Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Miuosh »

Rafgart pisze:
Koronnym argumentem za powstawaniem i byciem elitarek byla/jest gloszona z wielkim rozmachem potrzeba obrony slabszych, przed pragnacymi krwii graczami lubujacymi sie w pk
I kto niby glosil cos takiego?
No to, cholera, przestań się wyrażać półsłówkami i napisz, oświecając nas, po co powstały gildie elitarne i utnij tę dyskusję.
Przy okazji dementuję pogłoskę jakobym nie był graczem nastawionym na PK! Jestem PeKowcem, tylko _bardzo_ miernym ;)
Ogre!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Buluar »

Rafgart pisze:
Koronnym argumentem za powstawaniem i byciem elitarek byla/jest gloszona z wielkim rozmachem potrzeba obrony slabszych, przed pragnacymi krwii graczami lubujacymi sie w pk
I kto niby glosil cos takiego?

Nie podam Ci konkretnych osob, ale w wolnej chwili przejrze stare forum i ew. na prv wysle Ci.
Byc moze cos sobie ubzduralem, zmyslilem albo ktos mnie oklamal - dlatego chce rozwiac swoje watpliwosci i uslyszec z wiarygodnego zrodla - bo za takie Cie uwazam - powody nie tylko powstania, ale i istnienia stowarzyszen, zabijajacych czlonkow drugich stowarzyszen w 1,64 sek.

No i bede wdzieczny za ustosunkowanie sie do drugiego pytania, dot. zablokowania elitarek obecnie.

EDIT: Błedy.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rafgart »

Odniose sie, ale poznie, na razie nie mam czasu.
Na razie zamykam, bo temat jest juz dawno wyczerpany.
Zablokowany