Pytania do Czarodziejów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Reyward
Posty: 22
Rejestracja: 07 lut 2009 11:06
Lokalizacja: Wyspa Thanedd

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Reyward »

Kasmir pisze:
Gislan pisze:Witam
Mam takie pytanko dotyczace klubu obiezyswiatow. Po kilku prostych testach uzyskalem niemal pewnosc ze postepy rosna o wiele szybciej w Imperium niz w Isthar. Isthar zdazalo mi sie po przebyciu dalekiej podrozy nie miec zadnych postepow nawet nieznacznych.
Przyłączam się do pytania. Przebiegłem trasę Novi -> Maribor -> Mahakam -> Daevon -> Val -> Rinde -> Novi na włączonych długich opisach lokacji + poruszałem się stosunkowo wolno (jedna lokacja na 3-5 sekund). Po każdym z miast chwilę pochodziłem i zebrałem jeszcze zioła niedaleko Wyzimy i Novi. Po takiej małej wycieczce (nie używałem dyliżansów ani statków) ciągle miałem nieznaczne postępy w obieżyświatach.

To jakiś błąd czy celowe utrudnienie "obexpienia"?

EDIT: Nie mam już od jakiegoś czasu elementarza, więc to raczej nie to.
Po prostu badzcie obiezyswiatami jesli Was to bawi, nic nadmiernie nie jest utrudniane w tej kwestii i jesli ktos naprawde lubi biegac po swiecie, zostanie za to nalezycie nagrodzony :)
The master programmer moves from program to program without fear. No change in management can harm him. He will not be fired, even if the project is cancelled. Why is this? He is filled with Tao.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Einholt »

Witam.
Mam pytanie zwiazane z drugim magikiem bedacym w posiadaniu Ungrima. Mianowicie czy planowane jest przeniesienie jego plaszcza w bardziej neutralne miejsce?
Vaxon
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 12:11

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Vaxon »

Einholt pisze:Witam.
Mam pytanie zwiazane z drugim magikiem bedacym w posiadaniu Ungrima. Mianowicie czy planowane jest przeniesienie jego plaszcza w bardziej neutralne miejsce?
Nie było planowane.
Vaxon Gernstein
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Gotmir »

Re UP:

a jest na to szansa ? (przeniesienie)

z gory dzieki
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Friili
Posty: 19
Rejestracja: 12 lut 2009 22:15

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Friili »

Czy są jakieś szanse na zakodowanie czynnej kopalni w górach krańca świata lub też wznowienie wydobycia w tej w Karak Varn?

Tu masz:
http://www.arkadia.rpg.pl/forum/viewtop ... 21&start=0

Rafgart
Rhar
Posty: 23
Rejestracja: 04 mar 2009 14:00

Re: Pytania do Administracji

Post autor: Rhar »

Moje pytanie dotyczy zawodu.
SKonczylem zawod gladiatora dawno temu, po czym zmieniono go stosunkowo niedawno. Czy w zwiazku z tym, ze zawod mialem skonczony nie powinienem miec mozliwosci dotrenowania dodanych umiejetnsoci bez koniecznosci tracenia drogiego etatu?

Nie istnieje takie pojecie jak 'skonczylem zawod', liczy sie staly dostep do trenera. Bedziemy robic wszystko, by graczy zniechecac do opuszczania stowarzyszen i wykradania zawodow/etatow, nie ma wiec takiej mozliwosci.

Rafgart
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Kagain »

Wracając do tematu skrzyni KM:
Yarrid pisze: ... Owszem, jest to problem i jego rozwiązaniem jest stworzenie osobnych skrzyń klanowych...
Nie, rozwiązaniem nie są osobne skrzynie bo sprzęt zdobywamy wspólnie i każdy może z niego korzystać. Osobne skrzynie znaczyłyby tyle samo co danie konkretnego sprzętu komuś na własność i nie odkładanie go do skrzyni bo nikt by nie miał dostępu do niego poza jednym Klanem. Rozwiązaniem, w mojej opinii jedynym, jest logowanie skrzyni np. na takiej zasadzie jak w Kompanii Gryfa.
Yarrid pisze: ... Ale do tego potrzebny jest aktywny opiekun.

Życzę więc wytrwałości.
Skoro tak to prosiłbym abyś usunął swoje imię z wszelkich pomocy dotyczących KM, które wciąż informują, że jesteś ich opiekunem i przestał się podawać za takiego. Sam pisałem kilka listów w sprawie KM, czasami pomijając Ciebie. W odpowiedzi byłem odsyłany do opiekuna. To, że masz inną wizję niż wszyscy gracze gildii już ustaliliśmy i wolimy nie mieć opiekuna wcale niż mieć takiego, który jest tylko przeszkodą.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Blob »

Kagainie prosze sie w swoich wypowiedziach nie podpierac cala gildia. Bo nie masz jej pelnego poparcia.
Vaxon
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 12:11

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Vaxon »

Gotmir pisze:Re UP:

a jest na to szansa ? (przeniesienie)

z gory dzieki
Z mojej strony powiem, że bym się na to nigdy nie zgodził, ale ostateczna decyzja i tak będzie zależeć od administracji domeny.
Vaxon Gernstein
Krot

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Krot »

JAk mozna zglaszac bledy we wlasnej postaci poza 'zglos globalny blad'?
Komendy 'zglos blad w kracie', 'zglos blad w postaci', 'zglos blad w sobie' i inne tym podobne nie dzialaly, a przy zgloszeniu bledu globalnego rozwiazanie problemu moze byc odsuneite w czasie ze wzgledu na "bledne zaadresowanie" problemu

Jedna z opcji konta ci na to pozwala. Jak zglosisz globalny, to tez bedzie dobrze.

Rafgart


W takim przypadku (podejrzenie bledu w postaci) mozna takze wyslac list na arkadia@arkadia.rpg.pl)

Elander
Zablokowany