Exp.

Archiwum zamkniętych tematów.
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Exp.

Post autor: Ghazar »

Decyzja wejscia w pulapke czy przepasc to nawet moze byc milisekunda.
Ale ciesze sie ze wniosles cokolwiek do dyskusji.
Obrazek
Sasuke
Posty: 26
Rejestracja: 12 lut 2009 22:09

Re: Exp.

Post autor: Sasuke »

Krobelus:

A czy przypadkiem nie bylo tak, ze wiekszosc graczy nie chciala takiego rozwiazania z wowa, z max levelem? Teraz zrobione, ze troche mniej expa dostajesz, ale za to jak musin pisal, bardzo latwo wytestowac ktore expowiska daja najwiecej wysoko levelowcom.

Ghazar:

Skoro postaciom ponizej zwiedzil szybciej exp bedzie rosl to sila rzeczy szybciej odrabiasz. Nie dam sobie glowy uciac, ale chyba Ty byles jednym z tych co chcieli max level, wiec wystarczy poza wielce sie nie wychylac i szybko sie bedzie odrabiac :P
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Exp.

Post autor: Blob »

ale co wytestowac? skoro sensownych expowisk jest piec na krzyz a reszte wyrownal walec balansu. marny plus
Skoro postaciom ponizej zwiedzil szybciej exp bedzie rosl to sila rzeczy szybciej odrabiasz. Nie dam sobie glowy uciac, ale chyba Ty byles jednym z tych co chcieli max level, wiec wystarczy poza wielce sie nie wychylac i szybko sie bedzie odrabiac :P
Chyba bedzie im rosl podobnie jak przed reforma tylko nie wiadomo ktora czy ta sprzed tygodnia, czy ta wczesniejsza. Wiec chyba nie da sie tego ocenic.
Tabulariks
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2009 11:35
Lokalizacja: Konstantynopol
Kontakt:

Re: Exp.

Post autor: Tabulariks »

Rafgarcie, w związku z wątpliwościami natury językowej ;), trudniej od teraz expi się od zwiedził włącznie, czy od wielce? I drugie pytanie, czy w związku ze zmianą, możliwe stanie się przywrócenie widocznej oceny przeciwników (tak jak było te przez jakiś czas, wskazanie jak trudny jest dany przeciwnik)?

Pozdrawiam, T.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2010 20:04 przez Tabulariks, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na Dropbox, serwis umożliwiający synchronizację i archiwizację plików oraz katalogów (2GB za free) oraz dostęp do nich z PC, Mac, iPhone i Android!
Po rejestracji zarówno ja jak i Ty otrzymamy dodatkowe miejsce na dane :).
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Exp.

Post autor: Krobelus »

Re Sasuke:
Nie sądzisz że dążenie do systemu wow czy warhammer online spowoduje tylko, że arkadia będzie mniej atrakcyjna, bo po co grać w coś bez grafiki jak mamy taki sam system z grafika? (Są pirackie serwery typu allseron dla tych którzy rozbijają się o hajs). Co więcej mi się podobał system z przed 8 lat z brutalnościa zadaniami szybkim expem etc. wtedy ludzie nawet jak tracili 30% expa to i tak mogli spokojnie odrobić sobie wielce doświadczoną osobę a to czy ktoś miał wielce +1, +2 to i tak nie był nie do zabicia nie śmertelną postacią a współcznnik brutalności rósł ciągle wiec coraz ciężej mu się expiło.(podsumowując stary system był fajny bo był prosty, tak samo jeśli chodzi o umiejętności gildie, każda się czymś charakteryzowała i chodziaż wizowie inne bardziej podpakowywali a inne mniej to i tak podobała mi się właśnie specyfikacja tych gildii, już nie mówiąc o traceniu um po odejściu z gildii co było jak dla mnie zajebistą sprawą i przewagą zawodowca nad gp pod względem expa i hajsu )
Sasuke
Posty: 26
Rejestracja: 12 lut 2009 22:09

Re: Exp.

Post autor: Sasuke »

Krobelus:

Nie wiem czy mniej, czy bardziej atraktycjna, mowie, ze znaczna wiekszosc graczy tego chciala, a jest lepiej, bo nie ma gornej granicy, tylko trudniej sie expi od jakiegos poziomu. Poza tym na starym, starym systemie nie zrobil bys poziomu, ktory masz teraz, co za tym idzie expilo by Ci sie szybciej i bys byl zadowolony. Predzej czy pozniej padniesz i nie bedziesz narzekal na wolnego expa :P
Muskacz
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2010 01:54

Re: Exp.

Post autor: Muskacz »

Mi się ogromnie wszystko podoba, zdecydowanie zmiana zwiększa radość z gry.

Zabójcom trolli na widział mówimy nie ;)
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Exp.

Post autor: Gniot »

Wczesniej dostawaliscie kilogram ryzu raz na miesiac od dzisiaj macie po ziarneku kazdego dnia... :D

To teraz to wyglada tak ze
za 1000 punktow expa dostaje nieznaki itd ?
za 2000 punktow b male ..
itd ? :D
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Exp.

Post autor: Tipi »

Tak.

I nie wazne czy masz wiele czy pewnie stapa.
Kosh
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2009 09:33

Re: Exp.

Post autor: Kosh »

I straciliśmy radość widząc: Nieznaki !!!
Bo z tego co czytam nieznaki już nic nie znaczą.

K.

Re:Dol
Wyraziłem tylko mały sentyment, a nie niezadowolenie.
Jak na razie zmiany mi się ogólnie podobają (ich kierunek), poza tym
zmiany dotyczą wszystkich, a co za tym idzie, jak pokazują poprzednie,
przyzwyczaimy się cokolwiek by nie nastąpiło.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2010 00:07 przez Kosh, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany