Zabijanie mlodych graczy

Archiwum zamkniętych tematów.
Wilhelm

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Wilhelm »

Morowak: Jakos trudno mi sobie wyobrazic Twoje pojecie "przypadkowej" smierci.

Morowak przybywa.
Morowak mowi: U, rybki kradniemy.
Morowak atakuje cie.
Morowak mowi: Wszystko na ziemie.
Morowak specuje w ciebie strasznie przepoteznym specem.
Umierasz.

Jakos gryzie mi sie to z teoria "bo za pozno wpisalem zabij mezczyzne i wpadl inny"

Ale to tylko moje odczucie. :)
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Morowak »

Przypadkowo bys zginal jakbym Cie zabil no przypadkiem, czytaj niechcacy, ja gracz popelnilem blad, i moja postac Cie zabila bez zadnej przyczyny. Wierz mi, ze mam za te kilka postaci ktorych tak zginelo, wyrzuty sumienia, bo byly mlode i nie wiedzialy o co chodzi.

Mylisz sie teraz, bo ja Cie zabilem calkowicie nie przypadkowo, i z pretekstem, kradles mojej postaci ryby. A skoro lamiesz prawo to spodziewaj sie kary. Pozatym moja postac chciala zebys oddal jej ryby a nie zebys zginal, zadnego rybaka nie udalo mi nigdy sie zabic jednym ciosem takich nawet sie nie atakuje, bo wizowie patrza przez ramie. To co wybrales to juz tylko twoje zyczenie. A to ze prawdopodobnie idlowales na triggerach/bindzie i nie zdazyles wczas wrocic i wpisac poloz wszystko to drugie.
Wilhelm

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Wilhelm »

Morowak pisze:A skoro lamiesz prawo to spodziewaj sie kary
Wiele razy temat byl juz poruszany, podloze erpegie w tej sytuacji itd wiec nie bedziemy ciagnac tematu.
Napisze tylko zeby rozladowac atmosfere, jak to bylo... 'strongest make rules'?

TYRANIA!!

;)
Vaxon
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 12:11

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Vaxon »

Witam,

Zabójstwa (szczególnie te na niedoświadczonych graczach) są stale monitorowane i nikt, kto zabija znacznie słabszych od siebie bez wyraźnego powodu nie umknie zweryfikowaniu dlaczego tak, a nie inaczej się dana konfrontacja zakończyła. Nie gwarantuje to oczywiście bezkarności osoby niedoświadczonej, która zasłużyć na śmierć może (szpiegowanie, nieeRPeGowe zachowania, wyzywanie). Jeśli silniejsza postać zabije jednak z powodu własnego widzimisię niedoświadczoną osobę na pewno drużyna Mistrzów Gry odpowiednio się nim/nią zajmie.

Zaznaczam jednakże, że każda taka sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie.

Pozdrawiam,
Vaxon
Vaxon Gernstein
Gislan
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2009 14:36

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gislan »

Morowak pisze: Praktycznie mozesz miec pretensje tylko do siebie, bo to Ty psujesz im gre. Tak Ty jestes tym zlym, bo skoro wiesz kto to sa mutanci, to wiesz tez co robia mutanci. Oni musza sie tlumaczyc tylko przed swoimi bogami. A Ty stoisz jak ciota z lasu i domagasz sie nietykalnosci i wyjasnienia.
Dzieki za wyjasnienie, faktycznie powinienem miec pretensje do siebie ... psuje chlopakom dobrze zapowiadajace sie PK. Teraz musza sie tlumaczyc przed swoimi bogami ze zabili leszcza ktory uciekal tylko 3 lokacje ... jak moglem popelnic taki blad, obiecuje ze w przyszlosci bede uciekal 4 a nawet 5 lokacji ale najpierw musze mocno poexpic, beda mieli mutanci mniej tlumaczenia ... No tak stoje i domagam sie nietykalnosci ... czytales wogle powyzsze wypowiedzi ? Ledwo zdazylem obejrzec jednego z nich, czasu na gadke juz nie bylo. Twoja logika mnie zabija sorry.
Morowak pisze: Jestes slabym graczem, fakt, ale nie mlodym. Za bycie slabym nie przysluguje immunitet na cale zlo na swiecie.
Wiesz gdzie plakac na forum, chcesz zakladac zenady? I po raz kolejny, wiesz ze to sa mutanci, to czego oczekujesz? Watpie zeby Cie gonili, po paru lokacjach ktos kto zdarzyl Cie obejrzecz krzyknalby w mrocznej mowie ze to jakis ciec, a nie Tancerz Wojny i by Cie zostawili nie tracac sliny by splunac Ci pod nogi.
Nie wiem jakimi kategoriami mierzysz graczy na dobrych i slabych. Jesli tym jak sa oskryptowani i ile fragow zaliczyli w tym tygodniu - faktycznie jestem slaby. Jesli miara RPGowania to wydaje mi sie ze jest zdecydowanie na odwrot ... W/g twojej miary dla przykladu wielu w mej opini najlepszych graczy arkowych bylo slabych np.: Ader, Corvald i inni ktorzy nie skupiali sie tylko na oraniu poziomu i wojaczce. Pietnujesz swa wypowiedzia wszystkich ktorzy nie obrali wg Ciebie jedynej slusznej drogi grania w arke - czyli naexpienia sie i PK,a co za tym idzie sa sami sobie winni ze sie ich zabija. Dobra zakladam ze jestem jednak slaby, nie uzywam setek skryptow, autopogoni i innych cudow dla 'dobrych graczy'. Ehhh brak mi slow. Celem jeszcze wyjasnienia napisze ze slusznie watpisz, nie gonili mnie kilku lokacji, zdaje sie ze skonczylo sie na trzeciej - czwartej. Odezwac sie juz niestety zdarzylem.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Marcinson
Posty: 47
Rejestracja: 13 lut 2009 03:02
Kontakt:

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Marcinson »

Gislan - skoro znasz Adera i Corvalda i wiesz jak grali, to zdecydowanie nie zaliczasz się do młodych postaci. Niezależnie od tego ile twoje najnowsze wcielenie przegrało dni.
Idąc dalej - takie płacze powinienneś wiedzieć gdzie kierować. Podpowiem - nie na forum.

Proszę zamknąć ten temat. Od zgłaszania chamstwa jest alias pocztowy MG wywołujący błyskawice i kasacje.
Nie ma po co powielać tematu wałkowanego od początku Arkadii.
Gość

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Gość »

A tak BTW to Morowak to niezły kolo, na mudzie - gdzie jest super wielki i heroiczny - odwaznie napie*adla niskolvlowcow, bo ma takie widzimisie, a jak w realu ktos na niego splunął - nie pamietam kto - to podawał do sądu. ;)

pozdrawiam Morowaka! :twisted:



ps tak mi się zdaje, że to był Morowak, aczkolwiek mogę go mylic z bratem. ;)
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Paulie »

Halmir pisze:A tak BTW to Morowak to niezły kolo, na mudzie - gdzie jest super wielki i heroiczny - odwaznie napie*adla niskolvlowcow, bo ma takie widzimisie, a jak w realu ktos na niego splunął - nie pamietam kto - to podawał do sądu. ;)
Nie odrozniasz odgrywania postaci i w ogole postaci od gracza? Smutne.
Gość

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Gość »

Odróżniam. Śmieszy mnie tylko jak ktoś napina się w grze, kozaczy na forum a tak na prawdę jest bardzo miętki i musi w ten sposób leczyć swoje kompleksy. Nic więcej. ;)

pozdrawiam!

ed: re dół: Następny. Jeśli nie rozumiesz o co chodzi, to nie odpowiadaj. Pukam się w głowę, żeby Ci ulżyło.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2009 21:30 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Haern »

Sie w glowe puknij czlowieku, bo takie bzdury wypisujesz... Widac podejscie spod bloku.
Zablokowany