Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Miuosh »

Molu pisze:
Myhut pisze:To nie jest 'trzymanie w ryzach' a wlasnie gnebienie. Zobacz na gildie jak ZH, dlaczego nie maja wojen? bo sie w nie nie angarzuja. Jak ktos nie chce miec wojen to nie bedzie miec.
Taaa... Powiedz to Lesnym , zbierajacym ziolka, ktorzy zawsze byli atakowani przez OK. Mimo ze nie chcieli zadnych wojen, zadnych walk, chcieli sobie tylko zyc w lesie.
Jak ktos sie uprze to znajdzie ideologie do bicia innych, chocby nie wiem co.
Czuję się zaziołowany na śmierć! ;)

http://www.logizarki.pl/repositories/file/render/435/
Ogre!
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Molu »

Miuosh pisze:Czuję się zaziołowany na śmierć! ;)

http://www.logizarki.pl/repositories/file/render/435/
W porownaniu do wielu akcji, kiedy OK razem z jedna z trzech istniejacych wowczas gildii zawodowych - z berkami - wycinaly Lesnych - ten log to akurat pryszcz. Tez mam logi wklejac? :)
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Visborg »

Wydaje mi się że komentarz Miuosha był czysto humorystyczny, a nie miał na celu przedstawienia merytorycznej argumentacji...

Fakt, brutalny mord na biednym ogrzyku w kontekście wypowiedzi o pacyfistycznych elfich zielarzach wychodzi komicznie, ale chyba wszyscy są świadomi całokształtu sytuacji - więc ten wątek zarzućmy może od razu zanim znowu zejdzie się z tematu.

Należysz do stowa - jesteś częścią jego polityki. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu bije jego członków to Ty też dostaniesz po buzi i to czy wstępując myślałeś że to "niebojowy" stow to już Twój problem. Cały urok arki polega m.in. na tym, że w pewnym stopniu działania graczy mają wpływ na świat. I jak jakiś glad wkurzy zakona to też wklep dostanie.

Mnie elitarki nie grzeją ani nie ziębią, uważam że dodają kolorytu i różnorodności, uważam że powinny być postacie które w pojedynkę wytną całą grupe wrogów. Jedyne do czego bym się mógł przyczepić, to dlaczego takie postacie mają być tylko po jednej linii frontu. Dajcież MCkom ze trzy elitarne etaty i niech nie płaczą...
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gotmir »

Visborg pisze:
Mnie elitarki nie grzeją ani nie ziębią, uważam że dodają kolorytu i różnorodności, uważam że powinny być postacie które w pojedynkę wytną całą grupe wrogów. Jedyne do czego bym się mógł przyczepić, to dlaczego takie postacie mają być tylko po jednej linii frontu. Dajcież MCkom ze trzy elitarne etaty i niech nie płaczą...

no jednego juz maja.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Eltan
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2010 19:14

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Eltan »

up:

Niewatpliwie kandydat do rubryki 'Transfer roku' :)

Kto nastepny? :)
E.
Binken
Posty: 33
Rejestracja: 14 lut 2009 12:19

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Binken »

Visborg pisze:Dajcież MCkom ze trzy elitarne etaty i niech nie płaczą...
Moze dajcie wreszcie spece ajotom zeby wyrownac ta zapasc, ktora dzieli graczy na dwie kategorie? Nikt nie spodziewa sie przeciez, ze wrocimy do dawnego systemu sprzed hakona, nie przy obecnej polityce muda utrzymujacej go dalej w tym stanie. Dziekujecie za zmiany z zaslonami, przypatrzcie sie tym zmianom i zastanowcie sie jaki kierunek im nadano, jako gracz uwazam ze reformy powinny dotyczyc innych zagadanien, o wiele bardziej palacych, teraz jest tylko marnotrawiony czas wizow, moze na ich wlasne zyczenie.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rafgart »

Byles wizem, miales szanse decydowac o ksztalcie Arkadii i wziac wspolodpowiedzialnosc za podejmowane decyzje. Trzeba bylo tylko cokolwiek robic.
Myhut
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2010 19:29

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Myhut »

Rafgart pisze:Byles wizem, miales szanse decydowac o ksztalcie Arkadii i wziac wspolodpowiedzialnosc za podejmowane decyzje. Trzeba bylo tylko cokolwiek robic.

Odniosles sie do wypowiedzi poprzednika to dlaczego nie zajmiesz pozycji odnosnie sprawy szarzy przywolanej troszke wczesniej Rafgarcie? Cieszy mnie ze sledzisz tok tej rozmowy ale mam jedno pytanie: czy dalej wierzycie ze elyty wymra same i kiedy zakladacie ze to nastapi? (tak wiem, to dwa pytania ale przeciez nikt nie spodziewal sie hiszpanskiej inkwizycji)

Pozdrawiam i licze ze uzyskam jakies jednorodne stanowisko czy szarza lecaca przez pare lokacji i pozniej odpalana onsign jest bledem czy tak mialo byc.

UG!


Re down: Myslalem ze takie zalozenie bylo odbierajac etaty elicie. Najwidoczniej sie mylilem. A jesli szarza w takim wydaniu to nie blad to musze kolejny raz powtorzyc: elity sa srogo przepakowane.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2010 19:19 przez Myhut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rafgart »

Szarza (tak jak i kazdy inny 'opozniony' spec) musi tak dzialac, bo inaczej wystarczyloby wyjsc i wejsc zaraz z powrotem na lokacje, by ja unieszkodliwic.

A co do pierwszego pytania, to najpierw bardzo chcialbym wiedziec skad czepiesz swoja wiedze w co wierzymy:
czy dalej wierzycie ze elyty wymra same
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Pulp »

Jakos aby uniknac bloka nie wystarczy wyjsc i wrocic - jesli wrocimy zbyt szybko to blok zostanie zalozony. Natomiast jesli blokujacy bedzie gonil to blok sie "rozładuje" i trzeba rozpoczac od nowa.
Zablokowany