Zabijanie mlodych graczy

Archiwum zamkniętych tematów.
Razor
Posty: 10
Rejestracja: 09 mar 2009 12:55

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Razor »

Nie wiem kim jesteście to nie będę Wam wyjaśniał czemu jest jak jest. Botowanie nie ma tutaj nic do rzeczy :).

POZDRO!
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Caradhras »

Razor pisze:Nie wiem kim jesteście to nie będę Wam wyjaśniał czemu jest jak jest. Botowanie nie ma tutaj nic do rzeczy :).

POZDRO!
Znaczy sie bylismy swiadkami wykonania miedzydomenowego spisku graczy i kreatorow obstajacych przy stronie swiatla przeciwko niewinnym biednym i skrzywdzonym MC. Razor to juz chyba zostalo ustalone ze MC botowallo ze bylo to nielegalne i ze za to MC ponioslo sluszna kare.
Dalberg
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2009 09:51

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Dalberg »

Skoro to jest dla was sluszne karanie za konkretne przewinienia, to ja zycze milej gry:)
Obyscie mieli takie samo podejscie, jak to was beda traktowac jak smieci:)

http://www.voila.pl/143/r16pt/index.php?get=1&f=1
<zychu> [1] - lista stworzonych postaci
<zychu> Wybierz opcje: 1
<zychu> Nie masz jeszcze zadnych postaci.
<zychu> JESZCZE
<Lomek> Nie masz juz zadnych postaci.
<Lomek> Powinno byc.
<Lomek> TU BYLEM - VAXON
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Morowak »

Hyhy chlopaki, nawet nie probojcie tlumaczyc ;) Szkoda czasu, juz lepiej pogrindowac w diablo bardziej produktywne zajecie.
Razor
Posty: 10
Rejestracja: 09 mar 2009 12:55

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Razor »

Po co nam Diablo, lepiej grac w RÓŻOWĄ Arke ;)
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Coronius »

Zachowujesz się jakby te wszystkie kasacje i obcięcia się nie należały.
Gość

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Gość »

wizom trudno tropić takie przekręty i pewnie średnio im się chce -> dlatego dali takie surowe kary, żeby odstraszyć pozostałych (istniejących lub potencjalnych) botów
a może kogoś poniosło momentami ?.. - no cóż - wizowie mieli prawo być podirytowani masowością i bezczelnością procederu

a tropienie tutaj jakiegoś spisku przeciw MC jest komiczne :lol:
kasowali postacie za duuużo mniejsze przewinienia
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Werbat »

Dajcie sobie już spokój, co?
Też pracujecie w święta, że Wam się nudzi? Idźcie się z rodziną pointegrować, do laski zadzwońcie, na spacer ją zabierzcie póki pogoda ładna, a nie katujecie jeden temat w kółko.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Anak
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2009 00:08

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Anak »

Jak dla mnie to jest troche smiech na sali. To cale glaskanie mlodych graczy po glowkach i mowienie " Nie bijcie ich - nie wolno!" Bo co? Jak ja zaczynalem gre to jakos nikt sie tym nie przejmowal, pamietam jak OK nam zoltki loilo w Kreutzhofen jak glupie, jednego za drugim. Nikomu nawet nie wpadlo do glowy zeby to zglaszac - zebralismy sie razem , jakis 15 zoltodziobow wpadlismy na ogra i .... dostalismy w dupe :D ale to nie wazne. To uczylo harta i wrecz zachecalo do gry, ja tam nie widze potrzeby zeby grali tacy co raz po lbie dostana i placza. To jest jakis tam swiat - imperium to dark fantasy... wiec dlaczego tu wszyscy spodziewaja sie ze bedzie sielankowo? Jak na moje to jest za przyjemnie... wiecej powinno byc mordow na niewinnych , kradziezy, rabunkow itd. I nie tylko o MC mowa - dlaczego ktos kto jest silnijszy i atakuje slabszego np. w celach zarobkowych jest be be? Taka ma postac i tyle. Zazwyczaj jest tak na swiecie ze Ci slabsi dostaja w dupe od tych silnijszych i jakos nikt ich nie broni raczkami i nogami...

Napisalem moze nieskladnie ale dla mnie to idiotyzm ta cala "ochronka"
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zabijanie mlodych graczy

Post autor: Paulie »

Caradhras pisze:Znaczy sie bylismy swiadkami wykonania miedzydomenowego spisku graczy i kreatorow obstajacych przy stronie swiatla przeciwko niewinnym biednym i skrzywdzonym MC. Razor to juz chyba zostalo ustalone ze MC botowallo ze bylo to nielegalne i ze za to MC ponioslo sluszna kare.
Gratuluje, jezeli brak mozliwosci jakiejkolwiek gry uwazasz za sluszna kare.
Co do postu Anaka, to ciezko sie z nim nie zgodzic. Kiedys czlowiek po ataku/zgonie od kogos szukal sposobnosci na zemste, teraz placze. Smutne.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Zablokowany