Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gotmir »

heh, nie wydaje mi sie, zeby znalazl sie jeden gracz "ciemnej strony", ktory uwaza siebie za gnebionego.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gniot »

A mi sie caly czas wydawalo ze do mc ida Ci ktorzy znajduja przyjemnosc w gnebieniu* i byciu gnebionym*. Widac mylilem sie.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Sigard »

Ej no, troche sa gnebieni, przeciez nie moga latwo wycinac gornego poziomu KV. Co do graczy po "jasnej stronie" to nie wydaje mi sie, zeby wiekszosc czula, ze tylko wykoksane spece elitarek bronia ich przed totalna rozwalka.
Awatar użytkownika
Baszen
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2009 11:38

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Baszen »

Myhut pisze:To nie jest 'trzymanie w ryzach' a wlasnie gnebienie. Zobacz na gildie jak ZH, dlaczego nie maja wojen? bo sie w nie nie angarzuja. Jak ktos nie chce miec wojen to nie bedzie miec. Przeciez jest tyle gildii pacyfistycznych ze mozna wybierac. Obecnie jest taka sytuacja ze strach wyjsc bo wpadnie 'rozpedzony' zakonnik i ogluszy Cie w plecy.
Nawet nie wiesz jak ciezko ZH musi pracowac na pokojowa sytuacje. Nie raz Ansgar kiedy byl mistrzem probowal zmusic nas do wspolnych wypraw pvp lub do atakowania mutantow w krainie.
Szukam zdjecia Ayenne. Nie zapomnimy
Noorf
Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2009 21:57

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Noorf »

DZIS UCIEKLEM SZARZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <szok>
Malmor
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2009 12:03

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Malmor »

Baszen pisze:
Myhut pisze:To nie jest 'trzymanie w ryzach' a wlasnie gnebienie. Zobacz na gildie jak ZH, dlaczego nie maja wojen? bo sie w nie nie angarzuja. Jak ktos nie chce miec wojen to nie bedzie miec. Przeciez jest tyle gildii pacyfistycznych ze mozna wybierac. Obecnie jest taka sytuacja ze strach wyjsc bo wpadnie 'rozpedzony' zakonnik i ogluszy Cie w plecy.
Nawet nie wiesz jak ciezko ZH musi pracowac na pokojowa sytuacje. Nie raz Ansgar kiedy byl mistrzem probowal zmusic nas do wspolnych wypraw pvp lub do atakowania mutantow w krainie.
Mnie w MC tez probuja zmusic do pk, ale ja to pierdole i dzielnie stawiam opor.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gotmir »

Noorf pisze:DZIS UCIEKLEM SZARZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <szok>

mozna?
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Paulie »

Noorf pisze:DZIS UCIEKLEM SZARZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <szok>
No to kolego kasacja za triggery Cie czeka. ;-(
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Troppe
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 2010 16:53

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Troppe »

Az dziw bierze,z e tego jeszcze nikt nie zamknal.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Molu »

Myhut pisze:To nie jest 'trzymanie w ryzach' a wlasnie gnebienie. Zobacz na gildie jak ZH, dlaczego nie maja wojen? bo sie w nie nie angarzuja. Jak ktos nie chce miec wojen to nie bedzie miec.
Taaa... Powiedz to Lesnym , zbierajacym ziolka, ktorzy zawsze byli atakowani przez OK. Mimo ze nie chcieli zadnych wojen, zadnych walk, chcieli sobie tylko zyc w lesie.
Jak ktos sie uprze to znajdzie ideologie do bicia innych, chocby nie wiem co.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Zablokowany