Exp.

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Exp.

Post autor: Molu »

Kosh pisze:I straciliśmy radość widząc: Nieznaki !!!
Bo z tego co czytam nieznaki już nic nie znaczą.
Teraz bedziesz sie cieszyl widzac "nieboty". Co za problem?
Zawsze znajda sie osoby, ktore narzekaja - jesli nic sie nie zmienia, to dlatego, ze nic sie nie zmienia, jesli cos nowego jest wprowadzane - dlatego, ze to na pewno jest zle i niedobre.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Exp.

Post autor: Gniot »

Pytanie o ile szybciej bedzie sie teraz odrabiac zgona :)
I nadal czekamy na zmniejszenie kary* w zgona pvp.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Tararni
Posty: 49
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10

Re: Exp.

Post autor: Tararni »

Ja nie czekam na zadne zmniejszenie kar. Podoba mi sie jak jest.

A zmiana z expem swietna jak dla mnie. O ile okaze sie faktycznie taka jak w teorii podanej w wiesciach ;]
Szukasz nowego nalogu?
Spróbuj tego
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Exp.

Post autor: Herenvarno »

Gniot pisze:Pytanie o ile szybciej bedzie sie teraz odrabiac zgona :)
I nadal czekamy na zmniejszenie kary* w zgona pvp.
Na to raczej nie ma co liczyć, zon to zgon, tak samo powinien bolec zawsze, prędzej bym się spodziewał ze podczas zgonu wszystkie cechy zostaną "zamrożone" aż do uzyskania odpowiednich punktów PD, które będą lokowane na "spłatę" tej puli która jest teraz obcinana po zgonie.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Exp.

Post autor: Raglak »

Gniot:
Wlasnie, ci 'my' ktorzy na to czekaja to kto niby?

Co to zmiany to mam mieszane uczucia. Z jednej strony w koncu moge zobaczyc napis 'niebotyczne postepy', z drugiej strony jak sobie pomysle ze prawdopodobnie jest to tylko troche ponad stare nieznaki (a moze i mniej niz nieznaki, kto wie) to cala radosc wyparowuje ;P Sam pomysl zeby postepy opisywaly jakas stala wartosc expa, a nie jego % fajny, to sztuczne zawyzanie bruta juz mniej mi sie podoba...
Nasrudin
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2010 15:51

Re: Exp.

Post autor: Nasrudin »

Z perspektywy młodego gracza, mogę jedynie napisać że przed zmianami po zabiciu szkieletu czy dwóch miałem nieznacze postepy, po zmianach tłuke ich od godziny i ani sladu zmiany...
Nie narzekam, żeby nie było.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Exp.

Post autor: Tipi »

Widac, ze nie zrozumiales wiesci 100.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Exp.

Post autor: Aiwazz »

Mimi pisze:No właśnie Blobie: wygląda na to, że wizowie po prostu nie chcą owianych legendą, tylko graczy w przedziale doświadczony - zwiedził cały świat.
Wyżej tylko dla nolife'ów :P

edit: przepraszam
Byla kiedys taka idea, ze jest jakis graniczny lvl, ktory wyexpia sie latwo a pozniej jest juz ciezko. Efekt jest taki, ze wiekszosc postaci biega wlasnie na zwiedzil caly swiat, i graja mniej asekuracyjnie bo to jest poziom, ktory latwo odrobic a de facto wystarcza w zupelnosci do gry i do zrobienia wiekszosci rzeczy na Arce samemu lub czy w druzynie.
Jesli sa jednak zawzieci, ktorzy chca wiecej - mozna, ale jest trudniej i bardziej boli przy ewentualnej stracie. Jesli tak - to spoko :)
Rafgarcie, dobrze zrozumialem ?
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Exp.

Post autor: Krobelus »

Aiwazz wcześniej też zwiedził łatwiej robiło się, a kolejne coraz trudniej. Teraz sądzę że, jest nie realne zrobienie legendy dla osoby, która lubi expić ale nie ora 12h dziennie co jest paranoją.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Exp.

Post autor: Aiwazz »

Tylko teraz (tak mniemam) zrobienie zwiedzil jest przykladowo 3x latwiejsze, ale za to wyzszych poziomow 3x trudniejsze w sensie takim, ze "zapotrzebowanie" na expa do kolejnego lvl jest nieliniowe czy cos.
Zalozmy nieznaki to 100 pkt. expa, na zwiedzil potrzebujesz 1 mln pkt. expa na wielce 3 mln na widzial 6 mln a na legende 15 mln. Cos w ten desen...
Zablokowany