Exp.

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Exp.

Post autor: Homerofe »

Znaczy masz nozownika i wiorke i AJ i GP i sprawdziles wszystkie expowiska i wiesz, ze jest wlasnie tak jak piszesz i ciagle sie powtarzasz.

Zmien wierszyk.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Exp.

Post autor: Coronius »

Mam nozownika, aj i gpka. O rudego sie spytalem.
Ale masz racje. To ze po zmianach mam postepy tak samo szybko jak przed zmianami, to oczywiscie zly wzor na expa.

Dobrze, ze ty masz 20 postaci, kazda z innym zawodem (juz wymaksowanym) i to sprawdziles.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Exp.

Post autor: Homerofe »

Zmien informatorow i sprawdz jeszcze raz.

edit:
20 postaci? nie doceniasz mnie... to taka plotka rozpuszczona przez zazdrosnych. Postaci mam minimum 30.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2010 09:58 przez Homerofe, łącznie zmieniany 1 raz.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Exp.

Post autor: Rennz »

Sprawdziłem trzy lub cztery różne - efekt taki sam. Nie wypowiadałbym się o czymś o czym nie mam bladego pojęcia.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Exp.

Post autor: Coronius »

Homerofe pisze:Zmien informatorow i sprawdz jeszcze raz.
Znaczy mam pojsc kolejny raz z tymi samymi ludzmi, na to samo expowisko i zrobic nieznaki w tym samym czasie co przed zmiana?
Rennz pisze:Sprawdziłem trzy lub cztery różne - efekt taki sam. Nie wypowiadałbym się o czymś o czym nie mam bladego pojęcia.
Znaczy sprawdziles z maxem umow?
Co do niewypowiadania sie o rzeczach o ktorych sie nie ma pojecia, to polecam notke rennza z 1-ej podstrony tego tematu, ktora doskonale pokazuje, ze nie ma on pojecia czemu zostala wprowadzona zmiana.

edit: sie zapetlily cytaty
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Exp.

Post autor: Eve »

Rennz pisze:
Ghark pisze:(..)Rennz wlasnie o to mi chodzilo oczywiscie biorac pod uwage nie tylko zawodowcow ale i aj i gp. W przypadku gp ich sila bojowa byla by ustalona na max gp, co pewnie spowolniloby exp przed wytrenowaniem tych umow, ale z drugiej strony popchneloby nowe postaci w inna strone niz exp od samego poczatku, co chyba nie jest az takie zle.
Dla GP też jest staż zamiast starego qexpa. Można by wykorzystać właśnie do tego co mówiłeś (brak expa od startu).(..)
Czemu wg Ciebie gp miałby mieć max umów gp? GP ma rzucone podstawy wszystkich umów, ale czy musi trenować np wszystkie bronie? W AJ/Etacie (w niektórych o ile wiem) jest też do wyboru różna broń, ale wybiera się jedną. Zresztą, naprawde gp-kom trzeba utrudniać expa? Zawody dają dobrą przewagę nad nimi i tak.

Co do tego co mowicie o podliczaniu AJ/Etat to najlepszy pomysł jaki padł (pozniej była tylko zwyczajowa przepychanka Coronius - reszta świata:)) ).
Tak okiem niezawodowca..
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Exp.

Post autor: Gunnar »

Przychylam sie do tego co napisal Coronius.
nozownik na wiele:
przed zmianami - 38 minut (najlepszy czas jaki wykrecilem na tym expie) - 45 minut
po zmianach - 46 minut teraz, ale pewnie alk mi sie skonczyl, wiec troche byloby szybciej.

pozdrawiam
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Exp.

Post autor: Coronius »

Gunnar pisze:Przychylam sie do tego co napisal Coronius.
nozownik na wiele:
przed zmianami - 38 minut (najlepszy czas jaki wykrecilem na tym expie) - 45 minut
po zmianach - 46 minut teraz, ale pewnie alk mi sie skonczyl, wiec troche byloby szybciej.

pozdrawiam
Ej! Mialo byc ja vs reszta. Psujesz statystyki.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Exp.

Post autor: Homerofe »

Lizanie sie po dupach mode on :D

Arka to nie tylko nozownik i nie tylko na wiele. Przypomne, ze jest jeszcze wiorka z 25% zawodu na doswie i fanatyk z 50% zawodu na b doswie, a plotka glosi, ze kiedys widziano miecznika z maksem zawodu na kawale i AJota na swojaku.

lowe forum!
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Exp.

Post autor: Gunnar »

Coronius pisze:
Ej! Mialo byc ja vs reszta. Psujesz statystyki.
HMm...
W takim razie... nozownik zamieniam na rycerz i rozpoczynam swoja krucjate.
Zablokowany