Zawody Elitarne [Ankieta]

Archiwum zamkniętych tematów.

Czy jestes za usunieciem zawodow elitarnych i zastapienie ich masowymi?

Tak, nie ma na nie miejsca
139
54%
Nie, powinny zostać
118
46%
 
Liczba głosów: 257

Tagard
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2009 01:17

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Tagard »

probuje zaspokoic tylko swoja ciekawosc :(
Awatar użytkownika
Ninaeth
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2010 22:52

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Ninaeth »

@re Mimi
Bo lubimy ciągnąć tematy :P

Mimo, iż temat zamknięty, to pisnę tylko, że w sumie szkoda, że nie można się już zwerbować, bo same zawody, mimo że zmutowane, to całkiem sympatyczne. Moożna by je tylko zbalansoować, a nie tak zapielać dzieciom zabafkę :(
solidity is only a mirage
Tenser
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2009 15:32

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Tenser »

Gniot pisze: Wstydu nie macie ;P ja juz dawno bym z tych umow zrezygnowal
sprobujcie sobie wyobrazic zdziwienie powszechne na mudzie !
Zrezygnowac z mega specow...to by sie pamietalo...
Od dzis w moich oczach jestes narodowym bohaterem!
BO TY BYS ZREZYGNOWAL! Serce sciska ze wzruszenia :lol:
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gniot »

Aphazel ..."OSIAGNALES NA ARCE !" tos mnie sponiewieral :D
Placz... tak tak w koncu to forum to jedno wielkie morze lez wiec nie placz
ze placze i dalej oraj moze osiagniesz na arce jeszcze wiecej !

Tenser za grosz wstydu nie masz...wystarczy spojrzec na historie zakonnych
umow i przerobek z wami zwiazanych :D ja sie zastanawiam jak daleko moze byc posuniete kolesiostwo na tym mudzie Wy w tym temacie osiagneliscie mistrzostwo to pewne.

I jesli mozesz podaj mi jakies sensowne wytlumaczenie dlaczego mamy zostawic wam umy elitarne szczegolnie patrzac na ostanie reformy, rozklad sil i cofajac sie wstecz przygladajac temu czym zakon dysponowal przez lata
czy to przegiete spece czy tez zbugowane emoty. Teraz sie mozesz popisac
bo na arce ci to niespecjalnie wychodzi.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Tenser
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2009 15:32

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Tenser »

Po pierwsze jakie "My" - to zupełnie nie od ciebie zalezy czy te umy zostana, wiec sie troche zapedzasz w swoim wywodzie.

Po drugie - mi nigdy nie wychodzilo na arce (po to tez mam miazge, bo bez niej to juz totalna zenada), za to ciesza mnie twoje ciagle sukcesy, ktorymi przeciez mozesz sie szczycic! :lol:
Rouan
Posty: 32
Rejestracja: 08 gru 2009 11:09

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Rouan »

Witam

A jakie mogą powstać elitarne stowarzyszenia będące w opozycji dla już istniejących?

Po pierwsze nasuwa się elitarka wyznawców Mrocznych Bogów, może czempioni, rada OK. Przyszłościowo patrząc: mroczne elfy, Zakon Ulryka, norskańscy wojownicy.

Powstanie opozycji w kształcie dowolnym ale mającym podobną siłę ataku pozwoli na odpowiedni balans.

Co prawda Norska i wyznawcy Ulryka nie będą tolerować Chaosu i może to spowodować odwrotna sytuację, że lepiej tępić bezstresowo OK i mutantów niż bawić się w walki z ZS, ZT, TW mając na uwadze, że to tylko Arkadia i niewiele ma wspólnego polityka gldii z młotkiem.

Jaka wg Was powinna pojawić się przeciwwaga w postaci nowych stowarzyszeń?

Dlaczego nie ma stowarzyszeń elitarnych w drugiej domenie?
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gniot »

Re Tenser:
Tenser ale my to wszystko wiemy co ty i kto ty... i co tam soba reprezentujesz. Ja nadal czekam na jakas zgrabna odpowiedz dlaczego masz miec umy na TAK elitarnym poziomie w obecnych warunkach po tych wszystkich reformach.

Co do nowych elitarek to zawsze bylo tak ze latwiej obciac niz dodac wiec wroze ze predzej rycerzy DOSTOSUJA do realiow arki niz dodadza nowe elitarne zawody.

p.s.
Gniot to nieudacznik nigdy nie pisalem ze jestem masterem i ostoja rpga tego muda :D
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gotmir »

Gniot pisze:
Tenser za grosz wstydu nie masz...wystarczy spojrzec na historie zakonnych
umow i przerobek z wami zwiazanych :D ja sie zastanawiam jak daleko moze byc posuniete kolesiostwo na tym mudzie Wy w tym temacie osiagneliscie mistrzostwo to pewne.

Zal mi Ciebie troche, naprawde.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Gniot »

Gotmir ja nadal czekam na odpowiedz na postawione pytanie. Moze ty mi napiszesz jaka jest racja bytu zawodow elitarnych w takiej formie jaka mamy teraz i do czego jest opozycja.

Mam wam pomoc ?
A) bo tak bylo zawsze
B) bo czesc wizow miala/ma postacie w gildiach elitarnych
C) bo kumplom sie nie bruzdzi
D) bo to historia / tradycja / kawal dobrego kodu
E) bo jesli nas obetna to nagle obudzi sie 99 zlych MC i zawowiuja swiat
F) bo my jestesmy dobrzy a oni zli a zlo zawsze przegrywa !
G) bo czesc z nas (w to wierze) pracowala lata na to zeby miec takie
umiejetnosci wlozyla w to swoj czas i wysilek
H) bo ...


Nadal zastanawia mnie dlaczego czesc ludzi zmuszonych zostalo do zmiany zawodu mimo ze nie stanowili znaczacej sily natomiast innych zostawia sie w postaci dinozaurow arkadii ?
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Zawody Elitarne [Ankieta]

Post autor: Aphazel »

W każdej z proponowanych przez Ciebie odpowiedzi jest ziarno prawdy. Zadowolony? A ja uzupełnię jeszcze pkt H: bo nie odbiera się komuś czegoś, tylko dlatego, że przyszedł taki Gniot, czy inny i się pyta "jakim prawem tamten ma więcej niż ja?". O przepraszam, sprytniej. Nie mowi się przecież "niż ja", żeby nie zabrzmiało zbyt egoistycznie, albo bez poparcia mas. Mówi się "niż wszyscy". Jakim prawem tamten ma więcej niż wszyscy?! Kto go wyróżnił? Czym sobie zasłużył? A ja mówię idź i spróbuj sobie też zasłużyć. To będziesz wiedział jak było i czy było łatwo.

No po prostu witki mi opadają. Porównanie: zajeżdza sobie koleś luksusowym autem pod pracę, a tam banda ludzi czeka. Nic o nim nie wiedzą, tylko coś im się tam zdaje i skandują: dlaczego on ma takie auto, a my jeździmy gratami?! czy to sprawiedliwe?! napewno nakradł to teraz ma!! zabrać mu! my nie mamy, to on też niech nie ma!! zabrać mu!! pewnie ma wszędzie kolesiów, to dlatego się dorobił!! zabrać mu!! wysypać mu zboże na tory!! ... No ludzie złoci! Jęki o elitarki na Arce mają właśnie taki poziom.
Zablokowany