System gildiowy

Archiwum zamkniętych tematów.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: System gildiowy

Post autor: Gniot »

:D ja bym chcial komenda ktora pozwala na jednorazowe zaspokojenie pragnienia dla przykladu woda z fontanny a wy tu gadacie o nowych systemach glidiowych ? Z ksiezyca spadliscie ? :D
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: System gildiowy

Post autor: Visborg »

Na to tez mam odpowiedzi, wystarczy zrobic to nieoplacalne dla jednej aktywnej postaci, koszt utrzymania ustalic taki, aby nie oplacalo sie inwestowac thirdow (secondow ktore zaklada sie, robi sie jedna rzecz i porzuca - secondem to jeszcze grasz regularnie i nie ma w tym nic zlego chyba?). A wojny religijne - i co w nich zlego w grze?
Awatar użytkownika
Gilanel
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2009 09:13

Re: System gildiowy

Post autor: Gilanel »

Czyżby Atomówka?:>
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: System gildiowy

Post autor: Sirius »

Gilanel pisze:
Czyżby Atomówka?:>

You've made my day XD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Gilanel
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2009 09:13

Re: System gildiowy

Post autor: Gilanel »

Ale to nie ja! Ja jestem niewinna! :>
Keiser
Posty: 54
Rejestracja: 25 maja 2010 04:11

Re: System gildiowy

Post autor: Keiser »

Vayneela pisze:@Mia - Nie, nie tylko Rada moze usunac Mistrza, jest jeszcze alternatywa i nie jest to MG. Jakby sie wiecej gralo to by sie wiedzialo.
Czyli da się usunąć mistrza, ale sposób na to jest chamsko ukrywany przed członkami gildii i nigdzie nieopisany? Fajnie tam macie.
> ob paczki
Widzisz pocztowa paczke wewnatrz otwartego plociennego podroznego plecaka.
Widzisz szesc lukrowanych paczkow z marmolada wewnatrz otwartej niewielkiej saszetki ze skory wilka.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: System gildiowy

Post autor: Gniot »

Keiser madralo wiesz co to jest tajemnica gildiowa ?
Moze jeszcze Vay ma Ci na forum tutaj napisac bo komus nie chce sie szperac / czytac / sprawdzac. Najlepiej wszystko na tacy ? questy na tacy .. mapy na tacy .. epx w kieliszku moze jeszcze przyniesc ? ... za darmo to wiesz co jest ?:)

p.s.
jest jeszcze trzeci sposob mistrz sam sie moze usunac ! ahh przepraszam zdradzilem drugi sposob :(( a moze nie...
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: System gildiowy

Post autor: Molu »

Keiser pisze:
Vayneela pisze:@Mia - Nie, nie tylko Rada moze usunac Mistrza, jest jeszcze alternatywa i nie jest to MG. Jakby sie wiecej gralo to by sie wiedzialo.
Czyli da się usunąć mistrza, ale sposób na to jest chamsko ukrywany przed członkami gildii i nigdzie nieopisany? Fajnie tam macie.
Podstawa to bezpodstawne wyciaganie durnych wnioskow - brawo dla Ciebie, Keiser - jeszcze troche i dogonisz Sproxa w moim osobistym rankingu :)

"chamsko ukrywany" i "nigdzie nieopisany" - czyli pewnie wystarczy przeczytac kodeks stowarzyszenia, albo jakas ksiazke o Cechu :)
Oczywiscie tylko zgaduje, ale moge sie zalozyc, ze jestem blizszy prawdy niz Ty :)

Ale przeciez po zalogowaniu kazdemu graczowi (niezaleznie od stazu i stowarzyszenia) powinien sie pokazywac napisany wielkimi literami komunikat: "Czy wiesz jak usunac Mistrza CKN? Jesli tak - idz na zakoncz" :)
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: System gildiowy

Post autor: Molu »

Vay nie ma dostepu do netu, ale prosila, zeby ja zacytowac:
"Jestem w Ponarach. Miejsce ludobojstwa. Nie prowokujcie mnie. Wystarczy poznac dobrze gildie, zeby to wiedziec."
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Keiser
Posty: 54
Rejestracja: 25 maja 2010 04:11

Re: System gildiowy

Post autor: Keiser »

Molu pisze:Podstawa to bezpodstawne wyciaganie durnych wnioskow - brawo dla Ciebie, Keiser - jeszcze troche i dogonisz Sproxa w moim osobistym rankingu :)
Ależ ja tylko zapytałem, bo dla mnie dziwaczną rzeczą jest to, że taki sposób istnieje, a mistrz mówi członkowi gildii (na forum, heh) "jakbyś więcej grała, to byś wiedziała" i brzmi to co najmniej niepoważnie, szczególnie w tej sytuacji, kiedy mistrz oddaje mistrza i jedyną osobą w radzie zostaje poprzedni mistrz. Ale tego nie komentowałem, bo nie jestem w tej gildii i to nie moja sprawa. Jakby jednak nie patrzeć - moja poprzednia postać (ta na C.) była przez kilka miesięcy Subiektem i atmosfera wewnątrz Cechu wyglądała podobnie do tych brudów, które teraz są wywlekane na forum. I akurat zaczęła je publicznie (na forum) prać Vayneela, odchodząc do KG, więc ode mnie się proszę odstosunkować, bo ja tylko zadałem proste pytanie.

Btw. Molu: Znowu Ci nie mogę PM wysłać. Pojawia mi się "Wysłany formularz był nieprawidłowy. Proszę spróbować ponownie."...
> ob paczki
Widzisz pocztowa paczke wewnatrz otwartego plociennego podroznego plecaka.
Widzisz szesc lukrowanych paczkow z marmolada wewnatrz otwartej niewielkiej saszetki ze skory wilka.
Zablokowany