Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Miuosh »

Jaques pisze:Nie sadzilem ze taki cyrk jest konieczny skoro mozemy pogadac tu jak dorosli ludzie... Tym bardziej ze nie chodzi o luki i konie tylko nabor graczy i dzialanie wielu ludzi, nie tylko administracji.
To nie jest cyrk. Wg mnie, jeżeli chcesz być traktowany poważnie, to załatwiasz coś drogą oficjalną. Wyślij normalnego, poprawnie zredagowanego emaila. Przedstaw się w nim, opisz co chcesz zrobić i jakiego wsparcia potrzebujesz. I czekaj. Jeśli nie otrzymasz oficjalnej odpowiedzi, możesz wtedy stwierdzić, że zostałeś olany. Ale tak? No cóż ja osobiście trzymam za Twoją akcję kciuki i dopinguję z całego serca, ale -bez urazy- kiedy patrze na to wszystko z boku, to wyglądasz na kolejnego pieniacza, który robi dużo szumu, wyzywa innych, porywa się z motyką na słońce, a jak przyjdzie co do czego, to stwierdzi, że nie mógł nic zrobić, bo administracja mu nie chciała pomóc. Tak jak ktoś wyżej napisał - to, że topic jeszcze wisi powinieneś potraktować jako zachętę do dalszego działania!
Nie ustawaj w boju, masz moje wsparcie!

Oj, boziu boziu, Jaques poniżej:
http://www.arkadia.rpg.pl/node/14
Ostatnio zmieniony 05 sty 2011 17:39 przez Miuosh, łącznie zmieniany 2 razy.
Ogre!
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Hasp »

Moje tez. :)
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Jaques »

Re Miuosh

Czy to jest oficjalne forum czy nie?
Pomysl, czy ja potrzebuje pomocy przy idiotycznym pomysle czy gra potrzebuje pomocy i zorganizowanej akcji naboru graczy?
Czy naprawde uwazasz ze zalozenie w miare powaznego (w miare bo mial byc niejako burza mozgow) topicu na OFICJALNYM forum gry w ktorym wyraznie napisalem co moge zrobic, duzo ludzi dorzucilo wlasne pomysly badz zadeklarowalo wsparcie to zbyt malo?
Padlo tutaj tez wazne pytanie. Czy mud jest robiony dla waskiej garstki weteranow czy nie... Odpowiedz na nie rozwiazala by wiekszosc problemow.

To fajnie ze mnie wspieracie. Naprawde fajnie. Ale zarowno dla Arkadii, tego topicu jak i wszystkich zainteresowanych bylo by lepiej gdybyscie poza kciukami zaoferowali np. pomoc... Jaka? A na przyklad zalozenie sobie konta na jakims fantasy.pl czy czyms i bycie w gotowosci do pisania tam o Arkadii... Bo jak na razie jedynie Visborg wyslal priva "co mam zrobic?" a reszta nic...

Ja nie musze nikogo o nic prosic a tym bardziej pisac blagalnych listow odziany w stroj regionalny przy akompaniamencie dzieciecego zespolu piesni i tanca... Napisalem wyraznie co moge i do czego jestem przydatny, tutaj na oficjalnym forum, wyraznie tez napisalem czego sam zrobic nie moge i chyba jasno dalem do zrozumienia ze jestem gotowy na sugestie a nawet polecenia. I to powinno wystarczyc. Tym bardziej ze nie przedstawiam gotowego planu a raczej pomysl jego stworzenia!
Dogid
Posty: 136
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Dogid »

@Jaques:
To zrób co możesz i postaraj się oszacować jaki jest odzew na twoje poczynania. Zacznij od małych kroczków, nie od całej ogólnopolskiej kampanni. Przetestujesz rozwiązania i będziesz mądrzejszy.
Z tego co pamiętam była kiedyś nawet akcja linków sponsorowanych w wynikach googla, klikania w jakieś banery, żeby wyżej pozycjonować w rankingach naszego muda. Swojego czasu nawet jakiś artykuł się pojawił w gazecie.
Całkiem ciekawie było po wydaniu wiedźmina, gdzieś tam też znalazła się informacja o arkadii.

Narazie dla mnie trollujesz w tym temacie tak jak ja w sąsiednich dwóch topicach :) Tyle, że ja to robię ze złośliwości.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Visborg »

Chociaż popieram Cię w Twoim zamiarze, Jaques, to bede uparcie zgadzal sie z Miuoshem - to Forum owszem, jest Oficjalnym Forum Arkadii ale nie służy do porozumiewania się z Administracją. Forum służy do komunikacji między graczami (np do zrobienia właśnie burzy mózgów PRZED wysłaniem projektu do Administracji) oraz do przekazywania przez Administracje oficjalnych komunikatów dla graczy - nie do prowadzenia z nimi dialogu.

Do komunikacji z Administracją służą Prywatne Wiadomości wysyłane pod konkretne adresy. W sposób formalny i konkretny. IMHO formalizacja relacji na linii gracz-wiz nie służy gnojeniu jednych a wywyższaniu drugich, ale ma przeciwdziałać niekorzystnemu zjawisko fraternizacji, która może prowadzić do zbyt przyjaznych relacji i ostatecznie korupcji.
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Jaques »

Troluje. No widac jestem debilem ktory myslal ze mozna pogadac i dojsc do wnioskow jak zachecic ludzi do gry, lub chociaz dac im znac ze taka gra istnieje. Nigdy bym nie pomyslal ze zwykla rozmowa lub prosta odpowiedz moze doprowadzic do zbytniej fraternizacji oraz korupcji. Kiedys Tigr czy Rangar prowadzili tu dyskusje i nie bylo podejrzen o korupcje...

Zaluje, przepraszam. Wyglupilem sie. Musze zaakceptowac ze jestem idiota i zaczac zycie od poczatku.

Moderatorze. Skasuj ten topic. To nie ma sensu. Ja przynajmniej juz go nie widze i jakos nie mam ochoty dalej sie wyglupiac.
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Yergo »

Foch i nagle zgubienie motywacji? Bardzo nagle i z blachego powodu jakim jest krytyka drugiej osoby? Kto wie, moze maja racje, ze Twoj zapal jest slomiany? Udowodnij, ze nie i skrobnij tego pieprzonego maila, przeciez to nie boli.

I daj znac w tym topiku, ze go wyslales i czekasz na odp administracji. I jezeli przyleci do Ciebie w czasie skonczonym, przyjdz z nia do nas. I jezeli odp bedzie przyzwalajaca, pomozemy Ci :) Sadzac po pomyslach na balans ukrywania i innych bajerow we wrogich gildiach, wierze, ze pomyslow na promowanie Arki nie zabraknie - tych glupich także ;)
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Jaques »

Nie foch. Po prostu nie chce juz robic z siebie idioty. Ludzie sie ze mnie smieja...
Jaki kurwa slomiany zapal? Ile czasu podbijam ten topic?
Pomozecie mi? Nie o mnie tu chodzilo... Mam prosic kogos zeby pomogl mi zareklamowac gre ktora ten ktos tworzy? Bez jaj.

Nie pisze tu wiecej. Nic z tego nie wynika i nie wyniknie. Wysle maila do znajomych moze gdzies na forum napisze o Arkadii i tyle.
Mialem nadzieje, naprawde ja mialem, ze w koncu odezwie sie ktos z administracji... Ja za kims biegac nie mam zamiaru. Tym bardziej ze to ja oferowalem pomoc.


Mam wielka prosbe. Moderatorze, skasuj to. Po prostu zapomnijmy ze taki topic mial miejsce..............
Gość

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Gość »

Jaques zejdz z tronu!
Savaroth
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2009 00:38

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Savaroth »

I wlasnie z powodu takiego zachowania nikt nie traktuje Ciebie i Twoich
planow powaznie. To wlasnie nazywa sie 'slomiany zapal', bo jakim problemem byloby wyslanie maila do administracji jezeli tak zalezy Ci na pomocy?
"I can't wait
To give them these feelings of hating
Keeping inside me
For all to take
Picking at me
They're ripping at me
Ripping at me
"
Zablokowany