Exp.

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Exp.

Post autor: Gotmir »

Ghark: ja ogolnie mam wrazenie, ze WKS "srednio" na tym wszystkim wyjdzie :)
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Ghark
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2009 12:34

Re: Exp.

Post autor: Ghark »

Tez mi sie tak wydaje... to jest troche przykre, ze majac ten zawod zajebiscie ciezko sie expi i to chyba odkad pamietam. Zeby w ogole jakiegos expa miec to albo musze miec 5-6 osobowa druzyne gdzie ten 1 wks sie gubi w tlumie, albo na prawde sporo kombinowac. Szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie jakby sie to mialo jeszcze pogorszyc... no ale zobaczymy ;)
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Coronius pisze:To moze poszukaj w innym miejscu.
Powaznie? Czyli uwazasz sytuacje, gdzie mozliwosc poexpienia jest w nielicznych miejscach, a wszystkie inne maja lezec w odlogu, za calkowicie w porzadku? Moze jednak jest to sytuacja, ktora wymaga poprawy?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re:

Post autor: Coronius »

Paulie pisze:
Coronius pisze:To moze poszukaj w innym miejscu.
Powaznie? Czyli uwazasz sytuacje, gdzie mozliwosc poexpienia jest w nielicznych miejscach, a wszystkie inne maja lezec w odlogu, za calkowicie w porzadku? Moze jednak jest to sytuacja, ktora wymaga poprawy?
Powaznie. Ja sprawdzilem wiekszosc expowisk imperium i expie tak samo.
Calisto
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2010 13:47

Re: Exp.

Post autor: Calisto »

Nie mozemy expic gdzies indziej z prostej przyczyny.
Caly balans mc-inne gildie opiera sie podobno na tym, ze mamy expowisko, z ktorego ucieka sie walnieciem w klawiature.
Nie chcielibysmy poprzez expienie w innych miejscach dopuscic do zawalenia sie calej rownowagi swiata Arkadii i koniecznosci obciecia umiejetnosci specjalnych innych graczy.

Pozdrawiam!
;)
Awatar użytkownika
Grabur
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2009 19:30

Re: Exp.

Post autor: Grabur »

Coronius pisze:Powaznie. Ja sprawdzilem wiekszosc expowisk imperium i expie tak samo.
A ja nie znalazlem jednej osoby z ktora rozmawialem, ktora expilaby tak samo jak przed zmianami. Z tego powodu jakis blad jednak istnieje..
Używam bindów
Keiser
Posty: 54
Rejestracja: 25 maja 2010 04:11

Re: Exp.

Post autor: Keiser »

Pieter pisze:Wolę zapłacić 300 zl za rozpoczecie grania w jakąś komercyjną grę niż zalogować się na darmową arkadię.
Pieter! Cholera, a miałem robić questa z Tobą :(
> ob paczki
Widzisz pocztowa paczke wewnatrz otwartego plociennego podroznego plecaka.
Widzisz szesc lukrowanych paczkow z marmolada wewnatrz otwartej niewielkiej saszetki ze skory wilka.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Exp.

Post autor: Coronius »

Grabur pisze:
Coronius pisze:Powaznie. Ja sprawdzilem wiekszosc expowisk imperium i expie tak samo.
A ja nie znalazlem jednej osoby z ktora rozmawialem, ktora expilaby tak samo jak przed zmianami. Z tego powodu jakis blad jednak istnieje..
To rownie dobrze moze znaczyc, ze zawody z defensami (bo chyba tylko takie maja problem z expem) maja wreszcie poprawnie wyliczana sile bojowa.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Exp.

Post autor: Rennz »

Coronius pisze:
Grabur pisze:
Coronius pisze:Powaznie. Ja sprawdzilem wiekszosc expowisk imperium i expie tak samo.
A ja nie znalazlem jednej osoby z ktora rozmawialem, ktora expilaby tak samo jak przed zmianami. Z tego powodu jakis blad jednak istnieje..
To rownie dobrze moze znaczyc, ze zawody z defensami (bo chyba tylko takie maja problem z expem) maja wreszcie poprawnie wyliczana sile bojowa.
Nożownik to szczególnie zawód defensywny daleko nie szukając. Fanatyk i partyzant tak samo.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Exp.

Post autor: Coronius »

Nozownik i partyzant expia tak samo. Zmien expowisko.
Zablokowany