Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Davith »

Wlasciewie to mam jedno pytanie jeszcze bo tak troche po za temat wyszedlem w tej kwestii?
Jak sie wiedzie (Barsawii?) bo chyba wlasnie tam wprowadzano taki system rownosci, ciszy i spokoju. Zadnych ble Rycerzy Tw Cz ZT...wydaje mi sie ze to jest dosc dobre pytanie bo z tego co widze wiekszosci o to wlasnie chodzi.

Czy teraz bedzie ze Barsawia to jednak inny swiat, mniej lubiany...etc..?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rennz »

Rafgart pisze:To nie jest gra RvR. Podzial na jakies dwie strony jest narzucany przez pewna grupe graczy, ale to nie znaczy, ze gra pod to została stworzona i tak bedzie balansowana. Gildie elitarne nie powstaly po, zeby kogos trzymac w ryzach. Ciągle powtarzanie czegoś nie sprawia, że staje to sie rzeczywistoscia.

A poza tym Terenes ma racje we wszystkim co pisze.
Rafgart:
Skoro nie jest to gra RvR to po co są umiejętności lub umiejętności specjalne specjalne stricte pod walkę z graczami tj. blokowanie, tropienie czy szarża?
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Pulp »

Co za ściema. Oczywiście, że jest to gra Rafgart vs Rafgart. :mrgreen:

ps.
Davith to troll!

re: dół
Myślałem że zakon ma kodowy blok na przyjmowanie trolli :/
Ostatnio zmieniony 10 gru 2010 16:43 przez Pulp, łącznie zmieniany 1 raz.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Davith »

Pulp pisze:Co za ściema. Oczywiście, że jest to gra Rafgart vs Rafgart. :mrgreen:

ps.
Davith to troll!
No ba a czego sie spodziewales:>

re up:
Mnie sie udalo przemknac jakos ...biegalem blokujac czy jak tam ...
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Pulp »

Rafgart pisze:Gildie elitarne nie powstaly po, zeby kogos trzymac w ryzach.
A mógłbyś przypomnieć nam, po co one powstały?
A poza tym Terenes ma racje we wszystkim co pisze.
No teraz to Cie poniosło. :mrgreen:
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Davith »

Pulp pisze:
Rafgart pisze:Gildie elitarne nie powstaly po, zeby kogos trzymac w ryzach.
A mógłbyś przypomnieć nam, po co one powstały?
No po to zebys po 10 latach ich istnienia (tw i zt troszke mniej) nie musial sie nudzic na wiesciach. To chyba zrozumialem ..Sadzilem ze taki gosc jak ty powinien to wylapac odrazu.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rafgart »

Rennz pisze:
Rafgart pisze:To nie jest gra RvR. Podzial na jakies dwie strony jest narzucany przez pewna grupe graczy, ale to nie znaczy, ze gra pod to została stworzona i tak bedzie balansowana. Gildie elitarne nie powstaly po, zeby kogos trzymac w ryzach. Ciągle powtarzanie czegoś nie sprawia, że staje to sie rzeczywistoscia.

A poza tym Terenes ma racje we wszystkim co pisze.
Rafgart:
Skoro nie jest to gra RvR to po co są umiejętności lub umiejętności specjalne specjalne stricte pod walkę z graczami tj. blokowanie, tropienie czy szarża?
Bo to jest gra, ktorej elementem jest PvP. Mozliwosc walki i zabijania innych graczy nie jest rownoznaczne z podzialem graczy na dwie strony. Nie oznacza to tez, ze ma byc to od razu sens gry.
Davith pisze:Jak sie wiedzie (Barsawii?) bo chyba wlasnie tam wprowadzano taki system rownosci, ciszy i spokoju. Zadnych ble Rycerzy Tw Cz ZT...wydaje mi sie ze to jest dosc dobre pytanie bo z tego co widze wiekszosci o to wlasnie chodzi.
Na Barsawii dzialo sie jako tako, poki nie zlikwidowano 'rownej' domeny, a na drugiej nie narzucono formy kiczowatego starcia 'dobra' ze 'zlem' (do tego celowo zdebalansowanego).
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Daggerro »

Mam prośbę do kolegów mutantów o powstrzymanie się od komentarzy w tym temacie.
Wszystko co miało zostać powiedziane pojawiło się już milion razy na tym forum, ktoś w końcu musi powiedzieć dosyć :)

Głową muru nie przebijesz - kończymy Panowie.

Pozdro,

K.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Buluar »

Rafgart pisze:To nie jest gra RvR. Podzial na jakies dwie strony jest narzucany przez pewna grupe graczy, ale to nie znaczy, ze gra pod to została stworzona i tak bedzie balansowana. Gildie elitarne nie powstaly po, zeby kogos trzymac w ryzach. Ciągle powtarzanie czegoś nie sprawia, że staje to sie rzeczywistoscia.

A poza tym Terenes ma racje we wszystkim co pisze.

Koronnym argumentem za powstawaniem i istnieniem elitarek byla/jest gloszona z wielkim rozmachem potrzeba obrony slabszych, przed pragnacymi krwii graczami lubujacymi sie w pk ("oczywiscie, chodzi o mc i ok, bo jak wiadomo inne gildie nie sa zainteresowane pk"). Sluszne to bylo w 2004, kiedy Lesne Elfy, Kgksy itp mialy bron na niezle, a zli speca i bron na doskonale. Dzis troszke realia gry sie zmienily - no chyba ze tylko ja mam takie szczescie trafiac ciagle na elfy i krasnoludy ze specem.

Jesli powod powstania gildii elitarnych byl inny, to bardzo Cie prosze, napisz jaki, bo chcialbym wyjsc z bledu, w ktorym byc moze tkwie od dobrych kilku lat.

Jezli elitarne zawody sa "ok" z bilansem i wizja Administracji, a gracze tychze postaci prezentuja to co powinni prezentowac soba elitarni to nie rozumiem dlaczego mozliwosc pasowanie nowych rycerzy w Zakonie, przyjmowania nowych TW/ZT jest zablokowana. Czy moglbys Rafgarcie sie jakos do tego ustosunkowac?

A tak po za tym, to wspieram Daggerra.

PS: Z gory dzieki za ew. odpowiedz.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rafgart »

Koronnym argumentem za powstawaniem i byciem elitarek byla/jest gloszona z wielkim rozmachem potrzeba obrony slabszych, przed pragnacymi krwii graczami lubujacymi sie w pk
I kto niby glosil cos takiego?
Zablokowany