lat.
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Płacze na wizów

Post autor: Grrid »

Grrid pisze:Buluarze: napisales ze z rownowaga to do CS'a a to jest arkadia. Gdy temat ostatecznie znowu wyladuje w elitarkach to bedziecie mowic ze po zlej stronie mocy ich nie ma i dlaczego maja byc po dobrej. I tak w kolko.
[...]
Buluar pisze:No ja tak szarze musze z daleka ogladac niestety... :(
[...]
Nie chcialem juz kontynuowac tego tematu bo jak Zurwen zauwazyl do niczego to nie prowadzi i nigdy nie prowadzilo. Nie moglem sobie jednak odpuscic jak trafnie przewidzialem koniec tej dyskusji.

Tez pozdrawiam.
Neus

ps. kiedys na Prima Aprilis pojdziemy na Ungrima ;-) Moge dowodzic ale nie bede walczyc zeby po walce was wszystkich ulaskawic!
Zablokowany