Exp.

Archiwum zamkniętych tematów.
Muskacz
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2010 01:54

Re: Exp.

Post autor: Muskacz »

Bo teraz zostały wprowadzone kolejne zmiany ;)

Ja potwierdzam, że wcześniej po zabiciu jednego niedzwiedzia 1 na 1 nie miałem żadnych postępów..
Gurik
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2009 12:09

Re: Exp.

Post autor: Gurik »

Już to porawione z tego co widze.
Teraz znów po pierwszym ciosie są postępy.
G.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Exp.

Post autor: Gotmir »

Juz przed apokalipsa byly po 1 ciosie.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Exp.

Post autor: Rafgart »

Raglak pisze: Kiedy expilem z kims z zawodem masowym na tym poziomie co ja, nieznaki wskakiwaly mi wczesniej. Po prostu mam wieksza sile bojowa, w zwiazku z czym dostawalem wiecej expa, bo mialem wiekszy wklad w sile druzyny.
W druzynie kazdy dostaje tyle samo expa (bo wzajemnie znosi sie to, ze masz wiekszy wklad sila bojowa i ze ten npc jest dla ciebie stosunkowo slabszy). Jesli wiec dostajesz postepy wczesniej, to oznacza, ze masz troche nizszy poziom (mniejsza brutalnosc).
Awatar użytkownika
Zxar
Posty: 29
Rejestracja: 17 mar 2009 00:12

Re: Exp.

Post autor: Zxar »

Rafgart pisze:W druzynie kazdy dostaje tyle samo expa (bo wzajemnie znosi sie to, ze masz wiekszy wklad sila bojowa i ze ten npc jest dla ciebie stosunkowo slabszy). Jesli wiec dostajesz postepy wczesniej, to oznacza, ze masz troche nizszy poziom (mniejsza brutalnosc).
Czy to znaczy, ze przykladowo 2 osoby majace dokladnie ten sam poziom, z czego jedna ma zawod masowy, druga jest GPkiem beda expily na tym samym expowisku:
GP - postep po 25 NPC,
Zawod masowy - po 100 NPC,
ale expiac razem beda mieli obaj postepy w tym samym czasie po 25, 50, czy po 100 NPCach?

Ja sie juz troche zgubilem z tym kto ma kiedy expa i dlaczego... :(
GIT!
Rharid
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2010 23:01

Re: Exp.

Post autor: Rharid »

Zxar pisze: ale expiac razem beda mieli obaj postepy w tym samym czasie po 25, 50, czy po 100 NPCach?

Ja sie juz troche zgubilem z tym kto ma kiedy expa i dlaczego... :(
Ja bym jeszcze bardziej skonretyzował pytanie.. 2 osoby w drużynie, idealnie ten sam poziom, GPek + masowy..
Obu wskoczą postępy dokładnie w tym samym czasie, jak razem ubiją 200 mobków? Czy bardziej indywidualnie, każdemu wskocza po powiedzmy 100 dobitych przez niego?

Re down: Dzięki!
Ostatnio zmieniony 27 maja 2010 12:02 przez Rharid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Exp.

Post autor: Rafgart »

Zawod, poziom umiejetnosci ani to kto dobil nie maja wplywu na podzial expa w druzynie. Jesli maja idealnie ten sam poziom, to obaj beda mieli postapy w tym samym momencie po zabiciu razem x przeciwnikow.
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Exp.

Post autor: Ghazar »

Tyle ze, do expa jest pewnie brana sila druzyny.
Wiec jesli na tym przykladzie, GPek i masowiec uzyskaja powiedzmy nieznaki (majac te same poziomy) po godzinie, to ten sam GPek z drugim GPekiem o identycznym poziomie, uzyskaja bijac te moby nieznaki po pewnie 20 minutach.
Chyba ze naprawde jakies mega zmiany zostaly wprowadzone.. Wydaje mi sie ze jedynie zle rozumielismy sile bojowa i dzielilismy ja w druzynie na sile bojowa poszczegolnych osob a tak naprawde algorytm sprawdza sile bojowa calej druzyny. Dlatego dalej slabszym z silnymi sie nie bedzie oplacalo lac.
Obrazek
Rharid
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2010 23:01

Re: Exp.

Post autor: Rharid »

Ghazar pisze:Tyle ze, do expa jest pewnie brana sila druzyny.
Wiec jesli na tym przykladzie, GPek i masowiec uzyskaja powiedzmy nieznaki (majac te same poziomy) po godzinie, to ten sam GPek z drugim GPekiem o identycznym poziomie, uzyskaja bijac te moby nieznaki po pewnie 20 minutach.
Z tym że będą miały dużo mniejszy przemiał, więc wątpie żeby te 20 minut wyciągnęły..
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Exp.

Post autor: Ghazar »

Przemial przemialem ale widzialem jak expily osoby z zawodami ktorych sily bojowe byly diametralnie rozne. Bardziej sie oplacalo expic z osoba na tym samym poziomie sily bojowej (bardziej z pktu widzenia slabszych, bo tym mocniejszym lepiej sie expilo ze slabszymi).
Obrazek
Zablokowany